18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Dowcipy z pracy
R................t • 2014-11-05, 12:09
Cd. jaj z Lili - dla przypomnienia, milfik 45l dieta, fitnes, zboczona na wesoło.

Pogrzeb mamy w pracy (ktos mało istotny dla nas ale idziemy wszyscy). Nasz milfik na takie okazje ma schowane pod biurkiem wyjściowe szpile. No to jej podpisałem korektorem wielką czcionką.

LILI LEWY / LILI PRAWY

wyobrażacie sobie beke w kościele jak klęknęła (siedziała przed zacnym gronem szyderców).
Zgłoś
Avatar
lysout 2014-11-05, 19:10
Polski= pomyslu

Krakowiaczek napisał/a:

@up A ja się kurwa uśmiałem po pachy, a tobie chuj w dupę smutasie jebany z depresją, idź się powieś



Głupi jesteś jak but !!

Autor pisze, że
"No to jej podpisałem korektorem wielką czcionką.

LILI LEWY / LILI PRAWY "

Ciebie bawi to po pachy, no beka w chuj. Chcesz mi włożyć chuja w dupę i sugerujesz bym się zabił.

Po moim wpisie autor tłumaczy spokojnie dowcip jeszcze raz - tym razem inaczej - Lili sama podpisuje sobie buty w strachu przed złodziejami.

No ta wersja jest już dość zabawna, ale tak jak pisałem, opowiadanie żartów sytuacyjnych mija się z celem, bo opowiadane nie śmieszą.

gamoniu jeden.
Zgłoś
Avatar
p0lybius 2014-11-05, 20:05 1
Dobra dobra, miały być foty tej milfetki
Zgłoś
Avatar
morderuk 2014-11-05, 20:35 7
Gdzie zatrudniaja gimnazjalistow?
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-11-05, 20:36 2
Jak ja bym chciał mieć takie problemy jak wy... czy ten żart jest kurwa śmieszny czy nie. No kurwa, to tak, jak czarny humor -jednych śmieszy, drudzy by powiesili, czy to takie trudne do zrozumienia czy kurwa tylko to co was śmieszy jest godne rozpowszechniania? No żeż ja pierodolę jacy ludzie są czasami ograniczeni... kurwa, nie czasami tylko non stop! Pojebany świat, kiedyś pierdolnie.
Zgłoś
Avatar
hujkurwauuu 2014-11-05, 20:39
śmieszek poza kontrolo
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2014-11-05, 20:55
Jpokaz w końcu ta mamuśke kurwa
Zgłoś
Avatar
czubnowekonto17189 2014-11-05, 21:14
Wszystko ładnie pięknie kolego ale gdzie nasze obiecane zdjęcie znajomej mamy?
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-11-05, 21:25
I od zasiadek na sumy i przepalonej żyłki, grzebania ojcu w tyłku sondą do kolonoskopii, zemsty nad żulem klapsami w knajpie...
Kim chujem to wchodzi na główną wiedzą pewnie tylko admini.
Zgłoś
Avatar
J................S 2014-11-05, 21:33 2
czemu to kurwa nie jest w sucharach?
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2014-11-05, 21:34 4
Kurwa,, bo wyobraźnię trzeba mieć, żeby czytając widzieć taką scenkę oczami. Ale kurwa społeczeństwo mamy coraz głupsze, przez co jak już któryś umie płynnie czytać, to nie potrafi w tym czasie użyć wyobraźni, a reszta... skupia się na składaniu literek w wyraz...
Zgłoś
Avatar
gawel21050 2014-11-05, 22:33
Pewnie, prosciej jest jebnac komentarz, ze dowcip chujowy, niż poprostu przescrollowac i czytać dalej... Banda cwiercinteligentow...
Zgłoś
Avatar
Bladź 2014-11-05, 22:45
Fajny milf a ty jej robisz jakieś chujowe nieśmieszne kawały na poziomie szkoły podstawowej i jeszcze się tym w necie chwalisz. Kurwa drugi wuja romek kawały ekstremalnie zjebane a ludzie dookoła śmieją się żeby ci przykro nie było.
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-11-05, 23:49
Ja pierdole same gimbusy, a może nawet przedszkolaki, no ale fiattt to już dojebał kurwa poziomem swojej wypowiedzi. Jak to nie jest kurwa 13-nasto letnie dziecko to jak kurwa jestem ksiądz biskup. Faktycznie fiattt nikt z nas nie potrafi kurwa sobie wyobrazić tej zajebiście śmiesznej scenki, kurwa ale ty jesteś mądry.. Mam tyle pytań. W którym gimnazjum uczą tak zajebiście wyobrażać sobie to co czytasz? Ile rzeczy już sobie wyobrażałeś? Czy potrafisz sobie wyobrazić jakim kurwa jesteś jebanym pajacem?
Proszę odpowiedz proroku. Czekam z niecierpliwością.
Zgłoś
Avatar
K................t 2014-11-06, 3:25 1
Morda stuleje... Wykorzystywanie babskiego nieogaru dla własnej rozrywki na wiecznym propsie. Masz piwo.
Zgłoś
Avatar
lysout 2014-11-06, 6:27
Polski= pomyslu

Sorry, za te powtarzające się wpisy. Telefon wysyła je automatycznie. Mea culpa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie