18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Dowcipy z pracy
R................t • 2014-11-05, 12:09
Cd. jaj z Lili - dla przypomnienia, milfik 45l dieta, fitnes, zboczona na wesoło.

Pogrzeb mamy w pracy (ktos mało istotny dla nas ale idziemy wszyscy). Nasz milfik na takie okazje ma schowane pod biurkiem wyjściowe szpile. No to jej podpisałem korektorem wielką czcionką.

LILI LEWY / LILI PRAWY

wyobrażacie sobie beke w kościele jak klęknęła (siedziała przed zacnym gronem szyderców).
Zgłoś
Avatar
Pankracy_Młot 2014-11-05, 12:24 4
To musisz być niedojebanym brzydalem ,który myśli ,że w końcu porucha.
Zgłoś
Avatar
R................t 2014-11-05, 12:31 113
spokojnie - nie jestem takim ogierem jak ty ale co nieco już widziałem. Musze nie muszę, jak poprosi to rucham, ale musi ładnie prosić. Pozdrów siostrę
Zgłoś
Avatar
o................i 2014-11-05, 12:53
heh... jako że sama mam schowane wyjściowe szpile pod biurkiem rzeknę: giń
Zgłoś
Avatar
R................t 2014-11-05, 13:22 1
robokopp o co ci chodzi chłopcze? masz jakis uraz do mnie napisz wprost może da się to wyjasnić jak pomiędzy mężczyznami. Jeśli jednak nie to udaj się do piaskownicy.
Zgłoś
Avatar
lysout 2014-11-05, 13:24 3
I co zalozyla je odwrotnie, czy co?
W chuj niesmieszne.
Zgłoś
Avatar
Krakowiaczek 2014-11-05, 13:31 28
@up A ja się kurwa uśmiałem po pachy, a tobie chuj w dupę smutasie jebany z depresją, idź się powieś
Zgłoś
Avatar
IOI 2014-11-05, 13:31
jaka ta Lili musi miec stope, skoro sie zmiescilo tyle tekstu na podeszwie...
Zgłoś
Avatar
lysout 2014-11-05, 14:03 4
Dobra, tłumacz ci takiego zabawnego w napisaniu na lewym bucie lili lewy a na prawym lili prawy?
Kompletny brak pomysłu na dowcip, Chęci były, a polski nie było.
Gdyby napisali "Lubie sex" " fuck me" "69" "rucham psy", no kurwa cokolwiek innego niz lewy i prawy...
Sama sytuacja może spowodowała bekę w kościele, ale jest jedną zasada- nie opowiada się dowcipów sytuacyjnych, bo opowiadane po prostu nie śmieszą.
Dobra idę się zwazyc, bo mam depresje

Polski= pomyslu

Polski= pomyslu

Polski= pomyslu
Zgłoś
Avatar
R................t 2014-11-05, 14:32 1
dobra ja ci tłumacz teraz.

Z zapisków na podeszwie wynika ze lili podpisuje buty bo boi się o kradzież obuwia. Zapiski lewy/prawy świadczą o jej codziennych wątpliwościach który na która noge ubrać.

Nie przypadkiem jest blondzią. (ale nie jest idiotką - co udowodniła śmiejąc się z dowcipu do łez i nie zmazując owych napisów)

Tadźykistańskie = twoje pierwsze zdanie
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-11-05, 15:31 3
Coś ciebie ostatnio dużo na sadolu. Nie rozumiem tego fenomenu, większość twoich żartów czy kawałów jest mierna.
Podpisywanie butów jako sposób na kradzież? Kobiety mają często problemy z określeniem lewo/prawo. Ale jeszcze nigdy nie widziałem takiej, która by nie wiedziała jak założyć buty. No i żart jak żart, może i fajny ale na pogrzeb?
Zgłoś
Avatar
lysout 2014-11-05, 16:47
Polski= pomyslu
Zgłoś
Avatar
grzeo123 2014-11-05, 17:03
Śmieszy mnie odpowiadanie każdemu i ciągłe tłumaczenie się.
Zgłoś
Avatar
połunycia 2014-11-05, 17:15 2
nie no kurwa pozazdrościć pomysłów na początku zmusiłes ja do wpierdalania boczku póżniej pomalowałes buty w których poszła na pogrzeb... chyba jesteś zjebem (bez urazy)... mam uwierzyć ze kiedykolwiek ruchałeś.... (nigdy nie poruchasz)
Zgłoś
Avatar
Ang 2014-11-05, 17:32
Smiesza mnie pojazdy z dopiskiem (bez urazy) no kurwa. Na sadolu na pewno ktoś się poplacze jak mu pocisniesz...

Slaby zart. Gdyby bylo na odwrót czy cos to ok. Ale tak... suabe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie