18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Już wszystko jasne
freaky • 2020-06-28, 23:20
Za dwa tygodnie w drugiej turze wyborów zmierzy się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Kto będzie wygranym?

spoiler

2020-06-28, 23:21
Boże jaki ambitny żarcik. Aż się mało nie rozpłakałem. Z żalu.

2020-06-28, 23:25
Znowu im platforma kamienice z gruntem odda za bezcen, czy jaki ch*j? No bo rozumiem że Trzaskowski prezydentem Warszawy a Nie rozumiem żartu....

2020-06-28, 23:30
C0C0JUMBO napisał/a:

Znowu im platforma kamienice z gruntem odda za bezcen, czy jaki ch*j? No bo rozumiem że Trzaskowski prezydentem Warszawy a Nie rozumiem żartu....



Chodzi o starą znaną prawdę, że ważne aby doprowadzić do sytuacji, w której bez względu na wynik i tak się będzie wygranym. A te rzekome igrzyska i rywalizacja to tylko rozrywka dla plebsu. Doskonale widać to w naszym bantustanie.

AN...........or
2020-06-28, 23:39
twoja stara wygra

2020-06-28, 23:50
Brak słów na tępotę głupiego motłochu. Czekam aż pan o stu nogach znajdzie słowa odpowiednie.


2020-06-28, 23:56
Wygranym jest Hołównia.
Nie popłakał się.

2020-06-29, 13:12
Ja Raczej stawiam na Ruskich. PiS od kilku lat pięknie realizuje ich założenia.

2020-06-29, 13:37
Dziękuję wszystkim Polaczkom za ten wspaniały wybór. Pozostaje zdecydowanie między rozwolnieniem a zatwardzeniem.

2020-06-29, 15:36
A kto będzie przegranym?

Bez zaskoczenia - wszyscy uczciwie pracujący obywatele.

Tak serio to już z dwoja złęgo jednak lepiej, żeby Trzasku został już tym prezydentem zamiast Długopisa. PiS w tym momencie robiło co chciało, tak przynajmniej mniej gówna się przeleje, w teorii. Praktycznie to i tak jeden ch*j.

2020-06-29, 16:15
URAGE napisał/a:

A kto będzie przegranym?
Bez zaskoczenia - wszyscy uczciwie pracujący obywatele.
Tak serio to już z dwoja złęgo jednak lepiej, żeby Trzasku został już tym prezydentem zamiast Długopisa. PiS w tym momencie robiło co chciało, tak przynajmniej mniej gówna się przeleje, w teorii. Praktycznie to i tak jeden ch*j.



Ale za to Polska będzie pod patronatem tęczy :-/

Sam już nie wiem, co gorsze.

2020-06-29, 18:09
Żydzi albo żydzi, niemcy, murzyni, islamiści, lgbt itd.

2020-07-04, 07:00
Czekoczekoczekolada napisał/a:

Ale za to Polska będzie pod patronatem tęczy



Polska będzie zawsze tylko pod jednym patronatem - czarnej stonki.
pie**olenie wszędzie jakie to złe jest LGBT, a księża dalej dostają ziemie za grosze i nikt nie widzi że dzieci r*chają.

Niezależnie kto wygra wybory, to zawsze na kler będzie a na służbę zdrowia już nie. I tym się martwcie, a nie tym że ktoś komuś ku*asa w dupę załaduje, bo woli tak a nie inaczej.

:lol: