18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
H................g 2011-07-09, 14:43
Ile ja bym dał, aby koleś dotknął oka po tej zabawie z pająkiem, fajny byśmy mieli materiał na sadistyca
Zgłoś
Avatar
muras 2011-07-09, 16:17
Bardzo ładna theraphosa też posiadam pare ptaszników ale jestem zajebisty nie?
Zgłoś
Avatar
tomsson 2011-07-09, 16:33
chetnie zdeptałbym to gówno
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2011-07-09, 16:38
Czemu on mówi na to tarantula? kurde... zawsze zastanawiałem się z kąd się to wzięło. Przecież wszystko to są ptaszniki a tarantulą swego czasu ktoś nazwał czerwonokolanowego i tak się wszystkim spiderbirdom udzieliło.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-07-09, 19:45 1
Przepraszam, może i zacny pajęczak (mam straszną arachnofobię !!) ale do kurwy czy to jest sadistic czy "z kamerą wśród zwierząt" Cztery minuty nie oddychałem i czekałem aż ten się wkurwi i go dziabnie w dłoń, wrzask ! krew ! medic ! medic ! call for medic !!!! ... a tu kurwa nic !. Ryj mam siny od bezdechu, pajączek żyje, facet żyje... normalnie gucwińscy a nie sadol.
Ale piwo daję bo jak widzę takie kurestwo to mi ciśnienie skacze..

Ammol napisał/a:


(...)
Poecilotheria metallica, ach cudo



Kurwa ! jebany koszmar z ośmioma łapami !! Obejrzałem go sobie i mnie wszystko swędzi. Kurwa jasna !

(Uwaga dla moderatowów: moje przekleństwa oddają choć w części mój stan którego nie można opisać inaczej po spojrzeniu na tę maszkarę z piekła rodem, proszę zignorować)

Zgłoś
Avatar
Colossus 2011-07-09, 19:53
Takiemu pajączkowi nie można ukurwić jadówek jak to ktoś wcześniej napisał bo pupilek zdechnie
Zgłoś
Avatar
Necromantic 2011-07-09, 21:06 1
@Everizon

Bój sie Boga

Jak można sie bać tak miłych stworzonek.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-07-09, 21:13
@up
Ja jestem polak i się niczego kurwa nie boję !!
Ja mam arachnofobię. To taka choroba psychiczna.. I jeszcze wiertło dentystyczne nie pamiętam jak się nazywa ta fobia... i jeszcze lęk wysokości.
Ale się kurwa nie boję niczego

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-07-11, 13:01
takie to ładne? to wyobraźcie sobie że macie tyle odnóż i na głowie odwłok w stylu wodogłowia..... do tego macie pojebane oczy i jad
Zgłoś