18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:35
🔥 Jazda z cyganami - teraz popularne
Coś dla alkoholowych patriotów i fanów pewnego serialu
Hugh Laurie, znany z roli doktora House'a, poleca polski spiryt



Nie będę pisał (jak debile) o angielskim na poziomie ameby, skrótowo przetłumaczę:
"Ruska wódka jest dobra, jeżeli chcesz wyczyścić piekarnik (kuchenkę gazową). Do picia przede wszystkim musi być polska (wódka ofc)."
Zgłoś
Avatar
buszta2 2014-01-18, 18:14 3
Przybije mu piątkę, mnie też ruska wóda nie powaliła a popróbowałem tego i owego.
Zgłoś
Avatar
quang-dat 2014-01-18, 18:44 7
Ojojoj, nie ma lepszej wódki na świecie od ruskiej. Mama mojego dobrego kolegi jest Rosjanką, i przywozi czasem z Moskwy prawdziwą rosyjską wódkę i do tego na zagryzkę takie słone, poskręcane, suszone paluszki rybne,w sam raz pod piwko, coś jak u nas cienkie kabanosy. Ni chuja nie mogę tego w Polsce znaleźć. No i nie ma po niej kaca!
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2014-01-18, 18:46 193
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-18, 18:56 1
Ja tam wolę whisky albo tequilę, ale wódki też nie odmawiam, to element polskości
Zgłoś
Avatar
m................i 2014-01-18, 19:11 2
Samogon! Z serca puszczy Knyszyńskiej! Tylko i wyłącznie
Zgłoś
Avatar
kliczek25 2014-01-18, 19:12
Polać mu
Zgłoś
Avatar
viadelmare 2014-01-18, 19:12 1
Zaraz się odezwą gimbazjalni smakosze wódki i innych trunków.
Zgłoś
Avatar
Skyperian 2014-01-18, 19:13
Gorzka wódka, gorzka wódka nie będziemy pili, poprosimy parę młodą żeby posłodzili !
Zgłoś
Avatar
artiee 2014-01-18, 19:19
Ruska jest dużo lepsza. Nichuja się nie zna
Zgłoś
Avatar
wojtasior 2014-01-18, 19:20 24
za te tłumaczenie masz piwo, a nie kurwa przechwalanie się znajomością jezyków itd. to już jest nudne..
Zgłoś
Avatar
turboszmata 2014-01-18, 19:23 30
Zarammoth napisał/a:



Nie będę pisał (jak debile) o angielskim na poziomie ameby, skrótowo przetłumaczę:
"Ruska wódka jest dobra, jeżeli chcesz wyczyścić piekarnik (kuchenkę gazową). Do picia przede wszystkim musi być polska (wódka ofc)."



Brawo, w końcu ktoś przestał pieprzyć o klapkach, amebach, suszarkach i innych takich pierdołach.
Zgłoś
Avatar
b................e 2014-01-18, 19:24 2
Ruskiej nigdy nie piłem, ale skoro Polska mi smakuje to po co.
Zgłoś
Avatar
Skuteczny 2014-01-18, 19:34 6
quang-dat napisał/a:

Ojojoj, nie ma lepszej wódki na świecie od ruskiej. Mama mojego dobrego kolegi jest Rosjanką, i przywozi czasem z Moskwy prawdziwą rosyjską wódkę i do tego na zagryzkę takie słone, poskręcane, suszone paluszki rybne,w sam raz pod piwko, coś jak u nas cienkie kabanosy. Ni chuja nie mogę tego w Polsce znaleźć. No i nie ma po niej kaca!



Oczywiście o gustach się nie dyskutuje, aczkolwiek Polska wódka ma "łagodniejszą" strukturę chemiczną, od wódek rosyjskich.

Skąd ta różnica?

Polski spirytus produkowany jest w znacznej mierze z ziemniaków, rosyjski odpowiednik powstaje z pszenicy.

Tak, ale skoro wódka z ziemniaków lepsza, to czemu Rosjanie robią ją z pszenicy?

Odpowiedź jest zaskakująco prosta, to kwestia ceny. Produkcja wódki z pszenicy jest tańsza, a proces technologiczny prostszy. Poza tym nie jest tajemnicą, że nasi wschodni sąsiedzi nie są ekspertami w dziedzinie produkcji wódki z ziemniaka.

Podsumowując, wszystko jest kwestią gustu, aczkolwiek Polska nie ustępuje Rosji w eksporcie spirytusu na rynki zagraniczne, poza tym jest bardziej cenionym produktem.
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-01-18, 19:45 50
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie