18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ZooL 2012-02-18, 0:21
up to opening z DB kai tak na oko.
Zgłoś
Avatar
Takeda 2012-02-18, 2:02
~Sklej napisał/a:

Jedno z nielicznych anime, które jest zajebiste (w mojej ocenie)



Znalazł się kurwa spec. A jakie anime oglądałeś w swoim życiu? DB i Sailor Moon?
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2012-02-18, 7:43
Bedzie trzeba odświeżyć sobie chyba DB
Zgłoś
Avatar
Nerd 2012-02-18, 8:40
ZooL napisał/a:

up to opening z DB kai tak na oko.


Skoro na oko, to chyba go kurwa nie masz. Opening z DB kai - Dokkan dokkan tsuiteru, czy tam Dragon Soul brzmi podobnie do openingu z DBGT(dan dan kokoro hikareteku), a nie DBZ, więc powątpiewam w oglądanie przez Ciebie DB Kai.
Zgłoś
Avatar
wronek89 2012-02-18, 8:47
no to pora na zemste za dubstep

metal sretal, jak można tego jazgotu słuchać, szoooook.
Zgłoś
Avatar
guru90 2012-02-18, 12:06
jak juz mowa o anime to polecam Berserk. a dragon ball po prostu jest wyjebany
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-02-18, 12:54
Miranda napisał/a:

@sklej
to chyba żadnego innego anime w życiu nie oglądałeś :/



Takeda napisał/a:



Znalazł się kurwa spec. A jakie anime oglądałeś w swoim życiu? DB i Sailor Moon?



sadystycznie bolesny napisał/a:



Jak już ktoś wyżej napisał, IMO DB i Saint Seyia ("Rycerze Zodiaku^^") to jedyne co widziałeś ;P Dragon Ball jest dobrym anime, pod każdym względem, ale to masówka. Do DB podchodzimy z sympatią przez sentymenty, ale obiektywnie rzecz biorąc to anime raczej średnich lotów (w porównaniu do niektórych naprawdę wybitnych dzieł japońskich rysowników).



Napisałem, że w mojej ocenie barany
Zgłoś
Avatar
1r0n 2012-02-18, 13:17 2
Widzę, że niektórzy twierdzą, że nie znają tej melodii. Ja napiszę tak: kto tylko oglądał DB ten faktycznie może jej nie kojarzyć, natomiast Ci, którzy się nim jarali znają doskonale nuta w nutę powyższy utwór.
Zgłoś
Avatar
Dargor666 2012-02-18, 15:04 2
wronek89 zamknij paszcze, jak się nie podoba to won na wiochę, na jakąś potupaję w remizie, a nie bzdetne i nic nie wnoszące do wątku komenta walisz.
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-02-19, 0:39
@sklej
spoko, rozumiem, ja też lubię DB, mam nawet wszystkie serie na płytkach wypalone, mam wszystkie 200 odcinków Sailor Moon na płytkach, ale mimo wszystko nie nazwałabym tych tytułów zajebistymi, choć są dla mnie bardzo sentymentalne i lubię je mimo ich prostoty, schematyczności i naiwności, ale mimo wszystko zajebiste nie są.

sadystycznie bolesny ładnie to ujął.

@guru90
jeśli mowa o Berserku to ja bardziej polecam mangę od animca. Masz szerzej rozbudowaną historię, no i brak cenzurki, wiadomo A jak lubisz trzaskających się samurajów z epoki edo to poczytaj Blade of the Immortal, ładne sceny walk, fajna kreska i masa sadystycznych popaprańców (szczerze odradzam anime pod tym tytułem).
Zgłoś
Avatar
C................o 2012-02-19, 0:46
dragon ball to bajka dla dzieci
Zgłoś
Avatar
ZooL 2012-02-19, 1:52 1
Nerd napisał/a:


Skoro na oko, to chyba go kurwa nie masz. Opening z DB kai - Dokkan dokkan tsuiteru, czy tam Dragon Soul brzmi podobnie do openingu z DBGT(dan dan kokoro hikareteku), a nie DBZ, więc powątpiewam w oglądanie przez Ciebie DB Kai.



fakt, dojebalem farmazona. Jakos tak format panoramiczny mi nie pasowal nie oryginalu to skojarzylem kai.
Zgłoś
Avatar
Bakkuren Shen 2012-02-19, 7:04
Najlepsza i tak była jak dotąd wersja Funimation, a tych co oglądali francuską... Podziwiam i moje kondolencje - wycięte sceny, beznadziejne audio. To nie to samo.
Zgłoś
Avatar
matik1993 2012-02-19, 12:25
Szczerze to tak jak ktoś już napisał. Godzina 17 w domu i Dragon Ball, tyle że wtedy nie kumałem że jak jest język francuski to coś jest nie tak. Ale po latach na nowo po japońsku zobaczyłem i jest git Powinni robić więcej takich odcinków OAV jak ten ostatni (Dragon Ball - Yo! Son Goku and His Friends Return)
Zgłoś
Avatar
Dargor666 2012-02-22, 22:55
Cuntscribo napisał/a:

dragon ball to bajka dla dzieci



Tiaa dokładnie stary o_O, razem ze scenami hentai, które częste były w pierwszej serii tego anime, doskonale nadaje się dla małych dzieci. Jak gówno wiesz to się się wypowiadaj na dany temat, mama tego nie uczyła?
Zgłoś