18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
~Conscribo 2013-02-01, 11:24
kamileq112 napisał/a:

Je Bany



może o Ray Bany Ci chodziło?
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-02-01, 12:03
bubr32 napisał/a:

Kurwa to powinno mieć ponad 9000 piw!



Aż tylu gimbusów tutaj nie ma.
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-02-01, 12:30 2
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Aż tylu gimbusów tutaj nie ma.



Myślisz, że współczesne gimbusy wiedzą co to DB? Jak to anime leciało na RTL7 to ich jeszcze na świecie nie było...
Zgłoś
Avatar
oleksy00 2013-02-01, 12:39 7
Kurwa, tylko prawdziwi Sadole wychowani na DB zrozumieją dlaczego 9000 piw...
To nie jaranie się Japonią, te "bajki" powodowały, że o jebanej 15 nie było żadnego dziecka w mieście bo wszyscy zasiadali przed TV i to oglądali, ale co ja kurwa mogę wiedzieć.
Zgłoś
Avatar
hszanu 2013-02-01, 16:27
ale zlew to by mógł kurwa ogarnąć..

. a tak btw. to siarczyście zimne piwsko za DB !!
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-02-01, 16:59
Mają rozmach skurwysyny. Ps. 9000 piw? Za dużo wypiłeś młody człowieku.
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-02-01, 17:22
chtelpo napisał/a:

conterplarque nie masz dzieciństwa, nie podlega to żadnej dyskusji.



Ja miałem - Reksio, Bolek i Lolek, Baltazar Gąbka, Wilk i zając to były bajki warte uwagi, a nie jakieś japońskie pojebane gówno w którym tylko się napierdalają. Stąd tyle teraz pojebów.

oleksy00 napisał/a:


To nie jaranie się Japonią, te "bajki" powodowały, że o jebanej 15 nie było żadnego dziecka w mieście bo wszyscy zasiadali przed TV i to oglądali, ale co ja kurwa mogę wiedzieć.



Chyba ty !
Zgłoś
Avatar
kropek667 2013-02-01, 17:22
pedalska bajka
Zgłoś
Avatar
shin69 2013-02-01, 17:53
artiee napisał/a:

Ja miałem - Reksio, Bolek i Lolek, Baltazar Gąbka, Wilk i zając to były bajki warte uwagi, a nie jakieś japońskie pojebane gówno w którym tylko się napierdalają. Stąd tyle teraz pojebów.


Gdybym miał tak ciasny mózg jak ty, tyle że w odwrotną stronę, mógłbym powiedzieć że Wilk i Zając to "pojebane ruskie gówno w którym co odcinek dzieje się to samo". Jednak na szczęście bozia dała mądrość i z tej mądrości płynie fakt iż uważam, że Reksio, Bolek i Lolek, Baltazar Gąbka, Wilk i Zając to są zajebiste EUROPEJSKIE bajki, a Dragon Ball to zajebista JAPOŃSKA bajka. I dlatego twoje pierdolenie (i innych zjebanych hejterów) o wyższości naszych bajek nad innymi jest całkowicie popierdolone i nawet jestem za, by odcinać dostęp do internetu takim debilom jak ty.
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-02-01, 18:44
@up pierdolisz jak potłuczony, gdzie ten rozum? Większość ludzi z mojego rocznika powie to samo - DB to gówno jakich mało, a fascynacja tym czymś bierze się z postępującego umysłowego zubożenia. Mądryś Ty ale inaczej. Zresztą krowa która dużo ryczy mało mleczka daje.

W tych bajkach nie ma nic wartościowego. Oprócz napierdalanki nie ma tam NIC.
Zgłoś
Avatar
Miranda 2013-02-01, 19:01
Hmmm... Czy to nie jest czasem fragment serii z ojcem Goku, który wszczął bunt przeciwko Freezerowi?
Zgłoś
Avatar
szopenfeldziarz 2013-02-01, 20:00
Znowu oczywiście chińskie bajki dostają tysiąc piw. Jezu, jak to świadczy o poziomie juzerów.
Zgłoś
Avatar
shin69 2013-02-01, 21:03
artiee napisał/a:

@up pierdolisz jak potłuczony, gdzie ten rozum? Większość ludzi z mojego rocznika powie to samo - DB to gówno jakich mało, a fascynacja tym czymś bierze się z postępującego umysłowego zubożenia. Mądryś Ty ale inaczej. Zresztą krowa która dużo ryczy mało mleczka daje.

W tych bajkach nie ma nic wartościowego. Oprócz napierdalanki nie ma tam NIC.


Generalizujesz i najzwyczajniej pierdolisz głupoty jak typowy hejter. Z mojej strony EOT, bo nie będę sprzeczał się z twoimi stwierdzeniami "DB to gówno", "mój rocznik twierdzi że DB to gówno" "oglądanie DB = umysłowe zubożenie".
Zgłoś
Avatar
Bl3s 2013-02-01, 22:44
Ale spina. Jednym się to podoba, drugim nie, w czym problem? Jaki jest sens rozwodzić się nad tym, że ktoś napisał, że DB jest chujowe? Chujowe jest dla niego i tyle, ma prawo wyrażać swoje zdanie tak samo jak fascynaci mają prawo pisać, że jest zajebiste, po co się tutaj spinać, po co ta zbędna, do niczego nieprowadząca dyskusja?

PS: DB jest zajebiste, widziałem wszystkie odcinki chyba z 5x, wszystkie filmy pełnometrażowe mam na dysku, widziałem chyba po 3x, a DBZ na ps2 też jest zajebisty. Czasy dzieciństwa do których nie wstydzę się wracać. Peace.
Zgłoś
Avatar
eMAGieIKa 2013-02-02, 0:35
Wrocily stare czasy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie