18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
ściwanek 2012-09-30, 22:17
Prawie jak C'J w GTA tylko nie było Plum
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-09-30, 22:19 22
przez pol filmu sie zastanawialem co on ma z ryjem, skakal wysmarowany pianka do golenia albo swiezo po otrzesinach w jakims katolickim gimnazjum czy co
Zgłoś
Avatar
kufel01 2012-09-30, 22:54
Gówno majty zarysowało na bank!
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-10-01, 8:30
w masce trupa nikt przynajmniej by nie miał wątpliwości, że wiedział co robi
Zgłoś
Avatar
el_kadafi 2012-10-01, 12:14
Dramat? Hę? Polska język - trudna język.
Zgłoś
Avatar
photoactions 2012-10-01, 12:14 3
czym się podniecacie, przecież w ostateczności odczepiłby skrzydło i odpalił spadochron. Nie ma harda gimbusy, przerwa się skończyła, wracajcie do klasy
Zgłoś
Avatar
bavarian 2012-10-01, 12:23
Żaden dramat, homosapiens jest istotą lądową, nie mam skrzydeł nie latam, nie mam płetw ani skrzeli nie pyłwam...
Zgłoś
Avatar
MUodyy 2012-10-01, 12:31 14
bavarian, homosapiens jest istotą myślącą, czyli chce polatać wymyśli coś i polata, chce popływać wymyśli coś i popływa, a twój komentarz pokazuję, że jesteś z klasy średniomyślących, więc życzę miłego chodzenia, bo przecież nie masz kół to nie jeździsz ;>
Zgłoś
Avatar
cleaner 2012-10-01, 13:37 2
To może wyjaśnie - to na 90% jest trening bezpieczeństwa - po to wylatuje się na paralotniach nad zbiorniki wodne żeby poćwiczyć niebezpieczne ewolucje i sposoby wychodzenia z problemów. Ten koleś pewnie tak robił. Myslę, że podniósł mu się najwyżej poziom adrenalin a nie zawartość kupy w gaciach. Myślę, że połowa oglądających ma kupe w gaciach po samym oglądaniu.

@photoactions - skrzydła się nie a odczepić w locie - wyrzuca się spadochron i na nim ląduje a skrzydło spróbuje się zwijać aby nie przeszkadzało w opadaniu na spadochronie.
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-10-01, 14:33 1
nie wszyscy mieli tyle szczęścia
Zgłoś
Avatar
Tymb arkus 2012-10-01, 15:22
Od siebie tylko dodam, że zapas trzeba wyrzucić poza skrzydło, bo jeśli się zaplącze to gówno da. Chociaż coś tam słyszałem, że niektóre mają zapas na górze skrzydła.
Zgłoś
Avatar
petervonwolfen 2012-10-01, 18:23
To nie jest trening bezpieczeństwa. Tylko acro - skrzydło firmy u-turn, wygląda na thriller:) Gość robi chyba sata albo infinity - trudno poznać bo kamera w dziwnym miejscu. Trochę mu sie timing zjebał i stąd niespodzianka
Zgłoś
Avatar
ukasz93 2012-10-01, 21:21
tak jak niektórzy pisali to pewnie będzie acro, choćby nawet sposób zakończenia figury to klasyczne przeciągnięcie skrzydła co jest najbezpieczniejszym wyjściem z acro (oczywiście na dużych wysokościach), pozdrowienia dla wszystkich glajciarzy
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-10-02, 9:57
cleaner napisał/a:

skrzydła się nie a odczepić w locie



Mało jeszcze widziałeś.
Bez problemu można kupić karabinki główne i do speeda rozłączane dzięki którym można odrzucić skrzydło.
Zgłoś