18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
Avatar
C................a 2021-05-22, 14:38 3
światła mrugają a ten zapierdala jak ciul. osobówka winna ale swoje na sumieniu motopizdeczka też ma
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2021-05-22, 14:47 12
Ciula napisał/a:

światła mrugają a ten zapierdala jak ciul. osobówka winna ale swoje na sumieniu motopizdeczka też ma



Masz rację, ale główną przyczyną była zbyt mała prędkość motocyklisty. Jakby jechał 200km/h to by zdążył przejechać zanim samochód wjechał na jego pas
Zgłoś
Avatar
htp 2021-05-22, 16:10 8
Barnellini napisał/a:

Masz rację, ale główną przyczyną była zbyt mała prędkość motocyklisty. Jakby jechał 200km/h to by zdążył przejechać zanim samochód wjechał na jego pas



Racja, im większa szybkość dwóch pojazdów, tym mniejsze praw podobieństwo, że się spotkają.
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2021-05-22, 16:38 4
wystarczyło zwolnić ale dzięki wszechmocnemu motopizda jest pizdą i się wypierdolił dla naszej uciechy motopizdy są zajebiste tyle frajdy nam dają tuż przed cierpieniem na własne życzenie
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2021-05-22, 20:52 4
Nie musi się martwić, zgodnie z przepisami on miał pierwszeństwo także w spokoju może teraz obserwować swoje kikuty bo on błędu nie popełnił.

Może to się wydawać dziwne ale niestety są kierowcy którzy jeżeli są pewni że jadą zgodnie z przepisami i mimo że mogą się zatrzymać to pierdolną w ciebie gdy popełniłeś błąd z pełną świadomością bo to Twoja wina...

Psychlole z pierwszej ligi... Ja sobie nie wyobrażam bym walną w kogoś kto nie zastosował się do przepisów gdy miałem możliwość zwolnienia i uniknięcia zagrożenia swojego i czyjegoś życia oraz.... KURWA ile czasu potem trzeba stracić... Cały dzień na Policji, w szpitalu a potem ciągania się po sądach bo ja miałem racje... CHÓJ I DEBIL ale na prawdę są tacy ludzie.
Zgłoś