18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Chciałem Wam pokazać,drodzy sadole że ten serial warto obejżeć choćby dla jego cynizmu i perfekcji w wykonywaniu swojego zawodu.Ten serial pomógł mi się pozbyć żółtaczki,aids,luchamenioza i innych ścierw,krążących w ludzkim organizmie.A tak na poważnie to chyba jeden z lepszych seriali na temat chorób jakie nam wynalazł nasz świat dla człowieka.Polecam,może komuś się spodoba.



Fabuła serialu koncentruje się na osobie dr. Gregory'ego House'a (Hugh Laurie), niekonwencjonalnego, szalonego, a zarazem genialnego lekarza, kierującego zespołem diagnostycznym w fikcyjnym Szpitalu Klinicznym Princeton-Plainsboro (PPTH) w New Jersey. W każdym odcinku dr House wraz ze swoim zespołem próbuje zdiagnozować i wyleczyć pacjentów przejawiających rozmaite objawy, niewyjaśnione wcześniej przez innych lekarzy.
Ten serial mnie powałił i polecam obejżeć wszystkie sezony.
Mały mix z wszystkich odcinków może zachęci was,drodzy sadole do obejżenia.W pewnym sensie,ten lekarz też był sadolem!Ale dopiero po obejżeniu paru odcinków zrozumiecie o co mi chodzi.

Enjoy :mrgreen:

A poniżej kobiety Gregora



Moja ulubiona Lisa Cuddy...

pa...........ny
2013-07-22, 20:54
Angielski na poziomie gimnazjum wymagany do filmów, a jeśli chodzi o treść to masz piwko za wypociny. Nie lubię jakoś tego serialu, obejrzałem może kilka odcinków, pozdro.

2013-07-22, 23:43
jacekmatys napisał/a:

obejżeć



To słowo inaczej się pisze.

2013-07-23, 02:58
Autorze, TY tak na poważnie dopiero teraz zachęcasz do obejrzenia tego serialu ? Przecież każdy zna dr.Housa i nie ma już chyba osoby , która by tego super serialu nie oglądała, coś się spóżniłeś z tym zachęcaniem o co najmniej kilka lat, ja np. ten serial już jak to się mówi, dawno przesrałam

2013-07-23, 23:59
obejrzałem cały serial dwukrotnie.. mimo to za każdym razem jak leci na AXN czy TVP z chęcią oglądam... :)

2013-07-24, 13:24
Polecasz House?Hmm do Kozienic internet podłączyli?