18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
TwojMatka 2012-12-17, 23:57 1
Komuś się pojebały pojęcia, takie pałowanie auta to nie drift, nauczcie się kurwa to odróżniać.
Zgłoś
Avatar
Dziechu 2012-12-18, 0:12 1
No właśnie miał być filmik z driftem a nie z buractwem. Przez takich ludzi BMW porównywane jest na równi z Calibrami....
Zgłoś
Avatar
kermicik 2012-12-18, 0:17
Sadzac po autach filmik krecony w 96 roku
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-12-18, 0:38
Ale wieś kurwa Kto za to daje piwa?
Ja pierdolę - autentycznie żal mi tych pięćdziesięciu kilku zjebów
Zgłoś
Avatar
rainek1 2012-12-18, 1:23
To nie Lomza przypadkiem?
Zgłoś
Avatar
WiecznyCham 2012-12-18, 1:31
@rizla
W pełni się z Tobą zgadzam. Umiejętności kontrolowania auta w poślizgu i wyprowadzania z niego trzeba szlifować, bo co z tego, że ktoś zrobił na autostradzie już 100 tyś km skoro przy pierwszym większym niekontrolowanym poślizgu poleci do rowu, bo nie ma wyczutego samochodu w takiej sytuacji? Oczywiście trzeba to robić w miejscach gdzie jest pusto, sporo miejsca i nie zagraża to bezpieczeństwu osób trzecich, tylko naszemu, a takie szaleństwa na orlenie to nie wynoście poza Need For Speeda, bo chyba nie macie wyobraźni i nie wiecie czym to się może skończyć.

@Ramsey007
Wieś? Co masz na myśli? Samochody fajne, niektóre poślizgi im wyszły, tylko ich wyobraźnia jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Dałem piwo za to, że mogłem pooglądać spoko BMKi na filmie i jestem zjebem, tak? Po całokształcie twojego komentarza można stwierdzić jednoznacznie, że jesteś gówniarzem, jebanym gimnazjalistą, który potrafi tylko hejtować w internecie i to nie na normalnym poziomie, tylko na poziomie wieśniaka. Skoro uważasz, że na tym filmie jest "wieś" to idealnie nadawałbyś się na kierowcę jednej z tych BMW, ale w roli cioty, która tylko pali gumę w miejscu, a boczkiem się boi polecieć, bo w krawężnik zajebie.
Zgłoś
Avatar
wympal 2012-12-18, 3:35
skurwiała tylna szyba w cabrio, naklejki na drzwiach informujące, że ten konkretny egzemplarz ma zamontowany stożkowy filtr powietrza centralnie nad kolektorem wydechowym, chińskie pseudoksenony hidy i migające ledy z allegro, czy my Polacy musimy być takimi burakami i wsiurami?
Zgłoś
Avatar
snik0 2012-12-18, 7:27
Czy tata wie ze mu niszczysz opony?
Zgłoś
Avatar
DonSalieri 2012-12-18, 9:22
Znów pojebusy , właściciel stacji powinien ich oskarżyć o stwarzanie niebezpieczeństwa... i do tego jakas zjebana muzyka w tle typowa dla tych pustogłowych debili . Tak milem kiedyś BMW 750i z 1991r ;P ale jeździłem spokojnie , a zapas mocy pozwalał mi bezpiecznie wyprzedzać !
Zgłoś
Avatar
matol 2012-12-18, 11:28
eeelo napisał/a:

Nie ma polskich znakow, bo nie ma polskiego systemu


Możesz mieć i chiński system, a wystarczy zmienić układ klawiatury i polskie znaki w magiczny sposób się pojawiają.

Co do drifterów to nawet nieźle, ale za Orlen i cwaniakowanie piwa się nie należą.
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2012-12-18, 12:01
Hyhy wjeżdżamy na czyjś teren, jeździmy w kółko i stwarzamy zagrożenie hyhy. Pewnie jeszcze odstraszamy klientów. A ta baba policje wzywa, co za frajer i kurwa hyhy.
Zgłoś
Avatar
michalbart 2012-12-18, 12:28
... oczywiście nikt nie zdaje sobie sprawy, że filmik nagrywany kilka lat temu. Dobre kotlety odgrzewacie.

ale macie racje, hejtujcie dalej, mówcie że nie łamiecie przepisów i dalej zapierdalajcie jak pojebani po mieście. BRAWO
Zgłoś
Avatar
staszkowy 2012-12-18, 12:59
no to gdzie ten DRIFT ?
Zgłoś
Avatar
poloo89 2012-12-18, 13:50
jak to jest, że takie filmiki zawsze wzbudzają sympatie do kilku gówniarzy popisujących się 'beemkami', a kazdy inny filmik z motocyklistami od razu" dawca, idiota, stwarza zagrozenie"

eh. Polska.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-12-18, 14:27
o gustach się nie dyskutuje, ale muza chujowa...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie