18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
chrisonit 2012-12-18, 16:00
Tak nawiasem mówiąc... To Orlen w Łodzi na skrzyżowaniu Włókniarzy i Św. Teresy
Zgłoś
Avatar
Gossu1988 2012-12-18, 16:11
film dość stary, teraz chłopaki latają w PFD. Wpiszcie sobie w YT "Jazda Bardziej Bokiem" i zobaczycie co potrafią,pozdro dla wszystkich pseudo drifterów którzy lataja "bokiem" na ręcznym w zime pod marketem.
Zgłoś
Avatar
sorra18 2012-12-18, 16:18
Prze huje w takie trupy kase ladowac. Kurwa starych musi portfel bolec.
Zgłoś
Avatar
rav52v 2012-12-18, 16:20
Już to widziałem z pół roku temu, nie dość, że katują samochody w publicznym miejscu, gdzie bardzo łatwo może dojść do wypadku, to jeszcze mają czelność dyskutować z pracownikiem stacji, który ich wyprasza stosując rozsądne argumenty. Jak dla mnie to są zwykłe nieodpowiedzialne gnojki.
Zgłoś
Avatar
wysokogatunkowy 2012-12-18, 20:23
Gossu1988 napisał/a:

film dość stary, teraz chłopaki latają w PFD. Wpiszcie sobie w YT "Jazda Bardziej Bokiem" i zobaczycie co potrafią,pozdro dla wszystkich pseudo drifterów którzy lataja "bokiem" na ręcznym w zime pod marketem.



W dupie mam gdzie teraz latają, dalej są debilami. Kiedyś przyjechał tez z białej E30 kombi na KZK-ę pod Praktikera że niby chce jeździć na czas. Stanął spalił gumę, narobił dymu i myślał że jest fajny. Sam jestem fanem BMW sam się ganiałem trochę, ale kurwa nie po stacjach czy ulicach.
Ale co tu gadać, ich inteligencja kończy się razem z bieżnikiem na oponach, czyli zostaje na podjeździe do garażu.
Zgłoś
Avatar
megamo 2012-12-18, 22:26
matizem na wstekolu więcej dymu bym narobił i nawet bąka zakręcił ;]

nie nie mam matiza napisałem tylko tak wiec sie odp....dolic
Zgłoś
Avatar
kmonnz 2012-12-18, 22:39
Dzieci dzieci, po co te spiny? Polecam ich kanał na yt: user/JazdaBardziejBokiem/videos?flow=grid&view=0
Ten film jest bardzo stary zreszta, polecam aktualne.
PS. Tak, to ci panowie od "miota nim jak szatan".
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-12-19, 0:02
WiecznyCham napisał/a:



@Ramsey007
Wieś? Co masz na myśli? Samochody fajne, niektóre poślizgi im wyszły, tylko ich wyobraźnia jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Dałem piwo za to, że mogłem pooglądać spoko BMKi na filmie i jestem zjebem, tak? Po całokształcie twojego komentarza można stwierdzić jednoznacznie, że jesteś gówniarzem, jebanym gimnazjalistą, który potrafi tylko hejtować w internecie i to nie na normalnym poziomie, tylko na poziomie wieśniaka. Skoro uważasz, że na tym filmie jest "wieś" to idealnie nadawałbyś się na kierowcę jednej z tych BMW, ale w roli cioty, która tylko pali gumę w miejscu, a boczkiem się boi polecieć, bo w krawężnik zajebie.



Zobacz jakie filmy wrzucam, czym się interesuje i tak dalej

Stąd mogę stwierdzić w sposób nieomylny, autorytarny: wieś, pedalstwo i kurwa mać OBORA!

Do gimnazjalisty mi sporo brakuje, ale niestety "w drugą stronę", a większością BMW i wielkich "bmwiarzy" gardzę jak starymi mocherami.

Kupią takie cipy tyłopęda i robią korki w zimie i w deszczu.
Zgłoś
Avatar
siwy66 2012-12-19, 0:07
Łódź koło Startu ?
Zgłoś
Avatar
fryc88 2012-12-19, 22:54
Wieśniackie pizdy pokupowały sobie BMW i pseudo-szpanują pod Orlenem.
Nie sztuką jest spalić gumę w takim gównie, nie sztuką jest sobie kupić stare BMW na dorżnięcie, nie sztuką jest udawać, że potrafi się driftować, ale do driftu to im brakuje. Przede wszystkim oleju w głowach, bo robić takie numery pod stacją benzynową, to po prostu debilizm i brak jakiegokolwiek pomyślunku.

A dzieci które się zachwycają tym filmikiem, może kiedyś to zrozumieją. Kupcie sobie porządne auto i jedźcie na tor, ba, jak jest was cała banda, stwórzcie sobie sami tor do driftu...
Zgłoś