18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
🔥 Powrót człowieka skurwiela - teraz popularne
Akcja z miejscowości Rypin, 28 maja 2022r.

Cytat:

Dziewięć osób stało w sobotni późny wieczór przy dwóch autach, zaparkowanych przy jednej ze stacji paliw w Rypinie. Jak później ustalili policjanci, kierowca bmw celowo wprowadził swój samochód w poślizg, stracił w tym momencie panowanie nad pojazdem i wpadł we wspomnianą grupkę.

Kilka osób zdążyło odskoczyć, a dwóch potrąconych 19-latków upadło. Tą dwójkę karetki przewiozły do szpitala. Jeden ma otwarte złamanie podudzia prawej nogi, drugi doznał ogólnych potłuczeń całego ciała.

Wezwani mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierowcy bmw: alkomat wskazał blisko 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Na miejscu zostały przeprowadzone oględziny, policjanci przesłuchali świadków.

Nazajutrz, w prokuraturze, na podstawie zebranych dowodów przez policjantów, 25-latkowi przedstawiono zarzuty o to, że znajdując się w stanie nietrzeźwości spowodował wypadek czym sprowadził bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym.

Jeszcze w niedzielę, na wniosek policjantów, Sąd Rejonowy w Rypinie aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

Zgodnie z Kodeksem karnym, za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym karą jest pozbawienie wolności od sześciu miesięcy do ośmiu lat. Jeśli jednak taka osoba jest nietrzeźwa - jak w Rypinie - wówczas jest to kara minimum dziewięć miesięcy, a górną granicą jest 12 lat więzienia.



Jakość nagrania gówniana, ale najważniejsze jako tako widać


Tu jeszcze fotka rozjebanej bety:


Oczywiście marka pojazdu zupełnie przypadkowa
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-06-02, 11:35 23
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2022-06-02, 11:49 8
Wyrok wyrokiem, ale cymbał będzie płacił renty poszkodowanym do końca życia.
Zgłoś
Avatar
stopwar 2022-06-02, 12:23 12
Nyrewesa napisał/a:

Wyrok wyrokiem, ale cymbał będzie płacił renty poszkodowanym do końca życia.



Będzie tak płacił renty, jak alimenciarze płacą na własne dzieci.

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-06-02, 12:59 12
Posiadanie 20sto letniej bawary zobowiązuje do podtrzymywania stereotypu.
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2022-06-02, 13:09
Żyjemy w 2022 a kamery monitoringu dalej w jakości sprzed lat 90
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-06-02, 13:15 3
baronturbina napisał/a:

Posiadanie 20sto letniej bawary zobowiązuje do podtrzymywania stereotypu.



debilu to nie wina samochodu ani marki tylko takich durnych dzieci jak ty co mają siano w głowie ! przykład z filmu
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2022-06-02, 13:22 1
Nie stać cię na BMW to jedyne co potrafisz napisać "Oczywiście marka pojazdu zupełnie przypadkowa"
Zgłoś
Avatar
leonfun 2022-06-02, 15:49 2
Cytat:

Oczywiście marka pojazdu zupełnie przypadkowa



Pokaż mi jak driftować samochodem z FWD
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-06-02, 16:12 10
djpyza napisał/a:

debilu to nie wina samochodu ani marki tylko takich durnych dzieci jak ty co mają siano w głowie ! przykład z filmu


Emil przepraszam że twoje e36 obraziłem. Taki doświadczony kierowca jak ty kreci na milimetry pod remizą, między snopkami siana, a ja sobie żarty robię. Furmanką wyładowaną ziemniakami tez potrafisz?
Zgłoś
Avatar
L................Z 2022-06-02, 16:41 1
Ciekawe jak wyglądały zeznania. Ciekawe jak zeznają świadkowie. Jeśli się nie znali z Sebkiem to na pewno będą chcieli mu do walić ale jeśli się znają to myślę, że mogą mieć rozterki. Mam nadzieje, że jakiś czas będzie info co do wyroku
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-06-02, 17:02 3
leonfun napisał/a:

Pokaż mi jak driftować samochodem z FWD



No, ten na filmiku się nadriftował jak chuj.
Zgłoś
Avatar
35i 2022-06-02, 17:41 1
leonfun napisał/a:

Pokaż mi jak driftować samochodem z FWD



Nigdy nie widziałeś Golfa III, na zaśnieżonym parkingu pod marketem?
Zgłoś
Avatar
PanPstrokaty 2022-06-02, 18:34 3
ja pierdole, tym razem wysyp pedalarzy spod znaku bmw xd
Zgłoś
Avatar
Arci88 2022-06-02, 18:49
Czemu nie dziwi mnie Marka samochodu
Zgłoś