18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
szefooo 2010-12-21, 20:00
Przyspieszenie jak w motocyklu to i jeden reflektor wystarcza.
Zgłoś
Avatar
push3k 2010-12-21, 20:02 1
Wygląda jakby się miał zaraz rozpaść, ale brawa dla kierowcy.
Zgłoś
Avatar
greasebeaast 2010-12-21, 20:15 1
Reflektor jest jeden bo jest tam wlot powietrza do turbo.
Rozpaść się hymmm śmiem twierdzić iż jest sporo więcej warty od np golfa 3. Tak mniej więcej dwa razy, więc się raczej nie rozpadnie. Poczytajcie o nim : google (nie liczcie na link musicie się trochę poruszać przed świętami).
Zgłoś
Avatar
przemo koks 2010-12-21, 20:30 7
Najszybszy kredens jaki widziałem
Zgłoś
Avatar
tobol07 2010-12-21, 22:31
toż ten mercedes to czołg jest , kiedyś miałem podobny ino że nie kombi i o mało nie skasował mi się na tyłku jakiś lanos albo inne daewoo serwis merca ograniczył się do włożenia światła na swoje miejsce bo się mu wpadło do bagażnika ... ale żeby takie cuś z tego auta wyciągnąć to jestem pod wrażeniem bo auto do najzrywniejszych nie należało ...
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2010-12-21, 22:50
silnik zamontowany w tym aucie ma pewnie tyle wspólnego z takim zwykłym dieslem co kura z lataniem.
Zgłoś
Avatar
totalstupidity 2010-12-21, 22:53 1
@greasebeaast

w dupie byłeś,gówno widziałeś
Zgłoś
Avatar
zawal 2010-12-21, 22:57
@greasebeaast
wartość samochodu duuużo wyższa.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-12-21, 23:01
Przypomina mi vagona GhostBustersów....
Zgłoś
Avatar
plugnplay 2010-12-21, 23:29
Mają rozmach skurwesyny
Filmik troche krotki, na jewtube jest znacznie apetyczniejszy i dluzszy
Zgłoś
Avatar
smaku 2010-12-21, 23:53
koles jest z finlandi, motor to jednostka 3,0 od E klasy ! zmiany to oczywiscie turbo twin scrol, intercooler, wieksza pompa oleju, wydech, pompa i wtryski, buda to jak buda, klatka, odchudzona i niezbedne liczniki do kontroli !
Zgłoś
Avatar
Dalione 2010-12-22, 0:07 2
Widziałem dzisiaj podobnego , tylko kilka szczegółów..

1. jechał z podobną prędkością
2. właściwie to się ślizgał
3. i na końcu zamiast szczęśliwie odjechać uderzył w słup

Szkoda że nie miałem przy sobie skarpety o smaku ogórków kiszonych bo bym nagrał
Zgłoś
Avatar
Lesniak007 2010-12-22, 2:59 1
@UP dobrze że nie miałeś gwoździa z krzyża jezusa bo by się nie narodził w kotłowni w tarnowie 24 grudnia a trzech ćpunów by nie dotarło na czas z Qlimaxu zanim wzejdzie pierwszy sputnik na niebie. Więc dzięki tobie możemy liczyć na radosne i pełne miłości święta w przemiłej atmosferze polsatu aaa sylwester z jedynką zaskoczy nas jak co roku niesłychanym koncertem beaty kozidrak lub jakiegos innego gów.. Więc dostajesz ode mnie browara na zachętę żeby nosić przy sobie św grala lub chociaż kapsel od pierwszej wyprodukowanej coca-coli w betlejem.
Pozdrawiam Wszystkich czytelników i życzę wesołego jajka i suchego śmigusa świętego.
Zgłoś
Avatar
Kredens 2010-12-22, 8:03
przemo koks napisał/a:

Najszybszy kredens jaki widziałem


Jak mam to zrozumieć?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie