18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Drobne kazirodztwo
dnr • 2014-04-27, 1:41
Nie rozumiem tego potępienia zachowań seksualnych w rodzinie. Myślę, że mogą one mieć bardzo pozytywne efekty. Można się nauczyć o budowie płci przeciwnej.
Np. ja kiedyś poszedłem się wysikać i zapomniałem zamknąć drzwi od łazienki, weszła moja kuzynka i zapytała co to jest, powiedziałem że to siusiak i służy do sikania. Ona chciała go dotknąć więc jej pozwoliłem, potem ja sam podotykałem ją na dole by zobaczyć jak to wygląda.

Nie byliśmy wcale straumatyzowani ani nic takiego.

Ona miała 6 lat a ja 30
Zgłoś
Avatar
Dziadek_Mroz 2014-04-27, 12:21
jak nie ma fotek/filmu znaczy fejk o !
Zgłoś
Avatar
Nutzz 2014-04-27, 14:28 7
2mad napisał/a:

wpieniają mnie już te skrajnie pedofilskie historyjki, nie wiem czy kogoś to śmieszy ale jedno jest pewne - jak tak dalej pójdzie to zainteresuje sie sadolem ktoś wyżej i zamkną ten burdel



W łeb się jebnij. Te historyjki były na sadolu już w 2009, kiedy zacząłem go przeglądać. Zapewne były od samego początku, ale o to musisz zapytać kogoś z dłuższym stażem.
Zgłoś
Avatar
2................d 2014-04-27, 15:21
Cytat:

W łeb się jebnij. Te historyjki były na sadolu już w 2009, kiedy zacząłem go przeglądać. Zapewne były od samego początku, ale o to musisz zapytać kogoś z dłuższym stażem.



też śmiechnę czasem z historyjek/sucharów tego typu co wrzucają, ale dla mnie aż tak zaawansowane teksty już są niesmaczne nawet jak na sadola. Mnie osobiście to zniesmaczyło, chociaż harda regularnie przeglądam. Czasem nawet fapnie się na fekaliach
Zgłoś
Avatar
Chudy_lis 2014-04-27, 15:29
Jak już wrzucasz to pseudo-pedofilskie gówno to zadbaj o to, żeby było śmieszne zamiast promować ubóstwo intelektualne kurwa twoja pierdolona mać.
Zgłoś
Avatar
dulek93 2014-04-27, 17:33
jebane pedobeary ! ....
Zgłoś
Avatar
NightWing92 2014-04-27, 19:29
i znowu jako cytat jestem w najlepszym komencie, ahh ta sława ♥ Dziękuje pany.
Zgłoś
Avatar
specodhec341 2014-04-27, 19:56
NightWing92 - gratulacje! Zaparz herbatę, jedzie do Ciebie zaprzęg, sprawdzić historię przeglądarki
Zgłoś
Avatar
NightWing92 2014-04-28, 0:39
specodhec341 napisał/a:

NightWing92 - gratulacje! Zaparz herbatę, jedzie do Ciebie zaprzęg, sprawdzić historię przeglądarki



ale musisz mieć napierdolone we łbie
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2014-04-28, 1:59
Tylko dla przypomnienia, że był pewien przypadek na sadolu - ktoś zgłosił takie właśnie "żarty" do prokuratury więc powodzenia dla niektórych użyszkodników.
Zgłoś
Avatar
NightWing92 2014-04-28, 16:43
Massdeath napisał/a:

Tylko dla przypomnienia, że był pewien przypadek na sadolu - ktoś zgłosił takie właśnie "żarty" do prokuratury więc powodzenia dla niektórych użyszkodników.



Tylko że ten głąb napisał że to do mnie ta policja przyjedzie, a nie do autora postu(żartu). Skąd wiesz niby o tym przypadku? Pewnie jakaś dupa wołowa z kwejka, popłakała się ze obrażają papieża?
Zgłoś
Avatar
Lilithia 2014-05-01, 23:21
Od czytania kolejnych kawałów o pedofilii robię się coraz bardziej mokra... Oczywiście od kakałka wypluwanego ze śmiechu
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-05-02, 1:32
AiKasumi napisał/a:

Od czytania kolejnych kawałów o pedofilii robię się coraz bardziej mokra... Oczywiście od kakałka wypluwanego ze śmiechu



Jak to tak?! Dlaczego nie herbaty?!
Zgłoś