18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Droga do kariery
freaky • 2013-04-26, 20:07
Doszedłem do wniosku, że fotografia to jednak całkiem lukratywna fucha.
Rodziny co prawda nie wykarmię, niemniej widoki roznegliżowanych modelek zupełnie mi to kompensują.
Tylko pomyślcie!
Młode, atrakcyjne, gotowe obsłużyć drąga, byle tylko zaistnieć w show-biznesie.
Tak, pacjentki oddziału pediatrii są wyjątkowo naiwne.
Zgłoś
Avatar
rantanplan 2013-04-28, 12:22
Ludzie zaczęli się burzyć bo ktoś powiedział, że pedofilskie żarty są "modne". Troche w tym racji, ale mam wrażenie że dyskusja powstała bo ten żart powyżej jest po prostu chujowy, a jedyne co w nim jest "fajnego" to to, że ma to "niespodziewane" zakończenie, które jest w każdym z tych żartów.
Zgłoś
Avatar
raper900 2013-04-28, 15:48
Parę miesięcy temu była moda na księży pedofili. Z tego co widzę tamto już się przejadło, więc teraz trochę inny temat jest na topie. Z tym, że nadal zakrawa o pedofilię.
Zgłoś
Avatar
vladislav 2013-04-29, 21:35
mateo_czips napisał/a:

jakaś pojebana moda na pedofilskie żarty.. ja rozumiem, że sadistic itd.. ale coraz częściej odnoszę wrażenie, że to takie "modne żarty", więc każdy daje piwo, żeby nie wyjść na ograniczonego..O.o' murzyński chuj w dupę pedofilom..



A ty co się tak spinasz? Jeszcze trochę i same Ą i Ę będą na sadolu.

Czy za każdym razem jak powstaje jakiś ostry portal to potrzeba jakieś pierdolonej politycznej poprawności musi doprowadzić do jego upadku?
Zgłoś