18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
Avatar
Sonal 2015-03-20, 10:18 3
To jest taki sam sport jak szachy czy ostatnie mistrzostwa w grach komputerowych w spodku. hahahahah
Zgłoś
Avatar
lapps 2015-03-20, 10:24 1
Sonal napisał/a:

To jest taki sam sport jak szachy czy ostatnie mistrzostwa w grach komputerowych w spodku. hahahahah



to nie graj z ojcem w te szachy jak cie napierdala
Zgłoś
Avatar
mordarca123 2015-03-20, 10:43 1
Tak to jest jak się daje słabemu amatorowi bić z zawodowcem.
Wystarczy popatrzeć na kim Światek nabił ranking
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2015-03-20, 12:35 5
Szacun bo dał sobie obić mordę jak uczniak? Cienki szczwik i tyle. Szacun to co najwyżej dla dziennikarzy Polsatu, bo ci zajmujący się sportem to naprawdę fachowcy, mogący z cieniasa z obitym ryjem zrobić bohatera dla masy pelikanów którzy oglądają i łykają.
Tutaj przez pierwsze pół filmiku trafny komentarz
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2015-03-20, 12:41 3
To jest straszne co ci ludzie maja glowach. Nie chce sie tutaj rozpisywac, ale zbyt wielu ludzi popelnilo zbyt duzo bledow w trakcie tej walki. Sedzia pomagajcy wstac polprzytomnemu zawodnikowi, to byl szczyt niekompetencji. Ta walka bedzie Świątka wiele kosztować, tego jestem pewien. Rozumiem amibcje i waleczność, ale za tym 21 letnim chłopakiem, powinni stac madrzejsi ludzie, tacy ktorzy potrafia ocenic umiejetnosci i granice swojego podobiecznego i chronic jego zdrowie nade wszystko. Nie powinno dojsc do piatej rundy, to nie bylo wielkie widowisko i to nie byla honorowa przegrana. Jedna przegrana walka w bilansie nie zmieni czyjejs kariery, ale kilka przyjetych ciosow za duzo w walce, moze zmienic czyjes zycie. To nie bylo sportowe widowisko i to nie bylo prawdziwe MMA.
Zgłoś
Avatar
IPeIPe 2015-03-20, 20:02
Powyżej sami kurwa twardziele i mistrzowie sztuk walki. Bohaterzy pierdoleni w jajogniotach, co na samą myśl o konfrontacji z 60 kg dresem mają mokre skarpety. Gość nie ma techniki (jeszcze), ale wytrzymałości, samozaparcia, i charakteru ma więcej niż wszystkie hejtujące pizdy powyżej. Ide w zakład, że rozpierdoliłby Was wszystkich jeden po drugim.
Szacunek dla chłopaka nie za umiejętności, ale za charakter i za to jakim jest człowiekiem.
Zgłoś
Avatar
butcher25 2015-03-20, 21:33
Szacunek dla KAŻDEGO kto ZAWODOWO bawi się w MMA. Zajebiście ciężki kawałek chleba. Tutaj nie ma udawania. Albo zapierdalasz, albo Cie nie ma. Powiem, że to tak ujmę bez bicia, że ja raczej olałbym taki sposób na zarabianie hajsu. I jeszcze jak nie jesteś mistrzem, to Cię Janusze gnoją, że jesteś chujowy Niby czytać pierdów w necie nie trzeba, ale łatwo tak pierdolić.
Natomiast śledzę jego karierę jakiś czas, bo kilka lat temu pokazał się ciekawie na pewnej gali nieistniejącej już organizacji. No i już w pierwszych wywiadach był wygadany, także to taki typ showmana. No i wniosek do tej pory wysunąłem taki, że gość sportowo jest mocno przeciętny. I pod względem technicznym i przygotowania czysto sportowego (nie wygląda na fightera). I nie hejtuje chłopaka, tylko stwierdzam fakty. Jest młody to może się jeszcze rozwinie.
A ostatnia walka to farsa, obieranie w ryja co drugiego ciosu nie jest wcale dobrym widowiskiem, ale wielkie brawa za serce. Wojownik bez dwóch zdań.
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2015-03-21, 8:06
exculibrus napisał/a:

Ja pierdolę. Nie wiem czy powinno mi być żal 90% komentujących powyżej, czy powinienem być na was wkurwiony, czy może po prostu dojść do wniosku, że % idiotów na sadolu podtrzymuje średnią kraju.

MMA dla debili? Przecież jest to jeden z najcięższych sportów na świecie. Wymaga techniki, myślenia, planowania, wykurwiście ciężkiej pracy, pracy nad psychiką (widać po jego wypowiedziach, że pracuje z psychologiem sportowym) i nastawieniem mentalnym (mindset - przepraszam, ale średnio wiem jak to przetłumaczyć), wytrwałości i pewnie miliona innych rzeczy. Aby było nigdy sztuk walki nie trenowałem, mam w pizdu nadwagi i spędzam całe dnie przed komputerem - i nie wiedziałem kim gość jest dopóki nie zobaczyłem tego filmu na sadolu. Jebani specjaliści - mówią, że MMA jest dla pizd i jednocześnie krytykują jego technikę. A o czym była mowa w filmie? I Tymek i jego trener mówili o tym nad czym musi pracować, że to dopiero początek drogi a techniki jeszcze się nauczy.

Za co szacunek? Może za to, że w wieku 21 lat, w krótkim czasie (bo nie trenował walk od 5 roku życia...) doszedł do miejsca, w którym mógł przegrać tę walkę. Może za to, że po zapierdalaniu na budowie zamiast siadać przed TV z browcem latał na ciężkie treningi. Może za to, że w tym wieku osiągnął więcej niż 99,99% z nas przez całe życie. Pracował ktoś kiedyś na budowie? Ja kilka miesięcy. Codziennie do domu wracałem zajebany i nie miałem na nic siły. Obiecałem sobie wtedy, że już nigdy więcej nie będę musiał wrócić na budowę. A on kurwa i budowa, i walki, i treningi. Dla mnie każdy kto ciężko trenuje zasługuje na szacunek. Choćby miał IQ murzyna i tak mu się on należy. Widzę po sobie jak wypruwam sobie flaki po przebiegnięciu 1km, gdy staram się o każdy następny metr, jak ciężko mi codziennie zmusić się do serii przysiadów, brzuszków i pompek. Domyślam się, że to tyczy się 90% sadoli. Trenowanie jest nieco kurwa trudniejsze niż granie w fifa na PS.

Rozpisałem się, ale aż pięści mi się kurwa zaciskają gdy czytam takie komentarze na temat ludzi sukcesu, ludzi, którzy sukces zawdzięczają tylko swojej ciężkiej pracy, ludzi, którzy tak jak Tymek osiagają sukces wbrew przeciwności losu.



I tylko po to żeby napierdalać się w klatce. Fajnie.
Zgłoś