18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
s................y 2015-03-19, 23:27
dodam do ulubionych Panie Tymku bo podoba mi się i już!!!
Zgłoś
Avatar
Miles87 2015-03-20, 1:06
droga po psa
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2015-03-20, 7:14 2
Moim zdaniem ta walka powinna być przerwana już w drugiej rundzie.Sędzia kalosz, trener i narożnik też .Przecież po tylu kolanach to mógł skończyć jak warzywo nawet zbytnio nie ogarniał co się dzieje w walce.Najważniejsze zdrowie.
Zgłoś
Avatar
jezu1 2015-03-20, 7:20 1
dla niej chce być jak Ali z mózgu galareta jak tak dalej pójdzie do przodu głową to wózek mu wyjdzie z wróżb
Zgłoś
Avatar
maXikinght 2015-03-20, 7:51 10
walka ? przecież on za worek treningowy robił a jak atakował to cepami jak seba z pod bloku, jedyne czego można mu pogratulować to mocnej głowy że po tylu ciosach tak długo sie utrzymywał
Zgłoś
Avatar
d................6 2015-03-20, 7:58 17
wszyscy komentujący wyzej... chuj wam w dupe! chłopak przeszedł taką drogę że żaden z was nie osiągnąłby nawet 1/5 tego co on. co przerwać walke? to jest kurwa mma a nie plac zabaw. jak dla was za mocne to oglądać piłke nożną a nie gale. Jednostrzałowcy zesrani.
Zgłoś
Avatar
Krak 2015-03-20, 8:00 6
Nikogo nie wyzywa, nie napina się, mówi co myśli a myśli pozytywnie...coś mi tu nie gra, bo czuję szacunek dla takich ludzi ale nie tych z MMA.
Zgłoś
Avatar
miszczcieniu 2015-03-20, 8:40
laskę ma fajną :p
Zgłoś
Avatar
C................r 2015-03-20, 8:41 4
Życzę mu aby był nieśmiertelny tak jak mówi i żeby zdobył kiedyś to wymarzone cacuszko
Zgłoś
Avatar
Inoquez 2015-03-20, 9:10 4
za co szacun?, że dał sie poobijać w tej walce jak pies? On nic nie pokazał zero umiejetności, zero taktyki od 1 rundy bił się jak na osiedlowej bojce, miał ze 3 szanse żeby skończyc walke zresztą tak samo jak jego przeciwnik i nic z tego, w tym sporcie samą twardą bania nie wiele ugra, a nawet jeśli, to do czasu
Zgłoś
Avatar
Ar1xxxx 2015-03-20, 9:28 6
@inoquez
dokladnie ziomek, nie wiem czemu sie wszyscy kurwa podniecaja tym swiatkiem? ogladalem na yt ostatnio jego filmiki z walk i bez obrazy ale czasem mialem wrazenie ze kurwa technike lepsza od niego ma sebek z podworka. szacun? wielki wojownik? no kurwa bez pizdy ludzie ogarnijcie te cipy...
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2015-03-20, 9:47 3
no, to jest mma, czyli sport dla kompletnych debili, którzy są za głupi na robienie czegokolwiek innego
Zgłoś
Avatar
warszawiak123 2015-03-20, 10:12 1
boi się że zwiedzie kibiców? wyszedł do walki spuchł po pierwszej rundzie. Trzecia i kolejny rundy to już dobra wola rywala że odpuścił albo już nie miał tyle siły . Chyba że nasz bohater miał taką taktykę że zmęczy przeciwnika na swojej twarzy.
Zgłoś
Avatar
exculibrus 2015-03-20, 10:15 13
Ja pierdolę. Nie wiem czy powinno mi być żal 90% komentujących powyżej, czy powinienem być na was wkurwiony, czy może po prostu dojść do wniosku, że % idiotów na sadolu podtrzymuje średnią kraju.

MMA dla debili? Przecież jest to jeden z najcięższych sportów na świecie. Wymaga techniki, myślenia, planowania, wykurwiście ciężkiej pracy, pracy nad psychiką (widać po jego wypowiedziach, że pracuje z psychologiem sportowym) i nastawieniem mentalnym (mindset - przepraszam, ale średnio wiem jak to przetłumaczyć), wytrwałości i pewnie miliona innych rzeczy. Aby było nigdy sztuk walki nie trenowałem, mam w pizdu nadwagi i spędzam całe dnie przed komputerem - i nie wiedziałem kim gość jest dopóki nie zobaczyłem tego filmu na sadolu. Jebani specjaliści - mówią, że MMA jest dla pizd i jednocześnie krytykują jego technikę. A o czym była mowa w filmie? I Tymek i jego trener mówili o tym nad czym musi pracować, że to dopiero początek drogi a techniki jeszcze się nauczy.

Za co szacunek? Może za to, że w wieku 21 lat, w krótkim czasie (bo nie trenował walk od 5 roku życia...) doszedł do miejsca, w którym mógł przegrać tę walkę. Może za to, że po zapierdalaniu na budowie zamiast siadać przed TV z browcem latał na ciężkie treningi. Może za to, że w tym wieku osiągnął więcej niż 99,99% z nas przez całe życie. Pracował ktoś kiedyś na budowie? Ja kilka miesięcy. Codziennie do domu wracałem zajebany i nie miałem na nic siły. Obiecałem sobie wtedy, że już nigdy więcej nie będę musiał wrócić na budowę. A on kurwa i budowa, i walki, i treningi. Dla mnie każdy kto ciężko trenuje zasługuje na szacunek. Choćby miał IQ murzyna i tak mu się on należy. Widzę po sobie jak wypruwam sobie flaki po przebiegnięciu 1km, gdy staram się o każdy następny metr, jak ciężko mi codziennie zmusić się do serii przysiadów, brzuszków i pompek. Domyślam się, że to tyczy się 90% sadoli. Trenowanie jest nieco kurwa trudniejsze niż granie w fifa na PS.

Rozpisałem się, ale aż pięści mi się kurwa zaciskają gdy czytam takie komentarze na temat ludzi sukcesu, ludzi, którzy sukces zawdzięczają tylko swojej ciężkiej pracy, ludzi, którzy tak jak Tymek osiagają sukces wbrew przeciwności losu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie