18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
Avatar
gustav665 2017-08-29, 1:37 2
no jak widać jakoś można
Zgłoś
Avatar
b0r000 2017-08-29, 2:36 17
Koleżka chyba za słabo słuchał tych dupeczek na wstępie do NFS-a
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-08-29, 6:25 1
śląsk i wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
Gwyhyr69 2017-08-29, 8:24 1
Kolo mojej roboty, debil kurwa
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-08-29, 8:29 9
Żeby miał jeszcze czym zapierdalać a nie jakimś gównianym fiatem bravo za 1500zł... Nie wiem czemu jest taka zasada, że im bardziej chujowe, gówniane i stare auto tym bardziej zapierdalają.
Nie spotkałem się na ulicy jeszcze nigdy aby jakieś maserati albo ferrari odjebało coś takiego*

*nie dotyczy BMW.
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2017-08-29, 9:06 16
Velture napisał/a:

Żeby miał jeszcze czym zapierdalać a nie jakimś gównianym fiatem bravo za 1500zł... Nie wiem czemu jest taka zasada, że im bardziej chujowe, gówniane i stare auto tym bardziej zapierdalają.
Nie spotkałem się na ulicy jeszcze nigdy aby jakieś maserati albo ferrari odjebało coś takiego*

*nie dotyczy BMW.



Bo częściej spotykasz na drodze stare i hujowe auta a nie maserati albo ferrari
Zgłoś
Avatar
P................r 2017-08-29, 9:08 7
Velture napisał/a:

Żeby miał jeszcze czym zapierdalać a nie jakimś gównianym fiatem bravo za 1500zł... Nie wiem czemu jest taka zasada, że im bardziej chujowe, gówniane i stare auto tym bardziej zapierdalają.
Nie spotkałem się na ulicy jeszcze nigdy aby jakieś maserati albo ferrari odjebało coś takiego*

*nie dotyczy BMW.



żeby sobie kupić Maseratti nie można być amebą, która tak jeździ.
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2017-08-29, 12:50 7
Velture napisał/a:

Żeby miał jeszcze czym zapierdalać a nie jakimś gównianym fiatem bravo za 1500zł... Nie wiem czemu jest taka zasada, że im bardziej chujowe, gówniane i stare auto tym bardziej zapierdalają.
Nie spotkałem się na ulicy jeszcze nigdy aby jakieś maserati albo ferrari odjebało coś takiego*

*nie dotyczy BMW.



Bo ludzie mają to parcie, żeby wszystkim dookoła udowodnić, jacy oni są wielcy, wspaniali i ważni. Pragną podziwu. I dotyczy to ludzi biednych, ponieważ jadąc samochodem za 300 tys. lub więcej nikomu nic już nie musisz udowadniać.
Zgłoś
Avatar
SzaryPietia 2017-08-29, 13:14 5
1. chciał przycwaniakować i powyprzedzać na 2 pasy na raz;
2. nie ogarnął, ze wjezdza na pas do zawracania ktory mu sie zaraz skonczy (swoja droga, moglyby byc na nim strzałki a nie ma i to go pewnie zmyliło);
3. chcąc uniknąć czołówki wjechał na chodnik rozpierdalając sobie felgi - dobrze mu tak
widać, że typek jakiś nie tutejszy (tamtejszy).

p.s. a co do tego, że zapierdalał to wy od razu, że coś udowaniać musiał... to nie tak... może po prostu chciało mu się srać
Zgłoś
Avatar
hardowski 2017-08-29, 14:15 1
Bravo dla tego pana!
Zgłoś
Avatar
Ohoho 2017-08-29, 16:22 6
Przesiadł się z gulfa 3 1.9tdi i nie ogarnął mocy
Zgłoś
Avatar
smj12 2017-08-29, 17:01 1
Az sobie wyobrazilem jakbym glosno sie smial z tego debila w tej sytuacji
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2017-08-29, 20:42
Dożywotnio zabrać prawko. Potencjalny zabójca.
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2017-08-29, 23:13
Velture napisał/a:

Żeby miał jeszcze czym zapierdalać a nie jakimś gównianym fiatem bravo za 1500zł... Nie wiem czemu jest taka zasada, że im bardziej chujowe, gówniane i stare auto tym bardziej zapierdalają.
Nie spotkałem się na ulicy jeszcze nigdy aby jakieś maserati albo ferrari odjebało coś takiego*

*nie dotyczy BMW.



Oj nie przesadzajmy 2.500 zł .

Stare samochody widzisz więcej w takich sytuacjach bo je kupuje się dla nowych/młodych keirowców*

*nie dotyczy BMW bo posiadanie BMW to stan umysłu, którego normalny człowiek nie ogarnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie