18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
klint0n 2013-04-24, 1:13 5
Sezon się zaczął będzie co oglądać! I dobrze kurwa!
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2013-04-24, 1:22 2
...a dowód rzeczowy pojechał w pizdu.
Zgłoś
Avatar
Polacko 2013-04-24, 2:00 63
00:11 - 00:16:
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-04-24, 8:38 3
Fakt, motocyklista jakby tak nie zapierdalał to by żył. Ale gdyby kurwa w pseudo terenówce nie ciął pasów jak rekin fal, to nie byłoby wypadku.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-04-24, 9:50
nom... dlatego ja nie zapierdalam przy większym natężeniu ruchu na dnia bo wiem, że wtedy jest pełno tępych pizd na drogach.
Zgłoś
Avatar
.................. 2013-04-24, 14:26 2
CanesPL napisał/a:

...a dowód rzeczowy pojechał w pizdu.


Słychać, że jakieś baby jadą to czego się spodziewałeś?
Zgłoś
Avatar
Gamge 2013-04-24, 14:38 2
Kurwa jak ktoś nie wie do czego służą lusterka to powinien autobusem jeździć.
Zgłoś
Avatar
w................9 2013-04-24, 15:25 8
Gamge napisał/a:

Kurwa jak ktoś nie wie do czego służą lusterka to powinien autobusem jeździć.


Jak ktoś nie wie, że nie powinno się napierdalać w stylu "Nie boję się śmierci, umrę robiąc to co kocham" (o kurwa ) to też powinien autobusem jeździć. Beka z was pizdy na skuterach.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2013-04-24, 15:26 1
Co się głaby spinacie na terenówkę. Te 3 metry i tak by mu nie starczyło by się zatrzymał głab=motocyklista
Zgłoś
Avatar
jeloo 2013-04-24, 15:33 14
W tej sytuacji to choćby non stop patrzył w lusterka to nic by nie zauważył. Inna sprawa, że motocyklista jechał chyba trochę za szybko.
Dlatego Panowie:
1) W mieście nie szalejcie bo:
a) pełno tam panienek które nigdy inną trasą niż z domu do centrum handlowego nie jeżdżą, a lusterka wg nich służą jedynie do robienia makijażu.
b) pełno niedzielnych kierowców, który odkurzają samochód jedynie kiedy nie ma możliwości dojechać inaczej niż autem, albo gdy chcą się pokazać np. pod kościołem.
c) pełno małoletnich debili którzy chcą się pokazać, że każdy z nich to Colin McRae ale tak naprawdę nie myślą o tym co za kółkiem robią. Nie mają nawyku patrzenia w lusterko i nie kontrolują otoczenia tak dobrze jak kierowcy z wieloletnim stażem.
d) pełno kierowców którzy w PRL kupili prawo jazdy za kiełbasę.
d) pełno rutyniarzy którzy jadą tak jak zawsze i uważają, że każdy o tym powinien wiedzieć.

2) Poza miastem też rzadko szalejcie bo:
a) Sezon na motocykle pokrywa się z sezonem na maszyny rolnicze, a często kierowcy takich maszyn olewają kierunkowskazy, światła, patrzenie i inne czynności wpływające na bezpieczeństwo ruchu.
b) pełno innych niespodzianek jak oleje, piasek, kałuże, kamienie czy nawet żaby, które potrafią spowodować wypadek.
c) Zwierzęta.

3) Szalejcie na pustych drogach, gdzie wiedzie, że nie wyskoczy Wam zblazowana blondyna która "nie zauważyła" czy pijany rolnik.

@topic
Miał wielkie szczęście skubany.

LwG
Zgłoś
Avatar
presscot 2013-04-24, 15:34 3
Zaklepuje wątrobę!!
Zgłoś
Avatar
skurwensyn 2013-04-24, 17:05
a mnie tam wkurwia jak piszecie akcja od np. 0,10. Kurwa najfajniej jest jak się ogląda i nagle bum niespodzianka, a nie taki spojler i odliczanka, i czekanie na wiadome
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2013-04-24, 18:38 4
Cytat:

00:11 - 00:16:



Źródło proszę
Zgłoś
Avatar
CyganBezGruzu 2013-04-24, 18:57
@Erdo

Masz kurwa po lewej u góry, 4gifs.com.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie