18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Jak chyba dobrze wszystkim wiadomo na Ukrainie po ogłoszeniu przez pro-moskiewskiego prezydenta Janukowycza decyzji o zaprzestaniu dążeń do podpisania umowy stowarzyszeniowej z UE wybuchły dość spore zamieszki. Są one brutalnie tłumione przez milicjantów. Nasuwają się analogie do Pomarańczowej Rewolucji, kiedy to po odejściu Leonida Kuczmy Ukraińcy jasno dali do zrozumienia, że nie chcą już komuchów, niestety później w wyborach powtórzyli błąd Polaków i znów wybrali komunistę. O ile ja sam jakimś wielkim zwolennikiem UE nie jestem, o tyle trzeba przyznać, że umowa stowarzyszeniowa jest wielką szansą dla Ukraińców, bo daje spore możliwości np. w wymianie handlowej, bez konieczności implementacji durnowatych dyrektyw typu ślimak to ryba lądowa. Przedstawiam Wam kilka filmów pokazujących jak czerwony Wiktor wyraża swoją miłość do narodu.



Nieformalnym liderem opozycji stał się wielokrotny mistrz świata w boksie Witalij Kliczko.

W Internecie pojawiają się już niepotwierdzone informacje o tym, jakoby władze przygotowywały się do wprowadzenia stanu wyjątkowego. Daje się także posłyszeć głosy, iż Rosja wysłała "wsparcie" w postaci Specnazu. Nie ma także dokładnych danych ile dziś osób protestowało pod siedziba prezydenta. Źródła podają liczby od 200 000 do nawet 500 000 ludzi. Manifestacja ta została jednak brutalnie spacyfikowana przez Berkut. Co więcej już pojawiają się dywersanci wysyłani przez władzę, którzy chcieli sfingować szturm na siedzibę prezydenta i tym samym rzucić niekorzystne światło na opozycjonistów. Poniżej kilka zdjęć jak Berkut rozprawia się z manifestantami.





Władze podają, że rannych zostało około 100 milicjantów. O ludności cywilnej oczywiście ani słowa. Tak się składa, że studiowałem z pewną Ukrainką i mam na bieżąco informacje z pierwszej ręki także jeszcze pewnie coś wrzucę, a na razie przypominam: A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści!
Naprzód Ukraina!

Zgłoś
Avatar
Duentar 2013-12-02, 1:01
Tematu możesz spodziewać się na głównej, chyba, że nie będzie cieszył się popularnością - wtedy zapraszam do poczekalni.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
bartholomai 2013-12-02, 1:05 1
Może w tym całym zamieszaniu po cichu zajmiemy na powrót nasz Lwów?
Zgłoś
Avatar
Michał_Wołodyjowski 2013-12-02, 1:09
bartholomai napisał/a:

Może w tym całym zamieszaniu po cichu zajmiemy na powrót nasz Lwów?



Tak ukradkiem od tyłu?

Lwów powinień być polski, ale... wyszło jak wyszło

Duentar napisał/a:

Tematu możesz spodziewać się na głównej, chyba, że nie będzie cieszył się popularnością - wtedy zapraszam do poczekalni.

Pozdrawiam



Jako pierwszy postawię piwo jak zauważę temat w poczekalni, więc na główną dostanie się z moim skromnym udziałem

Też pozdrawiam, bo lubię normalnych ludzi
Zgłoś
Avatar
faba 2013-12-02, 1:14
Kliczko już siedzi czy zrobią to po tym jak go otrują?
Zgłoś
Avatar
Michał_Wołodyjowski 2013-12-02, 1:22
Przecież najpierw muszą go powiesić, żeby go otruć.
Zgłoś
Avatar
powyłamywany 2013-12-02, 2:05
brakowało takiego pałowania jak ta głupsza częśc naszego narodu szła głosować za wejściem do unii
Zgłoś
Avatar
c................s 2013-12-02, 2:29
Kurwa, patrzę Ukraina, lanie pałami. Sprawdzam czy jest w HD, nie ale trudno daje full screen zaczynam seans.
Dobrze się nie przyjrzałem, chuj koniec. Wstawka 27 sekund. Zawiodłem się, nie dam piwa.
Zgłoś
Avatar
koko_0 2013-12-02, 4:25
youtube.com/watch?v=jHNKCvaH9vk to powinno byc w opisie co wstawiles @fabiothethird
Szacun dla ukrainy za ich walke a w polsce i tak nikt dupy nie ruszy bo tylko wiecznie narzekac potrafia.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-12-02, 4:36
Pałować ukraiński motłoch.

Suszy mnie strasznie.
Zgłoś
Avatar
ZDMZaurJerzy 2013-12-02, 5:03
Tam nie ma, ze boli.
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-12-02, 6:44
Sami sobie ukraińcy winni.

Jak wyciągaliśmy do nich ręke to wybrali kogo wybrali w wyborach.

Jebać ich.
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-12-02, 7:19
Prędzej Polska wróci do strefy rosyjskiej niż Ukraina będzie w UE. I dobrze. Bo już MY do zachody w ogóle mentalnie nie pasujemy, a tym bardziej oni. A w kategorii narodu trzeba myśleć o przyszłości - a czy Europa zachodnia ma przyszłość? Nie ma żadnej. Pakowanie się w tym momencie do tego burdelu to zwykła głupota. Trzeba poczekać na rozwój wypadków. Dlatego wielkie piwo dla Wiktora Janukowycza za rozsądną politykę.
Zgłoś
Avatar
Dorquba 2013-12-02, 7:22
Wolałbym słabą i biedną Ukrainę a nie jako dobrze prosperujący kraj. Myślmy o Polsce w tej sytuacji, jak Ukraina dołączy, automatycznie będzie najbiedniejsza- więc my stracimy trochę gównianych dotacji. Niech sobie tam siedzą i napierdalają w siebie, Lwów jest Polski.
Zgłoś
Avatar
modoc 2013-12-02, 7:49
U nas by się na 11 listopada przydali
Zgłoś
Avatar
Ciapaty88 2013-12-02, 9:29
Albo Socjalistyczna Unia albo dyktatorska Rosja. Szczerze nie wiem co gorsze....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie