18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Drugi czteropak za 1 grosz
Nidils • 2011-01-12, 2:14
Kupując od czwartku czteropak Tatry w Realu w całej Polsce, masz możliwość kupna drugiego w cenie 1 grosza. Tak więc obywatele w czwartek do Reala Wiem, że może nie najlepsze piwo, ale piwo to piwo.



Zdjęcie z gazetki Reala.
Zgłoś
Avatar
w................x 2011-01-12, 19:38
wg. mnie najlepsze ' Noteckie ' ( zarówno jasne, jak i ciemne ) z niedawno sprywatyzowanego Browaru Czarnków i Lubuskie z Browaru Witnica.

Co prawda drogie piwa, ale ich smak jest niepowtarzalny.
Dobre też są piwa z browaru chyba ' Jagiełło ' z Chełma
Zgłoś
Avatar
czirimbolo 2011-01-12, 20:12
blochno napisał/a:

Chuj Ci do tego co ja pije, szukasz laski, to idź do mamy pod kordełkę, może da dotknąć cyca.


krotko mowiac:chujowa sadystka z chujowymi tekstami pewnie z cujowa facjata...pewnie tato wali ja w psite jak stary marika w dupe i dlatego sie wyrzywa na forum zeby jej ulzylo ..do gazu z nia
Zgłoś
Avatar
l_witek 2011-01-12, 20:17
Generalnie produkt Piwopodobny marki TATRA jest ulubionym napojem Gimbusów i grupy społecznej zwanej Żulami.

heheh tez coś napisałem żeby nie być gorszym.

A piwo jest dla dziewczyn i ciot.
Po co pic to gówno jak nie kopie no chyba ze 10...
A jak człowiek się chce najebać to pije wódę
Zgłoś
Avatar
D3vil3 2011-01-12, 21:14
morgan89 napisał/a:

dobra promocja, aczkolwiek Tatra ma smak podobny do wyżętej szmaty. Lepsze Śląskie Mocne/Miodowe



Rozumiem, że smakowałeś Tatrę i wyrżniętą szmatę, że wyrażasz takie, a nie inne zdanie
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2011-01-12, 21:17 1
l_witek napisał/a:

Generalnie produkt Piwopodobny marki TATRA jest ulubionym napojem Gimbusów i grupy społecznej zwanej Żulami.


Wnioski stąd, że Twój stary ma w garażu kratę tatry?

l_witek napisał/a:

A piwo jest dla dziewczyn i ciot.
Po co pic to gówno jak nie kopie no chyba ze 10...
A jak człowiek się chce najebać to pije wódę


Ogarnij to, że nie każdy chce się najebać pijąc piwo, tak jak Ty. Dla Ciebie jedynym celem degustacji jest najebanie się i pokazanie się z jeszcze głupszej strony.

l_witek napisał/a:

heheh tez coś napisałem żeby nie być gorszym.


Gorszym nie, ale głupszym...
Zgłoś
Avatar
Nidils 2011-01-12, 21:23 4
Dobra, ale chuj kogo obchodzi co Wy pijecie i jakie są dobre. Dałem info, cieszcie się i zapierdalać jutro do sklepu jak chcecie.
Zgłoś
Avatar
chetek 2011-01-12, 22:04
Koźlak z Ambera i Komes porter z browaru Fortuna jeśli chodzi o ciemne - bezkonkurencyjne, chodź zupełnie inne od siebie.
Zgłoś
Avatar
Lu7yn 2011-01-12, 22:51
Perła Chmielowa i chuj.
Zgłoś
Avatar
la-passion 2011-01-13, 0:29
A ja pierdole wasze burżuazyjne piwa za chuj wie ile wole Żubra i chuj!
Zgłoś
Avatar
drzewko_banzai 2011-01-13, 3:05
a ja może i jestem dziwny, ale dla mnie piwo może nie istnieć obejdę się bez niego, bez wódy też. I jeśli już faktycznie miałbym pić, to coś dobrego w małych ilościach w celach czysto degustacyjnych.
Zgłoś
Avatar
blochno 2011-01-13, 3:46
krotko mowiac:chujowa sadystka z chujowymi tekstami pewnie z cujowa facjata...pewnie tato wali ja w psite jak stary marika w dupe i dlatego sie wyrzywa na forum zeby jej ulzylo ..do gazu z nia

Takich jak Ty moja macica połyka na starcie, chłoptasiu z serkiem do okoła wacka...

[ Komentarz dodany przez: tip.top: 2011-01-13, 11:25 ]
naucz się cytować
Zgłoś
Avatar
Cryan 2011-01-13, 9:58 1
blochno napisał/a:


Takich jak Ty moja macica połyka na starcie, chłoptasiu z serkiem do okoła wacka...



Ja pierdolę, kobieto, masz konto na sadisticu, i nie wiesz, że jako baba powinnaś siedzieć w kuchni? Co z Tobą nie tak?

Pierwszy błąd - Twoja wypowiedź na temat piwa, która pomijając już fakt, że zaczęła tę durną bablaninę tutaj, to jest nie na miejscu! BABA NIE POWINNA WYPOWIADAĆ SIĘ O ALKOHOLU!
Chyba, że ją ktoś zapyta czy się napije.
Ocenę smaku alkoholu zostaw samcom.

Idź lepiej coś ugotuj, nie obchodzi nas czy łykasz jakiś typów macicą, czy też czy sprawdzasz czy mają serek dookoła (a nie do okoła, chyba, że chodzi Ci o średniowieczną osadę, to to się pisze do okołu) wacka
Zgłoś
Avatar
Yokuji 2011-01-13, 12:11 1


Promocja działa. Tylko trzeba się nachodzić, gdyż na jedno podejście do kasy tylko jeden czteropak, więc radzę zaopatrzyć się w samochód, lub kogoś, kto popilnuje piwka.
Tak btw, to uważać na Costę z promocji, Costa Ice Tea chyba się do tego nie zalicza.
Zgłoś
Avatar
marna 2011-01-13, 12:43
Yokuji, teraz słoik w dupę, a piwa łyżeczką będziesz wyjadał?
Zgłoś
Avatar
korks 2011-01-13, 15:45
solarhh napisał/a:

co wy chcecie od Wojaka ?? Zajebisty stosunek ceny do jakości ;]



dokładnie powiem wam jeszcze lepiej zilony wojak nie jest z rodziny butelkowców zielonych ;p
napijcie sie bardzo godne piwo do picie ;p
nastepne takie piwo to ksiaz ;p smakuje jak tyski ;p tyle ze ma troszke ubosze opakowanie ;p d;
a tatry osobiscie nie lubie ale ma prawsziwy smak piwa ... tyle ze zabardzo wyrazisty zalezy od gustu ... a o gustach sie nie dyzskutuje !!


Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie