18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Drugi czteropak za 1 grosz
Nidils • 2011-01-12, 2:14
Kupując od czwartku czteropak Tatry w Realu w całej Polsce, masz możliwość kupna drugiego w cenie 1 grosza. Tak więc obywatele w czwartek do Reala Wiem, że może nie najlepsze piwo, ale piwo to piwo.



Zdjęcie z gazetki Reala.
Zgłoś
Avatar
Pluto 2011-01-13, 16:31
24 tatry zakupione, będzie na weekend A co do piwa to najlepszy na świecie jest książ !! Dobry i tani.
Zgłoś
Avatar
wonski 2011-01-13, 20:07
Vacław ! wyjscie awaryjne "D
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2011-01-13, 21:51 3
taka dyskusja w temacie na temat piwa... a przeca połowie z dyskutantów by tego nie sprzedali
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-01-14, 11:21
Kozogłowy, da się, kliknij to

Zgłoś
Avatar
Turek. 2011-01-17, 23:11
@thcm Bardzo dobry wykład, tylko pominąłeś fakt, że tatra to chujowe piwo... Jako że mieszkam za granicą (konkretnie w Irlandii) czyli lepiej trafic nie moglem, miałem okazje sprobowac troche innych trunkow i juz wiecej na te sikacze ochoty nie mam, chyba ze nie ma ultimatum.
Zgłoś
Avatar
Yellowhammer 2011-01-21, 19:16 2
Sie kurwa fachowcy znaleźli. Nie jestem jakimś tam małolatem co żłopie wszystko byle taniej. Ale wkurwiają mnie tacy co to myślą że jak zarobią trochę grosza to już są kurwa elyta i mają +50 do gustu. Pracuję, dobrze zarabiam, stać mnie pójść do knajpy i się najebać jackiem danielsem czy guinessem. Tylko że ja lubię czarnego specjala i chuj komu do tego.Piję to co lubię a nie żeby wyglądało i żeby laski szczały jak zamaszystym ruchem portfela płacę za jakiegoś pedalskiego desperadosa czy inne peroni.
Zgłoś
Avatar
Arni. 2011-01-21, 19:55 1
Perła imho konkurencji w popularnych piwach dostępnych w normalnych sklepach raczej nie ma
Zgłoś