18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (16) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Jako, że mój poprzedni wpis ze zwycięstwem Polaka i wspaniałym komentarzem dwójki Jaroński - Wyrzykowski przyjął się z uznaniem, wrzucam kolejne zwycięstwo z 17 Etapu ( To samo miejsce w którym wygrał Zenon Jaskuła ). Niebywały sukces. Miejmy nadzieje, że chłopak nie koksuje Akcja Polaka od 3.00 minuty

Brak głosu w okolicy 1 minuty filmu to błąd transmisji nie mój



PS. Naprawcie wreszcie ten pierdolony uploader filmów bo ciągle krzaczy błąd miniatury, film konwertuje już na wszystkie możliwe sposoby i dalej gówno. Więcej niż 45mb tego filmu nie mogę upchnąć. Wrzucam na yt, najwyżej usuną mi za prawa do transmisji. Jak coś mam oczywiście na film na komputerze
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-07-23, 19:02
I z takich rzeczy powinniśmy być dumni, a nie zachwycać się pajacem, który robi wstyd w europarlamencie.
Zgłoś
Avatar
wowka01 2014-07-23, 19:10 12
"Majka, Majeczka, Majunia... ciągnij, tam wszyscy już pewnie stoją. Wszyscy pchają nie alejandro valverde, a Rafała Majkę"

PCHAMY PCHAMY PCHAMY
Zgłoś
Avatar
Junki3 2014-07-23, 19:25 3
co jest kurwa dawać piwa nasz wygrywa !
Zgłoś
Avatar
juby0001 2014-07-23, 20:27
Jak mawiał klasyk " Syn dwóch pedałów "

Brawo Rafał, duma Mnie rozpiera
Zgłoś
Avatar
Wicher21 2014-07-23, 20:41
"Puchar jaki puchar? Tu powinni czerwony dywan dla Majki rozwijać!" Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski mistrzowie polskiego komentowania
Zgłoś
Avatar
Penc 2014-07-23, 20:42
Normalnie dziecko dwóch pedałów
Zgłoś