18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Drzewa wrogiem przyspieszenia
cekin • 2017-10-26, 10:13
"Konie" trochę go powiozły...





"W czwartek rano na al. Andersa w Lublinie doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje młody mężczyzna, którego lexus uderzył w drzewa i latarnię, a następnie pojazd został rozerwany.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 5:45 na al. Andersa w Lublinie. Pomiędzy ul. Walecznych a ul. Koryznowej samochód osobowy marki Lexus uderzył w drzewa i latarnię.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna kierujący lexusem jechał od strony al. Spółdzielczości Pracy. Tuż za skrzyżowaniem z ul. Walecznych stracił panowanie nad pojazdem, a następnie auto zjechało na pobocze, bokiem uderzyło w drzewo obróciło się, drugą stroną uderzyło w kolejne drzewo i słup latarni. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd został rozerwany, zaś części porozrzucane w promieniu kilkudziesięciu metrów.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł kierujący lexusem 26-latek. Na miejscu pracują policjanci którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe przyczyny oraz okoliczności zdarzenia."

Więcej zdjęć w źródle:
www[.]lublin112[.]pl/sila-uderzenia-rozerwala-lexusa-nie-zyje-mlody-mezczyzna-zdjecia/
Zgłoś
Avatar
Pan_Diabeł 2017-10-26, 17:51
~Velture, wybacz. Nie podejrzewałem Cię o poczucie humoru
Zgłoś
Avatar
gr3go 2017-10-26, 17:58 6
No to chyba jeszcze lakier nie wysechł dobrze na aucie

Tu wcześniejszy występ artysty...

lublin112.pl/trzy-osoby-trafily-do-szpitala-po-zderzeniu-dwoch-aut-na-...
Zgłoś
Avatar
prawda 2017-10-26, 18:26
jak by to było bmw to temat by brzmiał tak:

"debil z bmw rozjebał się o drzewo, i dobrze!"

pozdro janusze
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2017-10-26, 18:48
Mnie bardziej ciekawi, kto taki płot odjebał?
Zgłoś
Avatar
Q3lo 2017-10-26, 18:49
Słabe jednostki eliminują się same.
Zgłoś
Avatar
froqer 2017-10-26, 18:56 1
Na drugim zdjęciu w tle jest zajebista skocznia. Mógł ją wykorzystać jak i tak zamierzał spaść z rowerka.
Zgłoś
Avatar
sadel93 2017-10-26, 19:06 2
Znałem go, był w porządku gościem, szkoda, że tacy ludzie giną. Podobno był spóźniony i się spieszył. W tamtym miejscu jest taka paskudna studzienka, może przez nadmierną prędkość i tę studzienkę stracił panowanie nad autem, nie wiem. Ale jeździć umiał, na dodatek pracował jako zawodowy kierowca na TIR'ze. I takim się zdarza. Spoczywaj w pokoju kolego...
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2017-10-26, 19:33
tylną prawą felgę jeszcze przynajmniej będzię rodzina mogła popierdolić na allegro
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2017-10-26, 19:37
nieudacznik napisał/a:

Mam IS200, bolid to to nie jest, nie wiem ile sie trzeba rozpedzac zeby tak auto rozkurwic, musiał być składany skoro ujebało podłużnice po ścianie grodziowej...


Podłużnice jak sama nazwa wskazuje służą do niwelowania uderzeń wzdłużnych. Wbrew pozorom nie mają dużej wytrzymałości bocznej i przy takiej prędkości urwać to raczej nie problem
Zgłoś
Avatar
dulltran 2017-10-26, 20:36
Zaklepuję tłumik !
Zgłoś
Avatar
Jasiu92Kiela 2017-10-26, 21:07
Ma ktoś może tel do właściciela tego autka
potrzebowałbym skrzynie i ten wydech
Zgłoś
Avatar
sweden0909 2017-10-26, 21:58
ja się pytam gdzie jest ten Lexus co o nim się tu pisze ???
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-10-27, 5:31 1
gr3go napisał/a:

No to chyba jeszcze lakier nie wysechł dobrze na aucie

Tu wcześniejszy występ artysty...

lublin112.pl/trzy-osoby-trafily-do-szpitala-po-zderzeniu-dwoch-aut-na-...


No bez kurwa jaj... Poważnie to ten sam zjeb i to ledwo miesiąc temu?
Kurwa mać, to już moje psy się szybciej uczą na swoich błędach.
Zgłoś
Avatar
sadel93 2017-10-27, 8:39
Velture napisał/a:


No bez kurwa jaj... Poważnie to ten sam zjeb i to ledwo miesiąc temu?
Kurwa mać, to już moje psy się szybciej uczą na swoich błędach.



Nie, to nie ten sam. Po prostu takie samo auto.
Zgłoś
Avatar
Xixero 2017-10-27, 8:57
Dziwne ze lexi z wypadku sprzed miesiąca ma taki sam kolor jak i felgi, szkoda czy nie szkoda rozjebał się i nie żyje.

Tylko takie moje pytanie bo nie rozumiem, jakie wyjasnienia okolicznosci przeprowadza Policja jak ktoś jadąc sam rozkurwił się na drzewie. Jezeli kamer nie ma ani świadków to co oni kanarka spytają.?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie