18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Dubstep grany na żywo...
haqer • 2012-11-07, 18:38
Wiem że pewnie temat dubstepu już wam się znudził , sam też nie przepadam za tym nurtem muzycznym ( tak ignoranci tonalnie, jak się okazuje dubstep też można zagrać na instrumentach więc nie srajcie ogniem, że to nie muzyka), Ale technologia jaką dysponują Ci kolesie mnie zaciekawiła a moment w 5:43 mnie rozwalił kupie sobie takie coś i będę straszył sąsiadów

Zgłoś
Avatar
snik0 2012-11-08, 12:23 8
Lepszy jest dubstep a kapela
Zgłoś
Avatar
A................s 2012-11-08, 12:26 2
Jeśli jesteśmy przy muzyce elektronicznej wykonywanej na żywo i za pomocą zwykłych instrumentów...


Holy Fuck - Stay Lit

I jeszcze próbka innego utworu jakby się komuś spodobało.

Utwór Red Lights, początek - 1:20

Ci dopiero mają dziwny sprzęt do grania

edit
Żeby nie było offtopu dla dubstepowej braci też coś wrzucę

I tego kolesia nic nie pobije . Kanał na YT - Fracionado
Zgłoś
Avatar
matrixadam 2012-11-08, 12:50
Jakieś tam pojęcie o muzyce mam i zdarza mi się dubstepu słuchać (przeważnie w samochodzie), ale ci kolesie "grają" przede wszystkim zajebiście nierówno. Ledwo wygrywają na tych "kibordach" najprostsze melodie. Bardzo słabe.
Zgłoś
Avatar
jac0b 2012-11-08, 13:37
WTF is this shit?
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2012-11-08, 14:28 1
Co z tego że "na żywo" skoro używają zaprogramowanych syntezatorów? ktoś tu tak jakby myli pojęcia.

A co do samego Dubstepu to jest to chyba jedyny gatunek muzyki elektronicznej którego po prostu nie trawię , kilka kawałków da się posłuchać - szczególnie tych połączonych z innymi gatunkami ale ogólnie nie znoszę tego szajsu (proszę się nie podniecać). Pocięte i 'scratch-owane' pierdzenie z syntezatora - kto by wpadł na to że kiedyś ktoś nazwie to muzyką
Zgłoś
Avatar
DarthV 2012-11-08, 14:38 1
bimbastah napisał/a:

Co z tego że "na żywo" skoro używają zaprogramowanych syntezatorów? ktoś tu tak jakby myli pojęcia.

A co do samego Dubstepu to jest to chyba jedyny gatunek muzyki elektronicznej którego po prostu nie trawię , kilka kawałków da się posłuchać - szczególnie tych połączonych z innymi gatunkami ale ogólnie nie znoszę tego szajsu (proszę się nie podniecać). Pocięte i 'scratch-owane' pierdzenie z syntezatora - kto by wpadł na to że kiedyś ktoś nazwie to muzyką


Dubstep to muzyka robotów dla robotów:
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2012-11-08, 14:47
Za mało jestem zgrzany żeby tego słuchać. Piwo za opis
Zgłoś
Avatar
ripmax 2012-11-08, 15:09
To nawet nie było live. Nagrali to wcześniej, bo słychać obróbkę. Do tego jeszcze nierówno to nagrali...
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-11-08, 15:50
Everyday (Netsky Remix) słabo im wyszedł!
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-11-08, 15:54
Warto takie coś obejrzeć,

żeby wiedzieć jakim arsenałem dysponuje wróg!
Zgłoś
Avatar
Sombrero360 2012-11-08, 15:56
A perkusista ma fajne słuchawki Reloop !
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2012-11-08, 16:16
za tego chuja skrillexa piwa nie dam.
Zgłoś
Avatar
Leniwiec1 2012-11-08, 16:18 1
Wy też od razu przewinęliście do 5:43 i was nie rozjebało?
Zgłoś
Avatar
c24rny 2012-11-08, 16:49
mnie zaciekawil moment od 7:20
Zgłoś
Avatar
qrczaq 2012-11-08, 16:50 1
Żeby wpisać się w nurt też coś dorzucam (chyba nawet kitajca, choć słabo widać więc pewności nie ma). Koleś gra co prawda z podkładem, ale nieźle mu to wychodzi.

P.S. A jeśli kogoś to nurtuje to jeśli się nie mylę to bajer którego używa basista w 5:43 to po prostu talkbox. A brzmi to ciekawiej bo gość ma jeszcze wah-wah ring na paluchu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie