18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
avalanch 2012-01-23, 23:43 3
Gary Muwaut napisał/a:

Pedały a nie metal... ty kiedyś metal słyszałeś??


Nie, możesz zanucić ?
Zgłoś
Avatar
K................k 2012-01-24, 10:21 76
Oj nieogary, macie tu samouczek.

Zgłoś
Avatar
Assasynka 2012-01-25, 0:57 5
Płyta Kornu Path of totality Metal+ Dubstep polecam jak najbardziej

youtu.be/CS5gr3T2gPI
Zgłoś
Avatar
MadRat 2012-01-25, 11:12 12
Tempe chuje...Jak wstawi ktoś coś z dubstepem to rzucają mięsem, a jak ktoś pokazuje fajną przeróbkę to się dopieprzą o to, że to nie metal, a przecież pisało metal!
Taka u nas wiejska moda w Polsce, że jak słucham metalu to bronie się wszystkimi kończynami przed elektroniką choćby nie wiem jak była zajebista, to nawet nie odsłucham bo to gówno i nie wypada, ale wszystkie metal kawałki są ZAJBISTE.
W drugą stronę oczywiście też to działa.
Jakoś nie wiem czemu, ale potrafię odsłuchać każdy rodzaj muzyki i w każdej powiedzieć, że coś było dla mnie fajne, a coś chujowe
Wyjdźcie z pudełka...
Zgłoś
Avatar
jasiekn 2012-01-25, 11:15 2
Mi się bardzo podobało, od wielu lat słucham metalu, ale nie ograniczam się tylko do tego, a połączenie metal/dubstep jest dla mnie genialne!
EDIT: @up popieram w stu procentach, myślę, że oni bronią swojej tożsamości, są 'metalami' a nie pierdolonymi ciotami, nikt im swojego gówna wciskać nie będzie
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-01-25, 11:19
Od kiedy metal to coś pozytywnego???
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-01-25, 11:20 1
Genialne, od dzisiaj jesteś moim Bogiem.
Zgłoś
Avatar
jasiekn 2012-01-25, 11:22 7
kietong napisał/a:

Od kiedy metal to coś pozytywnego???


Chyba jedno z najgłupszych pytań jakie widziałem, to tak jakbyś napisał: "Od kiedy zielony jest ładnym kolorem?".
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-01-25, 11:23
Plastikowy_Pan_Jezus napisał/a:

Genialne, od dzisiaj jesteś moim Bogiem.



Nie sprecyzowałeś o czym i o kim mówisz.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2012-01-25, 12:17 1
Tu jeszcze jedno
Zgłoś
Avatar
cossac 2012-01-25, 12:33 2
I want to play a game...zdradziliście co niektórzy swoje słabe punkty... teraz to tylko wiązać i wsadzić do dubkomory z jednymi z moich ulubionynych:

Let the game begin!!
Zgłoś
Avatar
moalord2 2012-01-25, 13:09
Kiedys nie lubiłem Dubstepu - ale ogólnie jest fajny spodobalo mi sie ! I Chuj !
Zgłoś
Avatar
Portnoy 2012-01-25, 13:18 1
Muzyka to nie sport Ludzie! jednemu podoba sie to drogiemu to.Nie ma takiego okreslenia w muzyce lepsze gorsze.A to ze powstaja nowe gatunki nie ma nic wspolnego z tym wszystkim. Tyle.
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-01-25, 17:19
Juz wole dubstepowa wersje, jak slysze / widze Metalistow to mnie krwe zalewa :<
Nie nawidze tej kurewskiej muzyki, ani ch kurewskiego ubioru, fani tej gownianej muzyki zlecieli sie tutaj najwidoczniej z kwejka...
Zgłoś
Avatar
NaughtyBear 2012-01-25, 17:46
Slucham metalu , czasem lubie sobie puscic skillrexa itp relaksuje sie przy tym i nawet wpada w ucho ale nie moge napisac ze mi sie podoba bo wyszedlbym na ciote :s
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie