18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
SuzzOwnage 2011-10-21, 21:45
Nie chodzi tutaj o samą muzykę ,chodzi mi tutaj głównie o wykonanie....ludzie ogarnijcie się i zobaczcie jak oni to robią, popatrzcie na zgranie zespołu nie zauważyłem żadnego błędy ze strony gitarzysty, klawiszowca lub perkusisty miejscami nawet była improwizacja ,która dodała smaczku. Więc nie srajcie mi tutaj o typ muzyki tylko patrzcie na jej wykonanie i zobaczcie ile pracy musiał włożyć zespół ,żeby to wszystko skonstruować ,żeby wszystko było dokręcone na ostatnią śrubkę. Tyle z mojej strony napinacze ^^
Zgłoś
Avatar
CJ 2011-10-21, 21:48 5
Grillex - Tasty Burgers And Cold Sprite
Zgłoś
Avatar
anionimek 2011-10-21, 22:02 3
SuzzOwnage napisał/a:

Nie chodzi tutaj o samą muzykę ,chodzi mi tutaj głównie o wykonanie....ludzie ogarnijcie się i zobaczcie jak oni to robią, popatrzcie na zgranie zespołu nie zauważyłem żadnego błędy ze strony gitarzysty, klawiszowca lub perkusisty miejscami nawet była improwizacja ,która dodała smaczku. Więc nie srajcie mi tutaj o typ muzyki tylko patrzcie na jej wykonanie i zobaczcie ile pracy musiał włożyć zespół ,żeby to wszystko skonstruować ,żeby wszystko było dokręcone na ostatnią śrubkę. Tyle z mojej strony napinacze ^^


sama gram w zespole metalowym, i z mojej strony nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, nie takie rzeczy się grało
Zgłoś
Avatar
SuzzOwnage 2011-10-21, 22:11
Nie wiem nie grałem w zespole,nie wiem jak to przebiega. Gram tylko sam może w przyszłości coś ogarnę ale w tej chwili nie ma ludzi . Wracając do tematu ,myślę że wykonanie takiego czegoś to jest sztuka ,szczególnie te wszystkie gadżety które oni tam posiadają i jak się z nimi obchodzą. Jak dla mnie to jest sztuka . Sam skirllex jest beznadziejny ,przepraszam jeżeli kogoś uraziłem. Wrzucając temat chciałem tylko pokazać jak zespół może stworzyć dubstep i tyle....
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2011-10-21, 22:13 2
anionimek napisał/a:

sama gram w zespole metalowym, i z mojej strony nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, nie takie rzeczy się grało



Czekam na coś lepszego, jestem niezmiernie ciekaw Waszej twórczości
Zgłoś
Avatar
SuzzOwnage 2011-10-21, 22:18
No chętnie też bym zobaczył i posłuchał
Zgłoś
Avatar
1r0n 2011-10-21, 22:33 2
SuzzOwnage napisał/a:

szczególnie te wszystkie gadżety które oni tam posiadają i jak się z nimi obchodzą



Fakt. Jak wszedł bas, pierwsza moja myśl: "Co ten pierdolony cyborg odpierdala?!"
Zgłoś
Avatar
SuzzOwnage 2011-10-21, 22:35
O ile wiem to jest jakiś sensor zaraz ci podam dokładną nazwę

edit:znalazłem "Soundblox Pro Bass Envelope Filter"
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-10-21, 22:48 10
SuzzOwnage napisał/a:

Niestety brak krwi


Skrillex - Scary Monsters And Nice Sprites w wykonaniu Pinn Panelle

Zgłoś
Avatar
SuzzOwnage 2011-10-21, 23:02 4
Ktoś tu próbuje być zabawny ^^. Sorry men ,but not today
Zgłoś
Avatar
Vethuleion 2011-10-21, 23:58
co basista ma na kciuku? To że jest tam diodka LED to widzę ale jak to działa że moduluje dźwięk? :o
Zgłoś
Avatar
SuzzOwnage 2011-10-22, 0:09
@up "Soundblox Pro Bass Envelope Filter" ) po raz drugi
Zgłoś
Avatar
rixspi 2011-10-22, 0:26 2
Tłumaczenie komukolwiek, że każdy słucha czego chce jest na tym forum bez sensu i tak się ktoś wpierdoli z tekstem jakiej to on klasyki nie słucha buahhaha . Kurwa... nawet w tak wolnej przestrzeni jak gust muzyczny zawsze jakiś osioł chce wyrokować... Jak się nie podoba to kurwa nie oglądaj nie słuchaj, po to kurwa jest możliwość kliknięcia STOP jak się nie podoba, nie trzeba w każdym możliwym poście pisać, że coś jest chujowe, bo wielmożnemu panu nie pasuje.

Post nie odnosi się do żadnego użytkownika konkretnie.
Zgłoś
Avatar
Pani_od_Angielskiego 2011-10-22, 0:34
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
SuzzOwnage 2011-10-22, 0:51
@rixspi No i tutaj masz racje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie