18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
V................n 2012-01-22, 12:28
Murzyn mu się kłania ;]
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-01-22, 12:53
jatsko napisał/a:

Oooooooooooooo!!! Już pojawili się mesjasze, którzy słuchali dubstepu od zarania dziejów i znają jego definicję z wikipedii. Teraz potępiają współczesne formy gatunku niczym Jezus handel w świątyni. Jeszcze któryś powinien rzec: "za prawdę powiadam wam: trwajcie w dubstepie wbrew pogardzie innych, a dostąpicie miejsca w królestwie zepsutych subwooferów i nabytych wad słuchu".



popierdolilo Cie doprawdy... nie da się skomentować twojego prostego toku myślenia... "bo mam na ten temat wiedze" to korzystam z wikipedi... odsyłam Cię dalej do czytania Biblii, może odnajdziesz w tym sens.
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-01-22, 13:08
Podpinanie ideologii pod muzykę -.-' Geniusze zbrodni kurwa ich mać.

btw dlaczego czarny nie jest za siatką ?
Zgłoś
Avatar
Earth 2012-01-22, 14:09
To jest jakiś test głośników przed koncertem?
Zgłoś
Avatar
j................o 2012-01-22, 14:13
oooooooooooooo!!! i wtedy to jeden z mesjaszy dubstepu skarcił bluźniercę słowami:

kozerq1 napisał/a:

popierdolilo Cie doprawdy... nie da się skomentować twojego prostego toku myślenia... "bo mam na ten temat wiedze" to korzystam z wikipedi... odsyłam Cię dalej do czytania Biblii, może odnajdziesz w tym sens.
______________

Zgłoś
Avatar
Curtis 2012-01-22, 15:24
czemu on tańczy z murzynem ?
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-01-22, 16:40
kurwa mac ale ta tepa cipa w tym niebieskim czyms mnie wkurwia
Zgłoś
Avatar
Gary Muwaut 2012-01-22, 17:44
przecież to zwyczajne techno...
Zgłoś
Avatar
sgt_badyl 2012-01-22, 18:45
kozerq1 napisał/a:



popierdolilo Cie doprawdy... nie da się skomentować twojego prostego toku myślenia... "bo mam na ten temat wiedze" to korzystam z wikipedi... odsyłam Cię dalej do czytania Biblii, może odnajdziesz w tym sens.



znawca oburzony
Zgłoś
Avatar
kosylaqw 2012-01-22, 19:53
1:55 aaaaleeee nooogiiii
Zgłoś
Avatar
czokletmen 2012-01-23, 0:46
dubstep to shit i nawet veni vidi avicii o tym wie.
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-01-23, 6:46
sgt_badyl napisał/a:



znawca oburzony



stary ja naprawde uwazam tak jak wiekszosc ludzi ze to co mamy teraz to jedno wielkie gowno... nie jestem znawca, ale mam na ten temat jakas tam wiedze co nie znaczy ze czerpie ja z wikipedi
Zgłoś
Avatar
Stachustach187 2012-01-30, 22:16
jest impreza w chuj ludzi na pewno tez była tam nie jedna zajebista dupeczka, ale ktoś kręci tańczące dziecko... nie wiedziałem, że księża chodzą na takie zabawy
Zgłoś