18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
d................4 2012-01-21, 16:32 1
Avicii - Levels (Skrillex Remix) i jest impreza ^^
Zgłoś
Avatar
Nimr0d 2012-01-21, 17:15 9
No czekamy na hejtujących gimbusów, jechanie po dubstepie a tym bardziej dziecku dubstepu daje wam pole do popisu.
Zgłoś
Avatar
matik1993 2012-01-21, 17:40 1
Tańczy jak te menele na ruskich hard basach (i uprzedzam to nie jest hejt, tak mi się po prostu skojarzyło)
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2012-01-21, 19:28 2
Na szczęście zapomniałem włączyć głośniki....
Zgłoś
Avatar
j................o 2012-01-21, 19:33 80
Nimr0d napisał/a:

No czekamy na hejtujących gimbusów, jechanie po dubstepie a tym bardziej dziecku dubstepu daje wam pole do popisu.



Biedni prześladowani wyznawcy dubstepu, którego przesłania nie może pojąć hołota i cała reszta podludzi
Zgłoś
Avatar
N................k 2012-01-21, 21:18 7
Zawsze mnie bawi jak ktoś pisze: "czekamy na hejterów" ,albo "zaraz zlecą się hejterzy" i nie zdaje sobie sprawy, że robi z siebie debila...
Zgłoś
Avatar
j................o 2012-01-21, 21:20
Normalny nick, zwłaszcza gdy słucha dubstepu
Zgłoś
Avatar
MrElvisBlack 2012-01-21, 22:05
Młody dobry, a ochroniarz nie dość że czarny to jeszcze pedofil bo się do młodego przystawia
Zgłoś
Avatar
Faen 2012-01-21, 22:10 1
Wszystko fajnie, mile dla oka, ale ta pizde w niebieskim bym stamtad wypierdolil w trybie natychmiastowym.
Zgłoś
Avatar
irish 2012-01-22, 2:17 3
uwaga, bede hejtował.

jebany czarny powinien tak bawełne zbierać, a nie sie bujać, w pracy jest kurwa mać
a młody w szkole, gdzie są jego rodzice kurwa, sie gówniarz buja do jakiejś muzyki dla debili zamiast uczyć się matmy, co to kurwa sie dzieje, gdzie są jego rodzice?????!!!!!!!!
nie wrzucaj tutaj takich gówien ty jebany tępogłowy deklu, tu jest SADISTIK a nie jakieś kurwa DABSTEPY KURWA.

dziękuje, skonczyłem.
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-01-22, 2:19 6
żeby ten szit leżał koło dubstepu... kurwa. pozwole sobie pierdolnac mała rozprawe na temat. To co mamy tutaj zaprezentowany to jedno wielkie gówno i nie powinno się tak wgl nazywac... wiem ponieważ tez jesten kurwa mać fanem! DUBSTEP powstał w londynie w około 1998 roku... jego korzenie leża w gatunkach garage oraz reggae dub... prawdziwy tak naprawde ma chuja wspolnego z dzisiejszym post-dubstepem tworzonym przez skrillexa i podobnych mu wykonacow..!! wiec kurwa nie pierdolcie ze jestescie wielkimi fanami dubstepu i ze to skrillex go wymyslil i ze klasyka gatunku nie istnieje ! a sluchacie go co najwyzej od roku bo jest na niego moda -.- dla osoby w temacie... prawdziwy dubbb

TC-Where's my money (caspa's remix)
Skream- make me
rusko - jahova
benga-evolution

Zgłoś
Avatar
noth 2012-01-22, 2:23 1
Odwal się od pracownika ochrony. Całkiem niezły jest w stosunku do tej laski w błękitnym...
Zgłoś
Avatar
Gnomik 2012-01-22, 2:34
Cytat:

żeby ten szit leżał koło dubstepu... k***a. pozwole sobie pie**olnac mała rozprawe na temat. To co mamy tutaj zaprezentowany to jedno wielkie gówno i nie powinno się tak wgl nazywac... wiem ponieważ tez jesten k***a mać fanem! DUBSTEP powstał w londynie w około 1998 roku... jego korzenie leża w gatunkach garage oraz reggae dub... prawdziwy tak naprawde ma ch*ja wspolnego z dzisiejszym post-dubstepem tworzonym przez skrillexa i podobnych mu wykonacow..!! wiec k***a nie pie**olcie ze jestescie wielkimi fanami dubstepu i ze to skrillex go wymyslil i ze klasyka gatunku nie istnieje ! a sluchacie go co najwyzej od roku bo jest na niego moda -.- dla osoby w temacie... prawdziwy dubbb

TC-Where's my money (caspa's remix)
Skream- make me
rusko - jahova
benga-evolution



Fanie, post-dubstep to nie Skrillexo podobne kawałki, ogarnij lepiej temat zanim kolejny raz strzelisz sobie w stope
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-01-22, 2:39
Gnomik napisał/a:



Fanie, post-dubstep to nie Skrillexo podobne kawałki, ogarnij lepiej temat zanim kolejny raz strzelisz sobie w stope



gówno wiesz w dupie byłeś gówno słyszałeś

ale niechaj ci bedzie...

post-dubstep taki jak Deadboy

a skirllex to co to jest ??
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie