18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
DUBz VW CORRADO VR6
moonmaker05 • 2012-04-12, 16:43
Najpiękniejszy VW świata z najlepszym silnikiem ze stajni VW



Wiem ze zaraz przyjdą fani BMW TEAM SAUBER ale cóż, w dupie to mam...
Zgłoś
Avatar
Mainline 2012-04-12, 17:50 7
Oszczerca napisał/a:



może spójrz na moje komentarze i zastanów się że może marnym dlatego bo nie jestem trollem, wyrażam swoje zdanie i prowadzę rozmowę na ten temat a ty pajacu się wpierdalasz bez potrzeby.



No prawie wyskoczyłem z butów. Jesteś po prostu jebanym tępakiem który nie widzi różnicy między zagazowanym 2.8 litrowym silnikiem a zajebiście zrobionym, wyremontowanym corrado przez ludzi którzy wkładają całe serce w to co robią a ich sposób ubioru ( NAWET JEŚLI NOSZĄ DRESY ) nie ma nic wspólnego z łysymi koksami z bmw dla których rozpierdol to jedyna rzecz na świecie która ich bawi, to ja ci naprawdę współczuje a drugą rzeczą jest fakt, że o gustach imbecylu się nie dyskutuje, więc jeśli tobie się nie podoba to zachowaj swe zdanie dla swego pustego łba wiejski filozofie.
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2012-04-12, 17:58
Mainline napisał/a:



No prawie wyskoczyłem z butów. Jesteś po prostu jebanym tępakiem który nie widzi różnicy między zagazowanym 2.8 litrowym silnikiem a zajebiście zrobionym, wyremontowanym corrado przez ludzi którzy wkładają całe serce w to co robią a ich sposób ubioru ( NAWET JEŚLI NOSZĄ DRESY ) nie ma nic wspólnego z łysymi koksami z bmw dla których rozpierdol to jedyna rzecz na świecie która ich bawi, to ja ci naprawdę współczuje a drugą rzeczą jest fakt, że o gustach imbecylu się nie dyskutuje, więc jeśli tobie się nie podoba to zachowaj swe zdanie dla swego pustego łba wiejski filozofie.



Można dyskutować o wszystkim tylko nie ze wszystkimi jak widać. Nie wiem czemu się tak napinasz i z kogo tu wyszedł troll a co do mojego zdania to jest forum i mogę je wyrażać i ani ty ani nikt inny nie zabroni mi tego i nie nakaże zatrzymania go dla siebie.
Dres to stereotyp dla mnie mogą i nosić chuja za uchem ale moje zdanie to moje zdanie i nie masz prawa mi mówić czy powinienem je zachować dla siebie. W normalnym świecie ludzie bardzo często posługują się stereotypami więc nie graj wielce oświeconego i tolerancyjnego rudy pryszczaty gimbusie szukający zaczepki.
Zgłoś
Avatar
wysokogatunkowy 2012-04-12, 18:03 1
gdyby nie te lampy był by całkiem ok. BBS zdecydowanie lepiej by stroił.
Corrado niestety nie było już tak udane jak scirroco i nie zrobiło .
Jestem fanem BMW, ale WV darzę szczególnym sentymentem. Szkoda że pod koniec lat 80/początek 90 VW zszedł na psy ( z resztą nie tylko VW) . Wiele bym oddał żeby wznowiono produkcję golfa MKI w GTI.
Do tych co rzucają tutaj stereotypami to gratuluję głupoty. Tylko idiota kieruje się stereotypem przy ocenianiu innych.
Chciałbym widzieć miny posiadaczy tych super nowych TDI/CDI/CRD i innych klekotów zimą przy -20 kiedy ten tzw. trup odpala i dojeżdża kiedy oni szukają kabli telefonu do serwisu.
Zgłoś
Avatar
Mainline 2012-04-12, 18:05
tylko jest jedno ale o gustach się nie dyskutuje bałwanie i szufladkowanie ludzi na gorszych i lepszych bo podoba im się coś innego jest dla mnie co najmniej śmieszne i to nie ja zgrywam wielce oświeconego, tak po prostu jest ty lubisz pedałów na hardzie ze słoikami w dupsku a on lubi motoryzacje i vw i nikt nie musi nikogo za to krytykować
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2012-04-12, 18:09 2
Mainline napisał/a:

tylko jest jedno ale o gustach się nie dyskutuje bałwanie



pierdolisz jak zdarta płyta i brak ci argumentów. Dyskutuje się o wszystkim i tak robią cywilizowani ludzie. Pedały mogą nie dyskutować o gustach... co to za pedalska odzywka że o gustach się nie dyskutuje? Wychowałeś się w ciotolandii?
Zgłoś
Avatar
marna 2012-04-12, 18:14
Mainline, Oszczerca, przenieście swoją dyskusję o gustach na inny teren. polecam pw, bo tu zaraz czerwono może wam się zrobić
pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-04-12, 18:18 1
gatun0 napisał/a:

Chciałbym widzieć miny posiadaczy tych super nowych TDI/CDI/CRD i innych klekotów zimą przy -20 kiedy ten tzw. trup odpala i dojeżdża kiedy oni szukają kabli telefonu do serwisu.



Hehe oni maja pochowane kable akumulatory wszystko pod tona plastiku którego nie można zdjąć bo się straci gwarancje
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2012-04-12, 18:22
moonmaker05 napisał/a:



Hehe oni maja pochowane kable akumulatory wszystko pod tona plastiku którego nie można zdjąć bo się straci gwarancje



Standardowa opinia kogoś kogo nie stać na nowe auto i stara się wmówić wszystkim że tylko dlatego ma stare bo jest lepsze.
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-04-12, 18:26
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Ponury Knur 2012-04-12, 18:27
moonmaker05 napisał/a:



ja pierdole człowieku... nie napisałem już żadnego słowa pod Twoim adresem... kurwa jego mac zażartować nawet nie można :\ naprawdę jesteś jakimś pojebanym cwelem.



Nie wiem czemu mnie obrażasz ale widocznie stereotypy się nie mylą.
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-04-12, 18:30 2
Oszczerca napisał/a:



Nie wiem czemu mnie obrażasz ale mam to gdzieś internetowy napinaczu.



a ja nie wiem czemu się przypierdalasz o każde słowo każdego użytkownika ? już przestałem pisać pod Twoim adresem żeby mieć święty spokój... ojciec Cie żelazkiem zaczepiał ze teraz Ty do każdego musisz się przypierdolić
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2012-04-12, 18:32
moonmaker05 napisał/a:



a ja nie wiem czemu się przypierdalasz o każde słowo każdego użytkownika ? już przestałem pisać pod Twoim adresem żeby mieć święty spokój... ojciec Cie żelazkiem zaczepiał ze teraz Ty do każdego musisz się przypierdolić



Nie do każdego tylko do ciebie. Czuj się wyjątkowy.
Zgłoś
Avatar
Mainline 2012-04-12, 18:39
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Ponury Knur 2012-04-12, 18:43
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Mainline 2012-04-12, 18:49 4
oj komuś skończyły się argumenty i wjeżdża na rodzinę, gimbus, ale okej wygrałeś, bo ja już nie mam siły kłócić się z kretynem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie