18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Duch kobiety z kamienicy
HaSz23 • 2013-09-03, 12:35
Kiedy wybierzemy się na spacer obrzeżami Kluczborka a dokładnie w okolice starej poczty i ulicy Sybiraków dostrzeżemy starą kamienicę która swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą .

W 2006 roku na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku po tym jak mieszkańcy złożyli skargę na okropny smród wydobywający się ze wnętrza jednego z mieszkań , znaleziono zwłoki starszej kobiety znajdujące się w stanie zaawansowanego rozkładu , kobieta ta rzadko schodziła na dół z racji podeszłego wieku , nikt też jej nie odwiedzał , więc jej śmierć pozostała nie zauważona . Jako przyczynę śmierci podano upadek podczas wieszania firan . Kobieta uderzyła głową i zmarła w skutku wewnętrznego krwotoku oraz złamań .

Po tym jak zwłoki zostały usunięte , mieszkanie zamknięto i w tym stanie stoi ono do dziś . Mieszkańcy boją się chodzić na wspomniane piętro , podobno z mieszkania słychać odgłosy telewizora , idąc w nocy można zobaczyć światło palące się w mieszkaniu a za dnia niektórzy z lokatorów widzieli ową kobietę kryjącą się za firanką w oknie pod którym została znaleziona , na suficie pod pokojem w którym zmarła pojawiają się plamy krwi bądź czegoś co ją przypomina , malowanie i czyszczenie pomaga , jednakże tylko chwilowo . Historią i zjawiskami dziejącymi się w owej kamienicy zainteresował się miejscowy ksiądz który egzorcyzmował mieszkanie , chcąc uzmysłowić mieszkance że zmarła . To co wydarzyło się podczas egzorcyzmu jest niestety niewiadome , jednak duch kobiety nadal pozostał w miejscu gdzie prowadził swe ziemskie życie . Osoby zamieszkujące mieszkanie obok , sprzedały je i opuściły miasto . Jeśli wierzyć doniesieniom kobieta była również widywana na korytarzu wiodącym do klatki schodowej , która jest nie oświetlona . Objawia się ona na chwilę pod postacią mglistej smugi mającej kształt człowieka po czym zwyczajnie znika . Mieszkańców dręczą koszmary w których pojawia się jej twarz i omany związane z jej obecnością , być może jest to tylko ich siła sugestii bądź histeria jakiej się poddają .





Moze któryś z Was drodzy sadole mieszka w okolicy i zna te historie?
Zgłoś
Avatar
Otor91 2013-09-04, 10:58 4
KimDzongIl napisał/a:

kluczbork to taki sosnowiec Opolszczyzny. Syf kiła i malaria, najlepiej spalić i zrównać z ziemią.



ktoś tu chyba wpierdol w Kluczborku dostał
Zgłoś
Avatar
mblbn 2013-09-04, 11:08 1
pawel997402 napisał/a:

(...)by w ten sposób dowieźć (...)


Jak dowieziesz to daj znać
Zgłoś
Avatar
kokoliko 2013-09-04, 11:09 2
pawel997402 napisał/a:

Już od połowy października zaczynam nowy vlog na YT,którego jeszcze nie było,będe jeździł po nawiedzonych domach w Polsce i spędzał noc w domu/pokoju,który jest niby nawiedzony najpierw będe robił wywiad z mieszkańcami co stało się w tym domu,kiedy i dlaczego- potem noc w nawiedzonym domu/pokoju z nagrywaniem na całą noc-wszystko będzie rejestrowane audio+video,kolejny dzień to montowanie filmu-przyśpieszenie i zwolnienie tempa w razie usłyszanego głosu/zobaczenia czegoś i po obróbce wstawianie na YT,by w ten sposób dowieźć,czy nawiedzone domy istnieją,czy to tylko bajki,będziecie mieli wyjaśnione wszystko czarno na białym na razie zbieram kasę na sprzęt i inne potrzebne rzeczy. Odezwę się jak będę gotowy,pozdrawiam


Czekam z niecierpliwością.
Zgłoś
Avatar
Loki91 2013-09-04, 11:54 1
@pawel997402

Chcesz być jak Mike Enslin?

P.S. Do not enter 1408
Zgłoś
Avatar
pawel997402 2013-09-04, 12:02 2
Loki91 napisał/a:

@pawel997402

Chcesz być jak Mike Enslin?

P.S. Do not enter 1408


Swoją drogą dobry film ,będzie coś podobnego,tyle że w Polskim wydaniu ,na początek myślę,że ten szpital będzie niezłym pomysłem,z resztą w Warszawie jest sporo tych nawiedzonych domów/budynków szpitali,zobaczymy czy to nie bujda tak jak wcześniej wspominałem póki co zbieram kasę na sprzęt przynajmniej średniej klasy-na pierwszy ogień kamera z noktowizorem najlepiej-z dobrą jakością audio,no ale do połowy października myślę,że się wyrobie Pozdrawiam

ququ napisał/a:

ciągnie do dzieciaków pedofilu?


ale jesteś zabawny,można już się śmiać?
Zgłoś
Avatar
Nameless 2013-09-04, 12:14
Co najmniej kilka kamer. Niektóre lustrzanki całkiem fajnie kręcą, "Dr House" kręcą przecież Canonem 5D o ile się nie mylę - pewnie uda Ci się od kogoś pożyczyć lustrzankę z taką opcją, nawet dyktafonu z telefonu dobrze użyć, bo teraz w słuchawkach instalują dosyć dobre mikrofony, a czasem nawet kilka Powodzenia Paweł, będę oglądać.

A wstawka jakaś chujowa. Pic or didn't happen.
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-09-04, 12:35
Wróciłem, porozmawiałem z miejscowymi okazało się że wadliwa instalacja elektryczna robiła zwarcie i wydawało się jakby tv leciał albo światło świeciło...
Zgłoś
Avatar
Lysack 2013-09-04, 12:35
Cytat:

mieszkańcy złożyli skargę na okropny smród wydobywający się ze wnętrza jednego z mieszkań



Pewnie cyganie wywąchali "swój" zapach i żerują teraz na cudzym. Ludzie boją się tam wchodzić, bo myślą, że babka straszy - nie wiedzą, że prawda może być jeszcze gorsza
Zgłoś
Avatar
nadziejcos 2013-09-04, 13:43
pawel997402 ukradles mi pomysl. tez chcialem cos takiego zrobic. takich miejsc w samej Polsce jest od zajebania. co ty na to by inwestycje na 2 podzielic a mysle ze to by na 100% wypalilo bo nigdzie indziej tego niema co jedne to jakis chloptas w marynarce opowiada nam teksty z wikipedi. w razie jak bys to przeczytal to nadziejcos@gmail.com
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-09-04, 14:14
Tak pomijając te całe duchy itp. to kurwa, chyba najgorsza ze wszystkich śmierci to umrzeć gdzieś w samotności tak, że nawet psa z kulawą nogą gówno to obchodzi, zapomniany przez rodzinę, dzieci... i odnaleziony po kilku dniach gdy już zapachem daję o sobie znać. Nie chciałbym podzielić losu tej kobiety...
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-09-04, 14:42
jeszcze nikt nic nie zrobił więc możesz go wychujac
Zgłoś
Avatar
Danonekx3 2013-09-04, 14:59
Jeżeli duch nie jest wrogo nastawiony to jaki on problem stanowi ? dla mnie żaden.
Zgłoś
Avatar
Krzyz 2013-09-04, 15:21
Jestem z Kluczborka, o tejże historii dowiedziałem się jakiś czas temu z internetów, żaden znajomy nic o tym wcześniej nie słyszał, więc raczej fejk..
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-09-04, 15:32
Otor91 napisał/a:



ktoś tu chyba wpierdol w Kluczborku dostał



Ja nie dostałem w tej dziurze wpierdolu i zgadzam się z przedmówcą, Sosnowcem Opolszczyzny jest Kluczbork!
Zgłoś
Avatar
Krzyz 2013-09-04, 15:42 2
panchamityle napisał/a:



Ja nie dostałem w tej dziurze wpierdolu i zgadzam się z przedmówcą, Sosnowcem Opolszczyzny jest Kluczbork!



Gówno prawda. Sosnowcem opolszczyzny jest Wołczyn. Miasto zwyroli, patoli, oblechów i innych pojebanych "ludzi"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie