18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Pantilion 2018-09-28, 10:17 56
@up Ja pierdole ktoś to zrobił dla śmiechu i zabawy, a zaraz pierdolenie o lewakach, pisowcach i chuj wie jeszcze o czym. Polska polityka to jeden z najlepszych tematów do żartów i idealnie nadaje się pod skecze kabaretowe itd. Nie ma dnia żeby któryś z tych baranów w rządzie czy sejmie czegoś głupiego nie pierdolnął, albo zrobił. Dlatego nie przeżywaj tego tak bardzo, bo ci żyłka pęknie, a zupełnie niepotrzebnie Zastanawiam się tylko jeszcze skąd wziąłeś przykład z dotykaniem fiutami? Z autopsji czy się mylę?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-09-28, 11:04 18
Ale macie dowód jak wygląda polityka w Polsce. Jedni i drudzy obrzucają się kałem w sejmie i mediach a jak się spotkają i myślą, że ich nie widać to jak najlepsi starzy kumple od flaszki.
Śmichy hihy jak pierdolone gimnazjalistki oglądające zdjęcie wielkiej parówy.
Kruk krukowi oka nie wykole. Kurwy jebane sprzedajne.

Rebeliant nie wymyślaj. Nie ma nic lepszego niż kałoburza polityczna czy religijna. Na joemonster jest chujnia. Nic tam nie można napisać bo cenzura gorsza niż za Stalina. Lekko kogoś obrzucisz łajnem i ban a tutaj możesz wylać na kogoś całą zawartość wozu asenizacyjnego i wszyscy mają to w dupie
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-09-28, 11:12 9


ba! Jeszcze piwko damy
Zgłoś
Avatar
mirabelek76 2018-09-28, 13:51 4
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-09-28, 14:11 1
Niezłe, niezłe tylko po chuj ta spina. Ostatnio satyra polityczna to dno, obrzucanie kałem, chujowe memesy robione tasmowo. A tu przynajmniej z klasa wyszło.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-09-28, 14:17 2


no właśnie to spodobało mi się najbardziej. Dyskusja o polityce zeszła na poziom obecnych polityków.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2018-09-28, 14:38
Pewnie w oryginale licytują się kto większe przewały zrobił.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-09-28, 15:18 1
@Abraxus czyli jak w całym "cywilizowanym" świecie.
Zgłoś
Avatar
quraaq 2018-09-28, 15:55
Moment kiedy Aaron dostrzega kamerę - bezcenny
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-09-28, 17:10 1
kurwa śmieszne to jest, ludzie się napinają że oni razem gadają, a to w rzeczywistości jest wszystko jedna banda ziomków, PO PiS i reszta tylko macie teatr przed kamerami, a ludzie łykają to jak białe mój chłopak. Oni się śmieją z ludzi, swoich wyborców, niezłą bekę mają. Wiem z pierwszej ręki bo znam osobiście jednego bardzo znanego polityka, możecie mi wierzyć lub nie, mam to w chuju, ale taka jest prawda i tyle.
Zgłoś
Avatar
ROpoK 2018-09-29, 12:07
O polityce i sytuacji w kraju to ja tyle powiem, że do końca roku uciekam do Szwajcarii mam nadzieję na stałe

Nie jestem za żadną opcją polityczną. Nie ma na kogo głosować w tym kraju. Wszyscy są tacy sami i dobrze się dogadują co widać
Zgłoś