18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Duma naszej ojczyzny- Wojsko Polskie. Już niedługo wrócą czasu zasadniczej służby i większość sadoli doświadczy tego zjawiska na własnej skórze.... Wkońcu Sam jestem żołnierzem zawodowym i jak widzę pedałków w rurkach i makijażem na japie to mnie szlag trafia...

.


Jakby ktoś chciał więcej materiału, nie piszę.
Posiadam troszkę więcej fotek i filmów osobistych;)
Zgłoś
Avatar
Mstrl 2013-10-28, 19:52 1
Naszywka POLAND, zamiast POLSKA.
W tle podkład w języku angielskim.

Probably you`re so fu***n proud to be a slave.

Liżcie dupy zachodowi, wschodowi i bądźcie dumni.
ŁO o oo ooooo o, ju ir di armi nał.

Prawdziwi mężczyźni i patrioci. Patos.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-10-28, 20:51
max666 napisał/a:


niemcy / rosja / ameryka / czesi / NIGDY NIE BYLI POD OKUPACJA



Niemcy byli pod okupacją, po II wojnie światowej przez państwa zwycięskie. Rosja była pod okupacją kilkukrotnie, np mongolską czy polską. Ameryka była pod okupacją Brytyjską i nie mówię o wojnie o niepodległość, ale o latach późniejszych gdy Brytyjczycy spalili nawet biały dom zdobywając Waszyngton. Czesi byli pod okupacją Habsburgów.
Zgłoś
Avatar
Maligi 2013-10-28, 22:20
max666 napisał/a:

to polska ma armie?
really? pojebani jestescie
to czemu w 1939 polska padla po paru godzinach???????
czemu niemcy robili z polaczkami co chcieli podczas 1 /2 wojny swiatowej i przez 123 lata okupacji?
wiecie ze polaczki walczace w iraku to sa pionki na uslugach rzadu usa ????
mozecie sobie to uswiadomic?

POLSKA MA ARMIE ????????????
jaki kraj pozwolil by sobie na 123 laty okupacji? NO KURWA JAK MI KTOS ODPOWIE to zrobie dla niego wszystko kurwa
niemcy / rosja / ameryka / czesi / NIGDY NIE BYLI POD OKUPACJA
a polska byla az 123 lata
jakis mi tu jebany patryjota wyskoczy ahahaha kurwa
polska ma wojsko? czemu wiedz byla 123 lata pod okupacja?
czemu tylko 1 powstanie bylo wygrane? he?
kurwa



Powiedz mi kto cię uczył historii i j. polskiego? Nie jesteś godzien zwać się i być Polakiem.
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-10-28, 23:39 2
@max666

Skąd ty się urwałeś? Brałeś już swoje leki? Może byś spróbował lobotomii bo tylko to chyba uprzątnie te gówno co się dzieje w twojej czaszce.

Śmieszą mnie gnoje co mówią, że Polska armii nie ma, pokazują na stary sprzęt i małe liczby. No tak, wszyscy wiemy jakie są problemy. Lek na to to nie jakaś magia a kasa. Będzie więcej kasy to będzie więcej sprzętu może i własne projekty się pokażą. Ile armia teraz dostaje? 1.5 PKB? Co oni za to mogą utrzymać? Chyba nie flotyllę lotniskowców. Puknijcie się w łby.

Nazywanie żołnierzy najemnikami pokazuje durnotę ludzi którzy to piszą. Żołd i przysięga jest to i jest żołnierz. Armia robi to co rząd każe, tak zawsze było. To czy kurwa najeżdżają niewinne państwa czy bronią swojego nie znaczy nic. Jak wam się ekspedycje do Muslimostanów nie podobają to rząd zmieńcie. Jak dla mnie to świetne wyjście: potrenują sobie strzelanie na kozojebcach, sprzęt przetestują. Pokażą się tu i tam w NATO. Z resztą chuj was obchodzi los pasterzy afgańskich.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2013-10-29, 1:34
Mam przegrane 2609 godzin w konter strajka więc wiem co to wojna dziwko.
Zgłoś