18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Duma naszej ojczyzny- Wojsko Polskie. Już niedługo wrócą czasu zasadniczej służby i większość sadoli doświadczy tego zjawiska na własnej skórze.... Wkońcu Sam jestem żołnierzem zawodowym i jak widzę pedałków w rurkach i makijażem na japie to mnie szlag trafia...

.


Jakby ktoś chciał więcej materiału, nie piszę.
Posiadam troszkę więcej fotek i filmów osobistych;)
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-10-27, 13:32 11
idź w pizdu z tym polskim wojskiem zmodernizowane btr-y karabiny aksy i jedyne co w tym polskiego to flaga powiewająca nad rosomakiem..
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-10-27, 13:36 16
Nie chwytam. Jako zawodowy wojskowy chcesz mieć tych "pedałków w rurkach" w swojej jednostce? Nie masz już kogo posuwać czy jak?
Zgłoś
Avatar
Wróżbita_Maciej 2013-10-27, 13:41
Zajebista angielszczyzna w pierwszym filmiku.
Zgłoś
Avatar
boski1990 2013-10-27, 13:42 23
Smutas napisał/a:

Nie chwytam. Jako zawodowy wojskowy chcesz mieć tych "pedałków w rurkach" w swojej jednostce? Nie masz już kogo posuwać czy jak?



Widzisz smutas. Była zasadnicza służba i facet wyglądał jak facet i sie tak zachowywał. Teraz gdzie nie spojrzysz szerzy się pedalstwo i hipsterstwo. Teraz weź załóż że przyjdzie godzina W i taki leszcz w rurkach będzie musiał.... szkoda gadać. Ogólnie wkurwia mnie to że ludzie jeżdżą po wojsku nic o nim nie wiedząc. Popatrz na komentarze które niedługo się tutaj pojawią. Dodane przez gimbazę i rurkowców jakie to my straszni jesteśmy i że oni nie pójdą do woja.... Spytaj ojca/dziadka jak kiedyś wojsko wyglądało....
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-10-27, 13:47 41
Za Polskie wojsko zawsze piwo.
A co do patałachów siedzących na państwówce w jednostkach wojskowych, którzy się nie rozwijają nie dbają o tężyznę fizyczną i w życiu nie pojadą na misję bo się boją to są to pierdolone pasożyty i robią złą prasę tym dobrym nie wspominając o zabieraniu miejsca komuś bardziej kompetentnemu.

Cytat:

Widzisz smutas. Była zasadnicza służba i facet wyglądał jak facet i sie tak zachowywał. Teraz gdzie nie spojrzysz szerzy się pedalstwo i hipsterstwo. Teraz weź załóż że przyjdzie godzina W i taki leszcz w rurkach będzie musiał.... szkoda gadać. Ogólnie wk***ia mnie to że ludzie jeżdżą po wojsku nic o nim nie wiedząc. Popatrz na komentarze które niedługo się tutaj pojawią. Dodane przez gimbazę i rurkowców jakie to my straszni jesteśmy i że oni nie pójdą do woja.... Spytaj ojca/dziadka jak kiedyś wojsko wyglądało....


zawsze były pedały cioty i menele. i ZSW ich tylko gnoiła i rósł współczynnik samobójstw. Po co wypierdalać tyle pieniędzy, czasu, i sprzętu na bezproduktywnych poborowych. W XXI wieku ważna jest specjalizacja i nie wymyśliłem tego ja tylko ktoś zapewne mądrzejszy. Ja za plagę debili w rurkach obwiniam masmedia.
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2013-10-27, 13:52 5
boski1990 napisał/a:

Już niedługo wrócą czasu zasadniczej służby i większość sadoli doświadczy tego zjawiska na własnej skórze...


Chciałbym, ale kurwa nie będzie mi dane...
Zgłoś
Avatar
boski1990 2013-10-27, 13:56
Lololoney napisał/a:


Chciałbym, ale kurwa nie będzie mi dane...



Zawsze możesz iść do zawodowej jak ja albo jako ochotnik na zasadniczą. Ludzi potrzebują w wojsku... oczywiście z wykształceniem....
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-10-27, 13:59
boski1990 napisał/a:

oczywiście z wykształceniem....


wykształcenie można robić podczas służby. Jak żołnierz zdolny to jednostka nawet sfinansuje studia.
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2013-10-27, 14:19 4
boski1990 napisał/a:

Zawsze możesz iść do zawodowej jak ja albo jako ochotnik na zasadniczą. Ludzi potrzebują w wojsku... oczywiście z wykształceniem....


Dawno bym to zrobił, gdyby mi skurwysyny nie dali kat. D...
Śmiech szaleńca mnie ogarniał, gdy wyszedłem z komisji i widziałem jak chuderlawym, kurduplowatym niedojdom, co by się pod ciężarem hełmu wywalali dawali A, a mi z pozoru zdrowemu z niewielką zdrowotną ułomnością, która nijak nie przeszkadza mi w jakimkolwiek funkcjonowaniu, dali D...
Zgłoś
Avatar
satan696 2013-10-27, 14:24
Sam chce isc do wojska tylko pytanie dalej szeregowi po jednosce tylko biegaja czy zmienili to ? :o Tzn slyszalem ze kiedys za zasadniczej duzo lepiej szkolili jak to wyglada dzis ?
Zgłoś
Avatar
boski1990 2013-10-27, 14:26
satan696 napisał/a:

Sam chce isc do wojska tylko pytanie dalej szeregowi po jednosce tylko biegaja czy zmienili to ? :o Tzn slyszalem ze kiedys za zasadniczej duzo lepiej szkolili jak to wyglada dzis ?



Teraz lepiej szkolą. Nie muszą bydła przerabia na specjalistów. Szkolenie jest na naprawdę dobrym poziomie i można się w chuj dużo nauczyć w krótkim okresie czasu. Ja jestem na mośkach i powiem ci że ogarnełem ten temat w kilka tygodni co i jak. Tak tak nadal szeregowi latają....
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-10-27, 14:28
Lololoney napisał/a:

Dawno bym to zrobił, gdyby mi sk***ysyny nie dali kat. D...
Śmiech szaleńca mnie ogarniał, gdy wyszedłem z komisji i widziałem jak chuderlawym, kurduplowatym niedojdom, co by się pod ciężarem hełmu wywalali dawali A, a mi z pozoru zdrowemu z niewielką zdrowotną ułomnością, która nijak nie przeszkadza mi w jakimkolwiek funkcjonowaniu, dali D...

dla ciebie to może być pozorna ułomność, a w boju może decydować. Swojego czasu starałem się do speców za wzrok mnie udupili (brak widzenia przestrzennego) w styczniu robię sobie oczy laserem i 3 podejście będzie ;D
Zgłoś
Avatar
satan696 2013-10-27, 14:34 1
A pod wzgledem fizycznym ? Sam chętnie bym poszedł na desant tylko że mają większe wymagania niż normalnie. A jak wygladaja treningi fizyczne oraz co z sztukami walk ? (mowie o ogóle wojska)
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-10-27, 14:37
up
jak jesteś kozak tu startuj
formoza.wp.mil.pl/pl/16.html
kliknij test wf i masz wszystko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie