18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Duma naszej ojczyzny- Wojsko Polskie. Już niedługo wrócą czasu zasadniczej służby i większość sadoli doświadczy tego zjawiska na własnej skórze.... Wkońcu Sam jestem żołnierzem zawodowym i jak widzę pedałków w rurkach i makijażem na japie to mnie szlag trafia...

.


Jakby ktoś chciał więcej materiału, nie piszę.
Posiadam troszkę więcej fotek i filmów osobistych;)
Zgłoś
Avatar
satan696 2013-10-27, 14:41
Nie dzieki tak z startu. Ale blisko mam do nich bo 2-3 dzielnice obok mieszkam : ] Wpierw chce isc do WSO lub AMW. Z reszta sam nie wiem jak sprawa z oczami (heh).
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-10-27, 14:44
Blisko Oksywia/?
ja się 2 lata staram i zawsze mi coś dojebią
Zgłoś
Avatar
satan696 2013-10-27, 14:49
Grabówek : ] No ja chcę właśnie wpierw dostać się do szkoły oficerskiej/akademii. Potem miałbym jakiś dochód by móc zrobić ewentualne operacje czy coś. I starać się o dostanie się do jakiś sił specialnych. Tylko że to cieżka praca nad sobą w moim rozumieniu.
Zgłoś
Avatar
boski1990 2013-10-27, 14:53
brudny napisał/a:

up
jak jesteś kozak tu startuj

kliknij test wf i masz wszystko



Do formoziaków tylko najlepszych biorą więc się nie łudź.... Ja w desancie jestem i narzekać nie mogę. Wf jest oczywiście i to jest podstawa. Nie ma opierdalania się jak to ktoś mówi. Trzeba być sprawnym i zwinnym bo nie wiadomo kiedy się to przyda. Zapraszam po więcej na PM. Chcesz coś wiedzieć to napisz..... Wieczorem ci wszystko opiszę jak życie teraz wygląda na koszarach.
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-10-27, 15:01
boski1990 napisał/a:

Do formoziaków tylko najlepszych biorą więc się nie łudź...


to nie jest kwestia łudzenia się tylko ciężkiej pracy.
a ja potrafię zapierdalać
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-10-27, 15:49 2
Znów wstawka z psycholami
"bohaterskimi" najemnikami

Spermojady a nie ludzie
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-10-27, 16:03
Szron napisał/a:

Znów wstawka z psycholami
"bohaterskimi" najemnikami

Spermojady a nie ludzie


w taki sposób można zmieszać z błotem wszystko.

Takie czasy, że ci najemnicy są potrzebni
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-10-27, 16:04 18
1. Wojsko które posiada tyle samolotów ile białoruś na jednym lotnisku
2. tylu zolnierzy, że nie wystarczy nawet aby zapełnić stadion narodowy
3. czołgi z okresu zimnej wojny
4. nic swojego, tylko przerabiane 20 letnie gówno nie potrafiące przebić pancerza lub wykryć czołgów/samolotów przeciwnika
5. Wojsko do którego nie da się dostać ponieważ jest 20 chętnych na 1 miejsce przydzielone.
6. Piękne reklamy w TV "dołącz do nas" szkoda tylko, że nie ma dopisanego drobym druczkiem paragrafu (po 5 latach czekania w kolejce na szkolenie)
7. Wojsko które znowu będzie leśną partyzantką jak przyjdzie co do czego
8. Któremu ruscy znowu będą strzelać w tył głowy a sąsiednie państwo podbije nas w tydzień.
Zgłoś
Avatar
rumcajs7893 2013-10-27, 16:08
ja chce do woja!!!

boski mam pytanko. Po jakiej szkole jestes albo inaczej czy po studiach? Jak tak to jakich?
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-10-27, 16:11
szer.Polucjan,
no masz trochę racji niestety
ale ja powiem tak
Bumar
Grom
Formoza
Rosomaki
NATO

a co do jednego miejsca na 10 chętnych- selekcja na starcie.

Wiem pełno korupcji, kolesiostwa, stołków.
Zapierdalaj bądź dobry a zaowocuje
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-10-27, 16:12
@up mam już zaklepane miejsce na przyszły rok na SP

owszem. Jednostki specjalne są na wysokim poziomie, ale to nie wszytko niestety
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-10-27, 16:32 2
boski1990 napisał/a:

Teraz gdzie nie spojrzysz szerzy się pedalstwo i hipsterstwo. Teraz weź załóż że przyjdzie godzina W i taki leszcz w rurkach będzie musiał....


Hmmm... Ty jesteś zawodowym trepem? Chyba sierżanciną w kantynie, bo nie masz najmniejszego pojęcia o tym jaki poziom prezentowało wojsko z poboru.
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-10-27, 16:47 2
Idź w chuj z wojskiem z poboru. Jak ktos jest debilem i nic nie umie to niech idzie na trepa. Ja odjebałem rok w syfie i nikomu nie życzę tak tracić swój czas. Spierdalaj pedale z takimi pomysłami jesteś gorszy niż te cioty w rurkach.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-10-27, 18:30 1
Cytat:

Posiadam troszkę więcej fotek i filmów osobistych


jak z żoną to wrzucaj

btw. pedalstwo w rurkach i tak uniknie wojska
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-10-27, 18:32
Ja słyszałem od kumpla z woja, że bez pleców nie masz co marzyc o jakimś wysokim stopniu (podawał do jakiej rangi, a że nie pamiętam nie będę kłamał...). Również słyszałem, że trzeba mordę zamknąć na temat żydów... Innymi słowy negatywne wypowiedzi o jebanych żydach źle się kończą... Te dwa aspekty mnie szczerze zniechęciły... Czekam, aż będzie jak w usa... Za wypowiedzi o pedałach beda z woja wykopywac... Kurwa nóż sie w kieszeni otwiera
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie