18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
Avatar
Mk88 2020-03-19, 21:32 3
Widzę że wreszcie mi coś pomoże na swędzenie zadka prze hemoroidach
Zgłoś
Avatar
wujekZlo 2020-03-19, 22:22
Bezkrwawe ale jednak na sadola pasuje. Dupa mnie rozbolała od samego patrzenia.
Zgłoś
Avatar
monstercLock 2020-03-19, 22:49 1
Chciałbym mieć tyle wolnego czasu...
Zgłoś
Avatar
r061071 2020-03-19, 22:58 1
świetny materiał jak wyjdziesz z psychiatryka zacznij bawić się kredkami
Zgłoś
Avatar
proncislaw 2020-03-19, 23:01 56
Co tu się kurwa mać dzieje? Jaki syf na tym Sadolu...
Od wielu lat mój dzień wygląda tak, że zaglądam tutaj w nocy, tuż przed zaśnięciem. Przegladam "dzien po dniu" i wybieram tematy co maja najwięcej piw. Zazwyczaj nie oglądałem tych co miały poniżej 100. Odkad gówniarze siedzą w domu zrobił się tu zajebisty śmietnik. Takie gówniane tematy zbierają tyle piw...
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2020-03-19, 23:33
Ostatnio była dyskusja o czyszczeniu rowa, więc amatorzy się znajdą,
Zgłoś
Avatar
EksporterZła 2020-03-20, 0:10 3
proncislaw napisał/a:

Co tu się k***a mać dzieje? Jaki syf na tym Sadolu...
Od wielu lat mój dzień wygląda tak, że zaglądam tutaj w nocy, tuż przed zaśnięciem. Przegladam "dzien po dniu" i wybieram tematy co maja najwięcej piw. Zazwyczaj nie oglądałem tych co miały poniżej 100. Odkad gówniarze siedzą w domu zrobił się tu zajebisty śmietnik. Takie gówniane tematy zbierają tyle piw...



generalnie się z tobą zgadzam, patrz dwie pozycje powyżej, pies powąchał/użarł lekko pannę kręcącą dupą przed webcamem, uhuhuhu, jakie sadystyczne... czy piętro niżej, o nie kolejny z tysiąca p*****ych filmików, gdzie ludzie nawet bez mordobicia biorą z półek srajtaśmę. No sadol pełną gębą.

Ale tu akurat moim zdaniem idea nadziewania lalki na wiertarko wkrętarkę ze szczotką, okraszone jakimiś dzikimi wygibasami, co ma służyć za słowiański bidet, jest warte co najmniej piwa

//jest to wciąż lekko poj****ne, więc powinno tu mieć wjazd
Zgłoś
Avatar
dmnprz 2020-03-20, 1:23
Uśmiałem się setnie
Zgłoś
Avatar
roman970227 2020-03-20, 6:01
O kurwa ale śmiesznie pojebane
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-03-20, 6:15
Czy to u Biedronia w domu?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-03-20, 9:09 1
Sadistic jest największa ofiarą zamkniętych szkół.
Zgłoś
Avatar
mrfreak16 2020-03-21, 1:14
proncislaw napisał/a:

Co tu się k***a mać dzieje? Jaki syf na tym Sadolu...
Od wielu lat mój dzień wygląda tak, że zaglądam tutaj w nocy, tuż przed zaśnięciem. Przegladam "dzien po dniu" i wybieram tematy co maja najwięcej piw. Zazwyczaj nie oglądałem tych co miały poniżej 100. Odkad gówniarze siedzą w domu zrobił się tu zajebisty śmietnik. Takie gówniane tematy zbierają tyle piw...



O chuj Ci chodzi, ja śmiechłem, nie podoba się to nie oglądaj, jest masa sado materiałów, poczytaj 1 strony sadola, to zobaczysz jak kiedyś wyglądał sadol.
Zgłoś
Avatar
Kauczuku 2020-03-21, 2:06 1
proncislaw napisał/a:

Co tu się kurwa mać dzieje? Jaki syf na tym Sadolu...
Od wielu lat mój dzień wygląda tak, że zaglądam tutaj w nocy, tuż przed zaśnięciem. Przegladam "dzien po dniu" i wybieram tematy co maja najwięcej piw. Zazwyczaj nie oglądałem tych co miały poniżej 100. Odkad gówniarze siedzą w domu zrobił się tu zajebisty śmietnik. Takie gówniane tematy zbierają tyle piw...



Na kwejka z tym
Zgłoś
Avatar
SpijaczWymiotów 2020-03-22, 5:04 1
proncislaw napisał/a:

Co tu się kurwa mać dzieje? Jaki syf na tym Sadolu...
Od wielu lat mój dzień wygląda tak, że zaglądam tutaj w nocy, tuż przed zaśnięciem. Przegladam "dzien po dniu" i wybieram tematy co maja najwięcej piw. Zazwyczaj nie oglądałem tych co miały poniżej 100. Odkad gówniarze siedzą w domu zrobił się tu zajebisty śmietnik. Takie gówniane tematy zbierają tyle piw...



Podziękuj angelopisiorom i innym olivierom modzikom, bo ci co wrzucali podostawali warny za brak kropki, opisu, chuja mujai te osoby dały sobie spokój a, że trzeba coś dać na główną to lecą takie tematy

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie