18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
uho82 2016-08-09, 6:08 6
Brak mocy może czasem wkurwić
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-08-09, 7:05 84
Nie wiem jak wy, ale ja bym takiej kurwy nie wziął na mój motocykl, zwyczajnie brzydzę się biedy umysłowej i kurestwa. Moim zdaniem facet też powinien się szanować i z kurwami się nie zadawać, facet który zadaję się z kurwami sam jest kurwiarzem.
Zgłoś
Avatar
de_marco 2016-08-09, 9:06 8
To nie byłby chyba zły pomysł: Kurewka w ekspresową dostawą do domu niezależnie od korków i nawet rozbierać nie trzeba - od razu rozpakowana. Po drodze można dawać sprawdzić jakość towaru jak widać.
Zgłoś
Avatar
D................7 2016-08-09, 9:20 11
@nerusss

Myślę, że on nie jest kurwiarzem bo wozi kurwę. Przypuszczam raczej, że wozi kurwę bo jest kurwiarzem.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-08-09, 9:20 12

jaki wysyp moralności... on chyba nie wiezie jej do cerkwi się hajtać tylko jebać dobrą dupę...

0;25 - kameryn tak się zapatrzył za dupeczką, że w lewo skręcił niczym Janusz Zawodowiec (ze środkowego pasa oznaczonego jazda na wprost) Nie żebym pierwszy w niego kamieniem rzucił...
Zgłoś
Avatar
samon 2016-08-09, 9:47 3
Z wyglądu całkiem ok (baza wirusów pewnie też aktualna).
Zgłoś
Avatar
cucho 2016-08-09, 10:04 7
Jak się spierdoli z motocykla i zedrze trochę skóry to nauczy się ubierać.

Normalnie krew mnie zalewa widząc ludzi, który w koszulce, spodenkach, japonkach i kasku (przepisy wymagają, więc ma) zapierdalają na swoich motocyklach. Jestem w ogromnym szoku widząc ich nieodpowiedzialność.
Można przymknąć oko na tak ubranych skuterzystów, których "potwory" mają kagańce do 50-60 km/h. Fakt, upadek przy tej prędkości nie jest miły, ale o wiele mniej szkodzący niż przy 100 km/h.

A z resztą, chuj mnie to powinno obchodzić. Przynajmniej dzięki takim osobnikom, mamy co oglądać!

PISS JOŁ ELO
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2016-08-09, 10:32 4
cucho napisał/a:

Jestem w ogromnym szoku widząc ich nieodpowiedzialność.



Pierwszy dzień na Ziemi?
Zgłoś