18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
A................t 2011-12-17, 22:28
@KamilX jak Ci się nie podoba dubstep (jeden z najmniej komercyjnych i najbardziej skrajnych gatunków muzycznych) to po to włączasz? Skoro jesteś przeciwnikiem tego rodzaju muzyki to nie sadź obraźliwych komentarzy pod takimi filmami... to świadczy tylko i wyłącznie o Twojej nietolerancji i braku taktu...

A tak BTW to pomysł i zarazem film genialne:)
Zgłoś
Avatar
T................a 2011-12-17, 22:30
polecam teledysk Skrillexa do tego utworu, całość bardzo fajna, (nawet tematyka nietypowa bo pedofilska). Do choinek to to pasuje jak pięść do nosa.
Zgłoś
Avatar
solteck 2011-12-17, 22:33
qhasz napisał/a:

zaraz posypią sie komentarze typu " ja pierdole jak można słuchać tego gówna " kitajcom i gimbusom wstęp wzbroniony


KamilX napisał/a:

na życzenie...
ja pierdole jak można słuchać tego gówna


shootinputin napisał/a:

@UP
A zessij. Każdy ma swój gust.


KamilX napisał/a:


lecz nie każdy ma swój mózg, żeby zrozumieć, że napisałem to w odpowiedzi na żałosny koment w stylu 'zaraz pojawią się jacyś idioci z tekstami, że dubstep to gówno' itp.


rzeczywiście, ale z ciebie mózg
Zgłoś
Avatar
zeuz 2011-12-17, 23:13 4
Adirespect napisał/a:

(jeden z najmniej komercyjnych i najbardziej skrajnych gatunków muzycznych)


Tak, tak a brytnej spirs jest królową undergroundu.
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2011-12-17, 23:14 1
Ten kawałek to akurat z serii "wiertarki i roboty" ale dubstep to nie tylko takie napierdalanie młota udarowego o zbrojony betonowy blok w industrialnej części wielomilionowej metropolii, są też dużo lżejsze kawałki którę wypierdalają mój umysł na orbitę okołoziemską.pozdro.
Zgłoś
Avatar
A................t 2011-12-17, 23:45
@zeuz widzę, że znasz się na dubstep'ie ja świnia na pomarańczach...
Zgłoś
Avatar
zeuz 2011-12-17, 23:57 2
@Adirespect to, że dałeś Skrillexowi lubię to na facebooku nie czyni Cię znawcą gatunku.
Widać gówno wiesz o muzyce a tym bardziej o muzyce elektronicznej pisząc bzdety, że dubstep jest jednym z najmniej komercyjnych gatunków. Nie mam nic do niego, ale upadnie on tak szybko jak powstał.
Zgłoś
Avatar
A................t 2011-12-18, 1:00
@up : Apropos fejsbuka : nie mam tam konta i nigdy mieć nie będę, ponieważ nie cierpię komercji. To przereklamowany portal społeczny, który pojawia się w co drugiej reklamie w telewizji i wszyscy muszą "coś lubić" żeby być fajnymi.

Spójrz na całą genezę muzyki elektronicznej i wyodrębnij z tego gatunek pod magiczną nazwą "dubstep" o którym prawdopodobnie nie masz pojęcia, skoro piszesz takie bzdety.

Bez urazy dla nikogo, są gusta i guściki a o tym się nie dyskutuje. Po prostu z mojej strony jest brak tolerancji dla osób, które tej tolerancji w ogóle nie posiadają. Po prostu najnormalniejsze w świecie vice versa...
Zgłoś
Avatar
zeuz 2011-12-18, 2:44 3
Już mnie wkurwiać zaczynasz :/
Powiedz mi dubstepowy sensej ile ten pierdolony gatunek ma pierdolonych lat??? Bo póki co jest to jeden z najmłodszych odłamów elektroniki a już do kurewsko wszędzie pełno - wchuj dubstepowych wstawek w pierdolonych komercyjnych kawalkach, dubstepowe remixy wszystkiego i wszystkich. Więc nie pierdol, że to nie jest komercyjny styl a jak już pierdolisz to chociaż kurwa poprzyj to konkretnymi argumentami. I proszę Cie, nie pierdol mi tutaj o srustach i sruścikach bo kurwa nie ma tutaj to nic wspólnego, poprostu kurwa albo nie wiesz co to komercja albo wierzysz, że dubstep to szczyt muzycznej ewolucji albo jesteś debilem.
Dla przykładu posłuchaj sobie coś z Darkstepu - wtedy może pojmiesz co to znaczy nie komercyjny gatunek.
Zgłoś
Avatar
2................2 2011-12-18, 3:36
Dodając rzygającego kota do beatu muzycznego, nie powstanie dubstep, a ten kawałek to niedzielne główno!
Zgłoś
Avatar
animal92 2011-12-18, 10:02 1
KamilX napisał/a:

na życzenie...
ja pierdole jak można słuchać tego gówna



ty jesteś pojebany jak lato z radiem , a dubstep to może prymitywny gatunek muzyki aczkolwiek ostatnio troche zdominował , ja już pomijam że ty pewnie hetujesz wszystko i wszystkich wiec rusz swoje szanowne zapyziałe dupsko z przed komputera I KURWA IDŹ MATCE POMÓŻ PRZYGOTOWAĆ ŚWIĘTA!
Zgłoś
Avatar
PawełGM 2011-12-18, 10:11
xaqq napisał/a:

skrillex - first of the year.



Od kiedy gównom nadaje się nazwy?
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2011-12-18, 11:49
To prawda że strasznie się spierdolily stepy....
zaraz zaczną puszczać je na Vivie i się mocno wkurwie bo będe zmuszony przerzucić się na DnB które ryją mi mózg ale jeszcze nie są skurwione.
a kawalek skrillexa to calkiem już zjebal jest taki dobry że każdy się wkręcil w stepy.
Ale pewnie nigdy nie uslysza kode9 czy Buriala.
pozdro dla kumatych
Zgłoś
Avatar
xaqq 2011-12-18, 12:08 1
Właśnie od kiedy gównom nadaje się nazwy? Dla mnie PawełGM trochę śmierdzi.
Zgłoś
Avatar
Serval666 2011-12-18, 12:45
qhasz napisał/a:

zaraz posypią sie komentarze typu " ja pierdole jak można słuchać tego gówna " kitajcom i gimbusom wstęp wzbroniony


kitajce i gimbusy to raczej fani tej "muzyki" wiec co tu robisz ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie