18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Avatar
doob888 2013-04-14, 19:08
mam nadzieję, że naszczał sobie do nosa
Zgłoś
Avatar
monto 2013-04-14, 19:09
głupota... głupota ci się przydarzyła, zdarza się
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-04-14, 20:06 58
Tak się mi skojarzyło:

Grupa studentów przyjechała na praktyki do kołchozu na obrzeżach Syberii. Miejscowi zaprosili ich na wieczorek integracyjny. W trakcie - jeden ze studentów widzi, jak w pewnej chwili sześciu kołchoźników wynosi jednego z nich - zalanego w trupa.
Pyta jednego z miejscowych:
- Gdzie oni go niosą?
- Do sąsiedniego pokoju.
- A po co?
- No wiesz..., u nas kobiet nie ma, więc trzeba korzystać z tego, co los da - idą tam w kilku i sobie używają...
Student wystraszony, postanowił się pilnować, niestety, pół godziny później i jemu się ''zmarło''... Ocknął się po jakimś czasie i czuje, że jest niesiony - zaczyna wrzeszczeć niemiłosiernie:
- Nie!!! Nie chcę! Puśćcie mnie! Nie chcę do tamtego pokoju!!! W odpowiedzi słyszy:
- Nie szarp się tak i nie denerwuj. My cię już z powrotem niesiemy.
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-04-14, 20:53
nie wiem co on chciał uzyskać wypierdalając się na szklaną część stołu, jeszcze moge to zrozumieć bo młody i głupi, ale że się perfidnie ZLAŁ mając przy tym mine jakby stado murzynów miało jego wszystkie dziury zapchać, nooo po prostu coś pięknego

gdyby nie tacy ludzie świat byłby kurewsko nudny

a dla wstawiającego zimne piwko
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-14, 21:04 3
Wkurwia mnie morda tego pajaca z reklamy gównianych kanapek poniżej. Bardziej od tej mordy wkurwia mnie tylko właśnie ta zjebana reklama na każdej stronie. To, że tuska jeszcze nie zajebali i nie nawlekli jego członków na drut kolczasty też mnie nieco denerwuje i niepokoi.

A bo zapomniałem. Awatar rusofila wkurwia mnie strasznie. Jego zjebane teksty także wkurwiają. I ten ciapiący oczkami skośny awatarek okar19 też mnie wkurwia niemiłosiernie. Ale tylko jego awatar, nie teksty.

EDIT: Sprostowanie. Admini wyłaczyli okarowi jego żółty, ciapiący awatarek. Chwała im za to. Usuńcie jeszcze rusofila. Całego. Nie tylko awatar.
Zgłoś
Avatar
Mc6 2013-04-14, 21:54
Na kolegów zawsze można liczyć
Zgłoś
Avatar
demobil 2013-04-14, 21:56
Wkurwia mnie ten pajac androgenius.
Zgłoś
Avatar
Keeze 2013-04-14, 22:04 1
Dobra to wam tylko powiem jak to robić poprawnie bo ci koledzy na filmiku są jebanymi debilami, a na pewno ktoś chce zrobić coś podobnego. Po pierwsze 10 głębokich oddechów, po drugie schylacie się i przez 30 sekund szybko oddychacie, następnie dmuchacie jak najmocniej w palca a ktoś was z umiarem naciska na klatkę piersiową i trzyma, żebyście nie jebnęli z hukiem na podłogę.

Dziękuję, pozdrawiam Jestem Pierogiem.
Zgłoś