18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
.................. 2011-07-21, 21:43
BongMan, aj tam aj tam, pomyliło ci się coś.

sadistic.pl/co-wkurwia-moderatora-vt58628.htm493558
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2011-07-21, 23:45
BongMan:
Naprawdę trzeba Ci tłumaczyć, kim jest modertor?
Zgłoś
Avatar
Brutusx 2011-07-22, 0:01
słodka jest
Zgłoś
Avatar
FcDavids 2011-07-22, 0:23
Indiańską wioskę? To wydarzyło się gdzieś w Ameryce ? Indyjską wioskę, hinduską wioskę, ale nie indiańską wioskę... gdybyś był Krzysztofem Kolumbem to taka pomyłka jest wybaczalna
Zgłoś
Avatar
Machol 2011-07-22, 1:01
A tam pieprzenie, że taki czy inny gatunek zagrożony wyginięciem. Jak przed ekspansją człowieka jedne gatunki wymierały bo drugim się poszczęściło dobrze mnożyć i zdobywać przewagę - to nikt się nie pierdolił że gatunek zagrożony i tak dalej. Słabszy to wymiera i tyle. Jeżeli chcemy pozwolić tym lampartom żyć, to jak widać, niemal damy się mu zjeść, jeszcze trochę i przez lamparty i im podobne wyginą ludzie. Zabijać jak psy albo stać jak cioty i dać sobie wejść na głowę i zrobić z niej pierdolnik jak to opisał stud3nt na końcu swojego komentarza... Wybór jest klarowny.
Zgłoś
Avatar
Hitler 2011-07-22, 1:42
@Machol

Zabijając takie zwierzęta zaburza się równowagę w ekosystemie, a to po pewnym czasie wpływa na zasoby naturalne, z których człowiek korzysta.

Wyjrzyj czasem zza tego jebanego kartonu i pomyśl "szerzej".
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2011-07-22, 6:57 1
niestety kicia nie przeżyła.zginęła w wyniku obrażeń odniesionych w walce z tubylcami.czytałem w gazecie
Zgłoś
Avatar
nkee 2011-07-22, 7:26
Gość na ostatnim zdjęciu pewnie leci po aparat albo kamere, żeby uwiecznić pięknie chwile.
Zgłoś
Avatar
MdoN 2011-07-22, 12:00
"indiańską wioskę" hahaha, z kilometra widać, że to są hindusy
Zgłoś
Avatar
Machol 2011-07-23, 13:05
@ Hitler, pieprzysz. Wyglądnąłem z tego jebanego kartonu i widzę, że natura jak chce, to się dostosuje. Który by gatunek nie zdobył dominacji, to potem kiedyś ją utraci. Człowiek także, czy będzie wybijał te koty czy nie.
Zgłoś