18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
haisix 2010-01-28, 17:29 1
macie tu tez
knowyourmeme.com/memes/polandball
dla tych co tak bronia zaciecie kolejnosci kolorow

ludzie, to komiks satyryczny, jakby byl o anglikach to by bylo XD XD XD XD XD PX PDXP DPXP DDX LXOLOLXO LXOXL, traf chcial ze jest akurat o nas i odrazu D: D: D: D:
Zgłoś
Avatar
aman 2010-01-28, 17:34
Twoje dzielo niestety wtopilo sie w kanon Polandballa, czyli internetowa mikro wojne pomiedzy kilkoma nacjami a Polakami.

PS Krytyka zwiazana jest wlasnie z nieznajomoscia PB wsrod sadownikow. Jednak ja znajac ten temat tez uwazam, ze sam sobie (i nam) nieswiadomie dokopujesz, wiec piwa niet
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2010-01-28, 17:35 2
tiger_kj napisał/a:


Synek!


"Synek! Bo jak Ci przypierdolę, to Cię krew zaleję!"
koniec imprezy
Zgłoś
Avatar
MaxKing 2010-01-28, 17:54
Cytat:

wiec piwa niet


Ja tam płakał nie będę, to nie ja dałem tutaj tylko Antek.
Zgłoś
Avatar
olo1990pl 2010-01-28, 18:20
@aexalven Voltorb - Electrode jest jak Polska flaga.

Mnie to rozwaliło - knowyourmeme.com/i/000/037/295/original/polandball_mech_2.jpg?1264239520
Zgłoś
Avatar
Grace 2010-01-28, 18:22
Jeszcze pismo Rosji, co pewnie miało być stylizacją na cyrylicę.. bardziej mi grekę przypomina -.-
Zgłoś
Avatar
ptasznik69 2010-01-28, 19:21 2
Pomijając już aspekt flagi, o co niby chodzi z fabułą tej historyjki ? Kiedy my niby mieliśmy ropę i gaz ? Pomijając oczywiście gaz z dupy, jak się najemy bigosu na święta
Zgłoś
Avatar
Chrząszczyżewoszyc 2010-01-28, 19:25 2
2 kolory... 2 jebane kolory na fladze, a tuman pomylił

To jak pomylić się w liczeniu do 2 w ojczystym języku

knowyourmeme.com/i/000/035/716/original/polandballcomparison.?1263509423
Zgłoś
Avatar
rambo_killer 2010-01-28, 19:44 1
Łał ale mamy patriotów na tym forum. Marnujecie się tutaj... Idźcie lepiej pod wiejską strajkujcie o obronę życia poczętego, wieszanie krzyży w urzędach i co tam jeszcze jest na topie teraz.
A do komiksu nie mam nic, po prostu jakoś mnie nie porwał.
Aha "tumany" zapoznajcie się ze związkiem "dystans do siebie" i potem komentujcie.
Zgłoś
Avatar
szym44 2010-01-28, 20:01
Co oni sie tak uparli na tą Indonezje???

A tak na marginesie. Te komiksy to chyba miała byc propaganda przeciwko ePolsce na eRepublik. Anglicy nam tam pojechali serią komiksów, ale pomylili kolorki na fladze...
Zgłoś
Avatar
sveq 2010-01-28, 20:04
Nie myl patriotyzmu z fanatyzmem religijnym...
Zgłoś
Avatar
D................l 2010-01-28, 20:07
Większości komentujących tutaj nie jest mi nawet żal. Bo czemu mam żałować idiotów?
Zgłoś
Avatar
DMN 2010-01-28, 20:18
rambo, co ma aborcja i krzyże do patriotyzmu? Zaplątałeś się trochę. Mówisz, że do komiksu nic nie masz, nie wiesz w jakim celu powstała cała seria i z jakiego powodu, więc zapoznaj się trochę z tematem i potem się wypowiadaj.
Zgłoś
Avatar
MaxKing 2010-01-28, 20:21
@ptasznik69 niedawno je odkryto. Poczytaj wiadomości. Do Polski walą (mam na myśli drogi dyplomatyczne) największe koncerny naftowe i gazownicze.

@hay poczytaj proszę inne komentarze...

@rambo no, do tego trzeba odpowiedniego poczucia humoru...
Zgłoś
Avatar
rambo_killer 2010-01-28, 20:26
Taki ma związek, że wszyscy mówią przed kamerami jakimi są patriotami a najczęściej właśnie lansowany jest "patriota wierzący[fanatyk]"
@DMN
Wiem w jakim celu powstały te komiksy i kto je zrobił... My to niby nie żartujemy z innych nacji, nie rysujemy jakiegoś badziewia ani innych satyrycznych/ obrażających treści? Poza tym widzą nas takim jakimi się przedstawiamy - nic dziwnego że są wkurzeni jak zabieramy im miejsca pracy, [niektórzy] kradną, a do tego dochodzi jeszcze polityka zagraniczna.
Poza tym tutaj ludzie śmieją się z egzekucji ludzi, flaków, fetyszy a namalowane w paint'cie rysuneczek wszystkich obraża? Coś mi się wydaje że niewłaściwe osoby chcą moralizować...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie