18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
DEADmanPL 2024-03-13, 13:40 18
A nie ukręcił mu przypadkiem karku? To trochę podejrzane, że akurat po tym nagłym ruchu w bok go odcięło.
Zgłoś
Avatar
AlanOgórek 2024-03-13, 14:20 6
Ten filmik jest rasistowski! Co innego gdyby czarny dusił białasa...
Zgłoś
Avatar
turor 2024-03-13, 15:04 6
Z pacyfikował z pieczonego ze z woistą precyzją.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-03-13, 15:35 1
DEADmanPL napisał/a:

A nie ukręcił mu przypadkiem karku? To trochę podejrzane, że akurat po tym nagłym ruchu w bok go odcięło.



Ty wróć na biologię do 4 klasy podstawówki.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-03-13, 15:38
Moja ocena 4+
Z rzutem o podłogę dałbym 6
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2024-03-13, 16:33 12
Velture napisał/a:

Ty wróć na biologię do 4 klasy podstawówki.



A Ty co kurwa pajacu się przypierdalasz? Piwek Ci brakuje wirtualnych i próbujesz być śmieszny? Przyjrzyj się jak nim trzymając Nelsona machnął, unosząc do tego za kark. Nie umiesz nic do dyskusji wnieść to stul ryj kutasie.
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2024-03-13, 16:54 6
DEADmanPL napisał/a:

A Ty co kurwa pajacu się przypierdalasz? Piwek Ci brakuje wirtualnych i próbujesz być śmieszny? Przyjrzyj się jak nim trzymając Nelsona machnął, unosząc do tego za kark. Nie umiesz nic do dyskusji wnieść to stul ryj kutasie.



Ej, kolego spuść może troche z tonu, bo wychodzisz na znerwicowanego głupka wioskowego.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-03-13, 18:22 1
DEADmanPL napisał/a:

A Ty co kurwa pajacu się przypierdalasz? Piwek Ci brakuje wirtualnych i próbujesz być śmieszny? Przyjrzyj się jak nim trzymając Nelsona machnął, unosząc do tego za kark. Nie umiesz nic do dyskusji wnieść to stul ryj kutasie.



Obejrzyj sobie to 10 razy i może zobaczysz jak pierdolisz pajacu.
Zgłoś
Avatar
patmon 2024-03-13, 19:49 1
Wszystko fajnie i podoba mi się ta akcja, tylko szkoda mi tego dużego białego NASZEGO chłopaka, bo znając życie to doczekają go te plugawe ASFALTY przyjdą na jednego całą zgrają, chmarą, stadem czarnych bez honorowych MAŁP
Zgłoś
Avatar
L................2 2024-03-13, 20:10 1
patmon napisał/a:

Wszystko fajnie i podoba mi się ta akcja, tylko szkoda mi tego dużego białego NASZEGO chłopaka, bo znając życie to doczekają go te plugawe ASFALTY przyjdą na jednego całą zgrają, chmarą, stadem czarnych bez honorowych MAŁP



Będzie co oglądać

Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2024-03-14, 0:31
Lukiluki2, Zastanawia mnie, jaką szkołę ukończyłeś.
Zgłoś
Avatar
Obj.268 2024-03-14, 14:38
Małpy nigdy się nie nauczą swojego miejsca w szeregu.....

patmon napisał/a:

Wszystko fajnie i podoba mi się ta akcja, tylko szkoda mi tego dużego białego NASZEGO chłopaka, bo znając życie to doczekają go te plugawe ASFALTY przyjdą na jednego całą zgrają, chmarą, stadem czarnych bez honorowych MAŁP



myślę, że biały to sobie z takimi małpiątkami poradzi
Zgłoś
Avatar
celebryta 2024-03-14, 14:46
"Spacyfikowany" a nie "Z pacyfikowany"

Kurwa, tylko ja to zauważyłem?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-03-15, 1:17 1
Reszta stada w szoku, że mały orangutan słodko śpi i nikt nie skacze mu po głowie. Ciekawe czy mu przeskanowali kieszenie zanim się zrestartował
Zgłoś