18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
bartw 2014-03-24, 20:18 9
Komercja jak skurwesyn.. z taką ilością ujęć i cięć to lepiej wypada już Fast&Furious.
Tak samo jak ten śmieszny Ken Block, po torze zajebiście a każdy rajd kończył rozjebany jak pizda starego kurwiska.
Zgłoś
Avatar
cibi 2014-03-24, 22:55
ten tir ma takie pierdolnięcie że zwija asfalt za sobą
Zgłoś
Avatar
koreapłn 2014-03-24, 23:07
@bartw

ty zazdrościsz bo w twoim kojcu tak się nie da !!!!
Zgłoś
Avatar
kubsonello 2014-03-24, 23:09
Takim czymś można było pośmigać w Dirt colin mcrae.
Zgłoś
Avatar
L................R 2014-03-24, 23:26
Block to cipka,dziękuje,dobranoc
Zgłoś
Avatar
aod244 2014-03-24, 23:27
Jeśli zrobią taki filmik na jednym ujęciu, to wtedy będę pełen podziwu.
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2014-03-24, 23:35
Po prostu 'wyścigówka' z nadwoziem ciężarówki dla niepoznaki
Zgłoś
Avatar
meier 2014-03-25, 0:19
czterdzieści milionów powtórzeń i cięć, ciągle te same sceny i do tego ten chujowy dźwięk kompresora w ciągniku. Średnio mi to podchodzi
Zgłoś
Avatar
apoteoza666 2014-03-25, 0:26
Chciałbym posłuchać jak serduszka biją ale ni chuja... jakieś gówno w tle zagłusza wszystko :/
Zgłoś
Avatar
budyn20 2014-03-25, 0:40 1
casting do Fast & Furious 8 sprawdzian umiejetnosci kto przezyje dostanie role
Zgłoś
Avatar
mullen-16 2014-03-25, 8:27
kamerzysta ma chyba atak padaczki..
Zgłoś
Avatar
Qdlej 2014-03-25, 10:37
@cibi małe sprostowanie.
TIR skrót od fr. Transport International Routier - Międzynarodowy Transport Drogowy. SAMOCHÓD CIĘŻAROWY z taka niebieską tabliczka to pojazd tranzytowy czyli poruszający się na karnecie TIR wyjeżdżający z jednego państwa jest - w myśl konwencji TIR - sprawdzany i plombowany na przejściach granicznych albo w dowolnym Urzędzie Celnym zlokalizowanym w środku kraju wywozu towaru, a zostaje odplombowany i skontrolowany dopiero w państwie docelowym, natomiast wszystkie granice krajów tranzytowych mija z formalnościami ograniczonymi do minimum. Tak, jestem ekspertem.
Zgłoś
Avatar
shotgun12 2014-03-25, 13:07
@Qdlej małe sprostowanie.
To, że studiowałeś/studiujesz/będziesz studiował transport/logistykę/ekonomię bądź cokolwiek innego gdzie mądry Pan na zajęciach przestrzegał przed lekkomyślnym stosowaniem tego skrótu to na prawdę cudownie, ale wyobraź sobie ze nie jesteś jedyny i Twoja wiedza jednak nie powala mimo tak celnej uwagi. W mowie potocznej TIR to zespół pojazdów z naczepa/przyczepa bądź jak widać pojedynczy pojazd ciężarowy ewentualnie ciągnik siodłowy bądź "koń" jak kto woli. Irytujące jest czepianie się definicji które niczego nie wnosi, a tym bardziej nie nobilituje ciebie do miana szczytu lokalnej elokwencji. Nie, nie jestem ekspertem mimo, że w szkole, na studiach, czy w miejscach zatrudnienia używam ostrych określeń popartych podobnymi definicjami.
Zgłoś
Avatar
Sorg 2014-03-25, 15:17
Nawet pod takim filmikiem jakiś ból dupy... Filmik zajebisty, gówno mnie obchodzi ile cięć, liczy się efekt. Jakbym bardzo chciał pooglądać na żywo bez cięć to bym się gdzieś wybrał w tym celu, trudno żeby wszystkie porażki też wrzucali, bo by dopiero "krzyki" były. A końcówka filmiku mnie powaliła
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie