18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
UWAGA- darcie japy w obu filmikach!

Samochód przewożący "żołnierzy" Assada został zniszczony- wszyscy będący w nim ludzie zginęli. Miejsce ataku: na południe od wsi Idlib. Śmiało od 20-tej sekundy:



Na obrzeżach Aleppo został zniszczony pojazd wojskowy, wypełniony "żołnierzami" Assada. Śmiało od 12-tej sekundy:

Zgłoś
Avatar
T................y 2020-02-10, 21:24 9
Salieri16000 napisał/a:

Samochód przewożący "żołnierzy" Assada został zniszczony


Salieri16000 napisał/a:

Na obrzeżach Aleppo został zniszczony pojazd wojskowy, wypełniony "żołnierzami" Assada.



Chyba już ci faktycznie "mózg" rozjebało od oglądania tego gówna.
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-02-10, 21:28 4
TranzystorWyklęty napisał/a:

Chyba już ci faktycznie "mózg" rozjebało od oglądania tego gówna.



Co cię boli oszołomie, bo nie bardzo rozumiem...
Zgłoś
Avatar
kamillo16 2020-02-10, 21:43
Wyjaśnijcie mi to, YT potrafi zbanować za mowę nienawiści ale jak się tamci zabijają to jest ok? WTF?!
Zgłoś
Avatar
Kircholm 2020-02-10, 22:06 5
A te "bandy", które atakują regularną armię Assad w jego kraju, nazwiesz żołnierzami bez cudzysłowu?
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2020-02-10, 22:53 5
Jedni i drudzy mordują się i krzyczą Allahu akbarr... Skąd wiedzieć że to cii dobrzy strzelali?
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-02-10, 23:29 2
mnie bardziej zabija i zadaje wiecej obrazen to jebane allahu akbar jak tego slucham... wybuch mozna przezyc ale to gowno niszczy po trochu
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2020-02-11, 7:49 5
Salieri16000 napisał/a:

Co cię boli oszołomie, bo nie bardzo rozumiem...



To, czego nie masz: mózg.
Zgłoś
Avatar
Zer'aThul 2020-02-11, 10:17 2
I na każdym jednym jebanym filmiku, jaki pojawią się tutaj z ciapakami, to "allahu akbar" - nieważne, czy my, strzelamu, czy strzelają do nas, czy kogoś trafiliśmy, czy właśnie rozjebało głowę naszemu koledze obok. Bardzo rozbudowana filozofia życiowa, to allahowanie.
Natomiast nie wiem, wiedząc, że TOWów i innego gówna pełno wkoło, jak kurwa można przemieszczać się w dzień w takim tempie (nissan patrol) albo ciężarówką bez kamuflażu - z wielką białą szmatą aż wołającą, by do niej napierdalać. Geniusze taktyki.
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2020-02-11, 10:41 1
Wyobraźcie sobie, że chrześcijanie się nakurwiają z kimś i za każdym zabitym wrogiem leci wiązanka "bóg jest wielki, jezus jest wielki" i inne takie. Chociaż na wyprawach krzyżowych mogło tak być

To chyba memtalnie stawia kozojebców gdzieś w erze średniowiecza?
Zgłoś
Avatar
pabulons 2020-02-11, 18:56
Darcie japy? Myślałem, że drze się z dziesięciu kozojebców, a u tylko jeden z mieszkiem na brodzie
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-02-11, 19:18
NataliaW napisał/a:

Jedni i drudzy mordują się i krzyczą Allahu akbarr... Skąd wiedzieć że to cii dobrzy strzelali?



Salieri16000 odpowie Ci na to pytanie
Zgłoś