18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Eksperyment na lekcji chemii - teraz popularne
Avatar
aradd 2020-10-25, 10:45 11
Z całym szacunkiem, ale te filmy są monotonne i zbytnio nic nie wnoszą ciekawego (tak wiem, odezwał się człowiek z ilością tematów równą 0). Gdyby były one nagrywane z pozycji POV żołnierza czy tez pojazdu naziemnego, byłoby inaczej. Jeżeli gdzieś takowe filmy są (a przy dzisiejszej technologii i jej powszechnym dostępnie na pewno) to wrzuć. Wrzucanie n-liczby filmów nagrywanych z dronów, z akcji które od siebie mało czym się różnią jest nudne i nieciekawe.
Zgłoś
Avatar
dogip 2020-10-25, 10:55 2
URAL nadal nadaje się do pracy. Plandekę tylko zerwało
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-10-25, 10:58
@aradd- dziękuję za jakże subiektywny komentarz!

Bądź pewien, że jeśli tylko natrafię na nagrania POV z tego konfliktu, to nie omieszkam tu wrzucić. Do tej pory natrafiłem na jedno ciekawe, które zamieściłem niemal miesiąc temu: sadistic.pl/tylko-umarli-widzieli-koniec-wojny-vt525957.htm?highlight=umarli

Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
BolekMaku 2020-10-25, 11:11
Ten operator 2 drona na filmie mógłby troszku w prawo i lekko w górę. Wiem, czepiam się ale lubię precyzyjną robotę, jestem amatorskim układaczem domina.
Zgłoś
Avatar
AbelardG 2020-10-25, 17:21 2
Kiedyś publikowano tu, z uporem maniaka, filmy z babami zaopatrzonymi w chuje, pedałów ruchających się w dupska (fujjjj), a teraz pojebane gimbusy zamieszczają nagminnie filmy z dronów. Kurwa mać... ogarnijcie się!!!
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-10-25, 17:52
AbelardG napisał/a:

Kiedyś publikowano tu, z uporem maniaka, filmy z babami zaopatrzonymi w chuje, pedałów ruchających się w dupska (fujjjj), a teraz pojebane gimbusy zamieszczają nagminnie filmy z dronów. Kurwa mać... ogarnijcie się!!!



Pajacu na gumce z jednym postem i to jeszcze o Hitlerze- nie pouczaj innych, żeby się ogarnęli, dopóki sam się nie ogarniesz...
Zgłoś
Avatar
Smoczoor 2020-10-25, 19:11 1
Salieri16000 rób swoje, wstawiaj dalej i nie przejmuj się ruskimi trollami
Zgłoś
Avatar
kamillo16 2020-10-25, 20:01
Szkoda urala, jeździł bym
Zgłoś