18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Dwa kawały o religii
M4rkOPL • 2012-09-08, 17:59
"Zastanawiam się co było pierwsze. Religia czy wojny?"

Rozmowa dwóch kolegów:
- W jaki sposób krucjaty przyczyniły się do zwiększenia ilości katolików?
- Zwiększyły procent katolików poprzez eliminację niekatolików

Zgłoś
Avatar
kelolan 2012-09-09, 7:59
M4rkOPL napisał/a:

Myślałem że zostane zjechany przez te kolory ;p Miłe zaskoczenie.



Wczoraj była sobota. Normalni ludzie się bawili dlatego nie było żadnego czepiania.
Jestem pierwszy:

1) Chujowy pomysł żeby cały "kawał" ukrywać (ale może ktoś skorzysta i zastosuje to do ukrywania puenty)

2) Doprawdy wybitny ten pierwszy kawał.
Zgłoś
Avatar
Kluska 2012-09-09, 8:16 3
kurwa naród specjalistów się znalazł... o zaraz - Polska ;D

żadna religia, niczym się od siebie nie różniła.
bo i nie religia winna (może z wyjątkiem islamu) lecz pazerni ludzie
poganie innym poganom palili i grabili świątynie. za jedno im było, czy to nawet własna świątynia, bo ich własny, kapłan z grodu, widząc zgrabione dobra - nałoży tam jakąś niby karę i powie, że święte duchy świędziboramira wybaczają.

z początku ludzie walczyli o jaskinie i kobiety.
następnie, jak zdobyli jaskinie, które im się podobały i kobiety które im się podobały, to np walczyli o niewolników, nowe kobiety (obosz, to jak mieć tylko jedną łyżkę w domu do wszystkiego...), póxniej garnuszki, świecidełka, większe jaskinie, ziemianki, grody, kobiety, świecidełka...

aż taki zbójecki ród, zwany dalej szlacheckim, miał już siedzibę wielką, sąsiada nie mógł zgrabić, bo tamten też miał i drużynę i siedzibę i równie był bogaty... i było ciasno w państwie - np niemieckim.

to, aby zrobić ujście wewnętrznej agresji, skupiono chęć do bitki na poganach - którzy sami również się klepali ile mogli.

podsumowując. watykan dobrze kierował nienawiścią ludzi.

więc. obecnie z punktu widzenia socjologicznego (nie znam się, ale chcę żeby to montsze brzmiało), powstaje obecnie nowa formacja, czy ruch społeczny, ateizm, który jak i islam czy inna religia, ma większość "wiernych" spokojnych i mających wszystkich innych w dupie, byle do nich się nie przypierdalać, oraz wojowniczych debili chętnych niszczyć wszystko co inne i wszystkich, którzy się nie zgadzają.

Chciałbym, aby dla takich uruchomili ponownie koloseum ;p
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2012-09-09, 9:06 1
W jaki sposób zamachy przyczyniły się do zwiększenia ilości muzułmanów?
- Zwiększyły procent muzułmanów poprzez eliminację niemuzułmanów

ooo patrzcie, już nie takie śmieszne
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2012-09-09, 11:22 2
Wy tu sobie spokojnie piszecie, a księża jebią dzieci.
Zgłoś
Avatar
fejsbook 2012-09-09, 11:26 1
Jak byłam mała, to miałam krótkie włoski i mnie ksiądz wyjebał, bo myślał, że jestem chłopcem.
Zgłoś
Avatar
Samael89 2012-09-09, 13:33
.:. napisał/a:

O, ktoś podłapał, że kolorowe jest fajne.



Nie kolorowe nie jest fajne jest zjebane
Zgłoś
Avatar
fhMichaelo 2012-09-09, 13:49
Z tego co mi wiadomo w krucjatach zginęło więcej chrześcijan niżeli niechrześcijan - wtedy nie mówiło się jeszcze katolik/prawosławny/protestant więc autor jest idiotą i gówno wie.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-09-09, 14:29 2
Samael89 napisał/a:

Nie kolorowe nie jest fajne jest zjebane



Zjebane jest pisanie bez znaków interpunkcyjnych, to gorsze niż pedalstwo, nieuku.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-09-09, 14:40
fhMichaelo napisał/a:

wtedy nie mówiło się jeszcze katolik/prawosławny/protestant



Nie w tym rzecz, że nie mówiło się tak.
Do 1054 roku (data roczna umowna - tak naprawdę mowa o procesie trwającym od połowy IX wieku aż po XIII stulecie) nie istniał podział na katolicyzm i prawosławie, a przed 1517 rokiem próżno szukać protestantów.
Zgłoś