18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Dwa kawały
wku11 • 2015-12-27, 16:49
Niemiecki pociąg jadący przez Polskę zatrzymuje się na chwilę w polu. Dwóch prostych chłopów rolników podchodzi bliżej, i przez małe okienko widzi że w środku jest od chuja żydów, normalnie napierdolone po brzegi całe rodziny. Nie wiedząc o co chodzi, zagajają do jednego z pasażerów:
-Paniecku, a czemuż to was tak dużo w tym wagonie jedzie?
-Bo za darmo. -odrzekł.

numero duo:

Ilu przywódców niemiec potrzeba, aby wytępić wszystkich żydów?
Widocznie więcej niż jednego.
Zgłoś
Avatar
koniosraj 2015-12-27, 17:18 6
Cykoln B? Nie, cyklon cacy, ż*dzi be...
Zgłoś
Avatar
MrVanish24 2015-12-27, 20:14 10
Ostatnio spotkałem się z takim (po angielsku, bo traci sens w tłumaczeniu):
What’s the difference between Hitler and Michael Phelps?

Phelps can finish a race.
Zgłoś
Avatar
8michal7 2015-12-28, 9:02
eh te mycki .. sami Hitlera wyhodowali aby biedotę żydowską przerżnąć. Najgorsze w tym, ze Polacy ginęli przez tą hołotę, a teraz ona rządzi światem.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2015-12-28, 10:38
Pierwszy śmieszny i choć pewnie ma 70 lat to nie słyszałem. Drugi to typowy dla obecnego Sadola antysemicki gniot bez cienia śmieszności, za to liczący na piwa od prawdziwych Polaków lubiących każdą formę jebania Żydów. Skąd wy bierzecie te wiadomości, że Polacy ginęli przez Żydów? Słowianie byli uznawani przez hitlerowców za podludzi stojących w hierarchii niewiele wyżej od Żydów i przeznaczonych do eksterminacji zaraz po rozwiązaniu kwestii żydowskiej. Nawet jak znajdziecie jakieś teksty jak to Hitler cenił Polaków to wiedzcie, że one są tyle warte co pakt o nieagresji Ribbentrop-Mołotow.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2015-12-28, 16:26
@eligurf

Cała ideologia nazistowska to bajka dla plebsu i ciemnoty. Całej tej nazistowskiej wierchuszce koło chuja latało czy dowodziliby narodem mongolskim, żydowskim czy niemieckim. Dla ludzi zajmujących się polityką realną jest bez znaczenia z czyjego nadania i nad kim będą mieli władzę i pieniądze.
Zgłoś