18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
KrisCFC 2014-12-25, 19:41 6
Aha...czyli gdy pedał podejdzie i powie Ci "ja stawiam" to nie potrafisz się oprzeć... hmmm...
Zgłoś
Avatar
emildraz 2014-12-25, 20:00 1
@up
Dokładnie to samo chciałem napisać. Tylko wiesz. Dopóki chodzi o alkohol nie ma problemu. Gorzej jak coś innego chce Ci postawić
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-12-25, 20:27 4
@up i upup
A gdyby tak iść do klubu dla pedałów, poczekać aż wpadniesz w oko jakiemuś ciepluchowi, niech ci stawia whisky, nachlać się na jego koszt, a potem z przyczajki się podjebać?

Przypomniała mi się historia, którą mi ojciec opowiadał. Z dwoma kumplami chodzili po knajpach w Katowicach. W którejś z kolei jeden z kumpli poszedł do kibla, a po jakimś czasie wraca i mówi, "panowie, spierdalamy stąd!". Po czym opowiada jak w klopie sobie spokojnie lał, a jakiś facet zaczął się do niego dobierać, więc go znokautował I że jak się ocknie to przejebane, bo sami w obcym mieście. Tylko dlaczego koleś się do niego w kiblu dobierał? Okazało się, że to lokal dla pedałów
Zgłoś
Avatar
uho82 2014-12-25, 21:49
@up pojechali do obcego miasta bo u nich nie było gay party?
Zgłoś
Avatar
freaky 2014-12-25, 22:21 2
BongMan napisał/a:

@up i upup
A gdyby tak iść do klubu dla pedałów, poczekać aż wpadniesz w oko jakiemuś ciepluchowi, niech ci stawia whisky, nachlać się na jego koszt, a potem z przyczajki się podjebać?


I obudzić się z rozprutym dupskiem, bo cieplak do whisky wrzucił tabsa
BongMan napisał/a:

Przypomniała mi się historia, którą mi ojciec opowiadał. Z dwoma kumplami chodzili po knajpach w Katowicach. W którejś z kolei jeden z kumpli poszedł do kibla, a po jakimś czasie wraca i mówi, "panowie, spierdalamy stąd!". Po czym opowiada jak w klopie sobie spokojnie lał, a jakiś facet zaczął się do niego dobierać, więc go znokautował I że jak się ocknie to przejebane, bo sami w obcym mieście. Tylko dlaczego koleś się do niego w kiblu dobierał? Okazało się, że to lokal dla pedałów


Swego czasu zwiedzałem mnóstwo klubów (zupełnie dla heteryków) i nie pamiętam sytuacji, w której z partyzanta koleś dobierałby się do dziewczyny (bądź odwrotnie) tylko dlatego, że to klub dla hetero. Jednak wstręt do waginy to tylko wierzchołek góry lodowej całej patologii zachowań, jaka cechuje tą populację.
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2014-12-26, 16:57 6
BongMan napisał/a:

@up i upup
A gdyby tak iść do klubu dla pedałów, poczekać aż wpadniesz w oko jakiemuś ciepluchowi, niech ci stawia whisky, nachlać się na jego koszt, a potem z przyczajki się podjebać?

Przypomniała mi się historia, którą mi ojciec opowiadał. Z dwoma kumplami chodzili po knajpach w Katowicach. W którejś z kolei jeden z kumpli poszedł do kibla, a po jakimś czasie wraca i mówi, "panowie, spierdalamy stąd!". Po czym opowiada jak w klopie sobie spokojnie lał, a jakiś facet zaczął się do niego dobierać, więc go znokautował I że jak się ocknie to przejebane, bo sami w obcym mieście. Tylko dlaczego koleś się do niego w kiblu dobierał? Okazało się, że to lokal dla pedałów



Bongi, Ilość Twoich cennych historii nie zna granic.
Zgłoś
Avatar
emildraz 2014-12-26, 16:58 1
@BongMan i wszyscy
Jestem z Wrocławia i byłem chyba 2 razy w klubach dla homo.
Oprócz tego, że wszędzie są obściskujący się geje, to jest sporo dziewczyn hetero. Wiecie, one myślą, że jesteś gejem, a że wcale tak nie jest dowiadują się jak już są tak pijane, że im wszystko jedno
Zgłoś
Avatar
Vongin 2014-12-26, 17:12
@Up byłeś tak zdesperowany że szukałeś pijanych lasek w klubach homo?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-12-26, 17:15
emildraz napisał/a:

@BongMan i wszyscy
Jestem z Wrocławia i byłem chyba 2 razy w klubach dla homo.
Oprócz tego, że wszędzie są obściskujący się geje, to jest sporo dziewczyn hetero. Wiecie, one myślą, że jesteś gejem, a że wcale tak nie jest dowiadują się jak już są tak pijane, że im wszystko jedno



po pierwsze chodzisz na zabawy dla pedałów, to nie wymaga komentarza
po drugie ty jesteś tak pijany że ci wszystko jedno, czy dziewczyna czy facet przegrany za dziewczynę

KrisCFC napisał/a:

Aha...czyli gdy pedał podejdzie i powie Ci "ja stawiam" to nie potrafisz się oprzeć... hmmm...


pedał to nie mężczyzna, to coś z chłpcowatym ciałem i umysłem głupiej cipy
Zgłoś
Avatar
x................j 2014-12-26, 17:19
Myślałem, że chodzi o "deportuj imigrantów"
Zgłoś
Avatar
kierownikmasarni 2014-12-26, 17:29
Bongman widziałem twoich rodzicow - fajne chłopaki.
Zgłoś
Avatar
freaky 2014-12-26, 17:48
Cytat:

Jestem z Wrocławia i byłem chyba 2 razy w klubach dla homo.
Oprócz tego, że wszędzie są obściskujący się geje, to jest sporo dziewczyn hetero. Wiecie, one myślą, że jesteś gejem, a że wcale tak nie jest dowiadują się jak już są tak pijane, że im wszystko jedno


Nice try, emildraz
Zgłoś
Avatar
zuom 2014-12-26, 17:50
Ja tam wolę "pijemy wódkę"
Zgłoś
Avatar
emildraz 2014-12-26, 18:15
Plecionkarz napisał/a:



po pierwsze chodzisz na zabawy dla pedałów, to nie wymaga komentarza
po drugie ty jesteś tak pijany że ci wszystko jedno, czy dziewczyna czy facet przegrany za dziewczynę


Jedyna rzecz, która tak naprawde jest lepsza w tym to to, że nie musisz się patrzyć czy nie dostaniesz z partyzanta w mordę. Nie ma spiny.
W innych rzeczach wygrywają standardowe kluby
Zgłoś