18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Dwa w jednym
~Velture • 2019-09-02, 11:46
2w1 to nie najkrótszy dowcip o 3 pedałach tylko ta chwila kiedy jednocześnie przysrałeś piździe z pracy i zdałeś sobie sprawę, że to koniec twojej wątpliwej kariery pogodynki

Zgłoś
Avatar
freaky 2019-09-02, 15:04
O czym oni pierdolą?
Zgłoś
Avatar
N................o 2019-09-02, 17:13 17
freaky napisał/a:

O czym oni pierdolą?



o twojej starej
Zgłoś
Avatar
dumad 2019-09-02, 20:35 19
ona ta babka w żółtym mówi że ten pieseł rozumie ich język a zafajdani użytkownicy sadola mają rozum małpy i nie zrozumieją o czym gadamy
a facet coś tam pierdoli że kiedyś też był sadolem ale poszedł do szkoły, nauczył się jezyka i dostał taką pracę że stać go na dobry samochód i dom a ci stulejarze na sadolu tylko piwa liczą
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-09-02, 20:54 1
My tu w Europie narzekamy na upały, a ja widzę, że w jankeslandzie też chłodno nie mają.
Zgłoś
Avatar
Subtelny 2019-09-02, 21:08 2
freaky napisał/a:

O czym oni pierdolą?



-Powinniście oboje wziąc hotel i porobić troche "akcji"
-Pewnie byłoby to więcej "akcji" niż kiedykolwiek wcześniej
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-09-02, 21:35 5
dumad napisał/a:

ona ta babka w żółtym mówi że ten pieseł rozumie ich język a zafajdani użytkownicy sadola mają rozum małpy i nie zrozumieją o czym gadamy
a facet coś tam pie**oli że kiedyś też był sadolem ale poszedł do szkoły, nauczył się jezyka i dostał taką pracę że stać go na dobry samochód i dom a ci stulejarze na sadolu tylko piwa liczą



Ja pierdole... Kiedy kretyn obraża innych kretynów jest to dla mnie materiał na epopeję wulgaryzmów... Walić to... Szkoda strzępić języka na idiotę...
Zgłoś
Avatar
S................n 2019-09-02, 21:55 3
freaky napisał/a:

O czym oni pierdolą?



Weź se może zmień nicka na zakręcony czy coś
Zgłoś
Avatar
willoo 2019-09-02, 22:52 17
- Ok Charlie będę tu siedzieć i spędzać czas ze swoim nowym najlepszym przyjacielem "bekinak ? "
- Myslę że Wy dwie powinniście wziąć sobie pokój hotelowy albo coś.... Bo dzieje się sporo akcji u Was
- Eh.. Charlie !!
- Pewnie więcej akcji niż miałaś przez ostatnie miesiące co ? ... śmiech - dobra zobaczmy na pogodę
Zgłoś